Skocz do zawartości

Zdjęcie

Silniczek wycieraczek C-360 3p

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamilc360

kamilc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 16:23

Silniczek wycieraczek C-360 3p Chce podłączyć przednią wycieraczkę w c-360 3p. Wycieraczka już w nim kiedyś była bo jest silniczek i resztki przewodów przy kabinie. Teraz mam takie 2 pytania: Jak podłączyć ten silniczek? Przy silniczku jak go rozebrałem urwał sie kabelek przylutowany do takiej blaszki. Czy moge go przykleić zwykłym klejem np super glue bo nie mam lutownicy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Silniczek wycieraczek C-360 3p Dzisiaj, 23:58
  •  

#2 Share PIOTREK44

PIOTREK44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 16:40

Silniczek wycieraczek C-360 3p najlepsza by była lutownicza, klejem jak przyklejasz to może nie trzymać albo nie łączyć zależy jaki kabel i czy ta blaszka styka się z obudową tego silniczka czy jest odłączny nie styka się z niczym , tam są dwa kable jeden idzie do masy a drugi do + klejem ciężko będzie

#3 Share bartek1168

bartek1168

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 16:41

Silniczek wycieraczek C-360 3p Ja w swoim traktorze podłączylem tylko plus (+) bo masa idzie prawdopodobnie przez ten kabelek co jest podlaczony do obudowy przez kabine . Podłącz tylko plus chyba do prawego konektora (tego wytyka przy silniczku) a masa już powinna być . Jak nie będzie działało to kup kabelek i pociągnij mase . Wtedy jak silniczek sprawny będzie działać. A ten kabelek musisz przylutować lub przykręcic klej nie załatwi sprawy

Edytowany przez bartek1168, 28 styczeń 2012 - 16:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share PIOTREK44

PIOTREK44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 16:55

Silniczek wycieraczek C-360 3p Najpierw sprawdź czy będzie chodził a później dorabiaj kabelki ponieważ na końcu okaże się że silniczek nie chodzi i wszystka robota pójdzie na marne, jak masz starty akumulator na 12 v to zrób tak jeden kabelek podłącz pod jedno wyjście z akumulatora i to wyjścia w silniczku drugi kabel podłącz pod drugie wyjście z akumulatora i podłącz pod urwaną blaszkę następnie włącz silniczek wycieraczek i powinien chodzić, ja tak bym zrobił :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kamilc360

kamilc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 16:59

Silniczek wycieraczek C-360 3p ja przy silniczku mam tylko taką śrubke z blaszką co sie pod nią kabel wsadza i przykręca.