Skocz do zawartości

Zdjęcie

jcb 2135 dla wtajemniczonych!

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:SPRZEDAM kongslide vibro flex 3m

Napisany 27 styczeń 2012 - 21:00

jcb 2135 dla wtajemniczonych! Witam. koledzy mam kolejny problem z fastraciem.(wkurza już mnie ten typ)
problem polega na nie działającym podnośniku.Na początku dziąłał z przerwami, mrugały diody góra dół jednocześnie.Zadziałał po nie równościach a na tą chwile nie działa wogóle.kontrolka książki sie lekko zaży. Pare razy w czasie jazdy jak kontrolki mrugały nawet jak nie był podnośnik urzywany, oraz było słychać w okolicach oparcia kierowcy dzine trytenie,pukanie delikatne.
Następny problem dotyczy biegów- Nie załacza trubów M oraz H tryb L oraz Wsteczny na każdym trybie działa. Dodam za jak ystawie te siłowniczki pneumatyczne koło skrzyki po środku swożni toładnie żałączy pare razy a pózniej zostanie w jednej pozycji i nie załączy jazdy na przód na H i M.wbija mi błedy do21 to60. Może ktoś mi coś do radzi bo poprostu już mnie to wkurza. Jak nie wysprzęglik wtrysk albo coś.
Licze na jakąkolwiek pomoc.pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jcb 2135 dla wtajemniczonych! Dzisiaj, 21:54
  •  

#2 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 07:19

jcb 2135 dla wtajemniczonych! Na błędy skrzyni to zadzwoń do interhandlera w olsztynie bo tam są fajni ludzie i może ci pomogą ale ja bym stawiał że coś jest nie tak z czujnikami na siłownikach .Co do podnośnika to może zacina się czujnik przy ramionach ,może jak byś go odkręcił oraz zawiesił na podnośniku jakąś maszynę i ręką go naciskał to można by było coś wykluczyć .

#3 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 22:01

jcb 2135 dla wtajemniczonych! koses piszesz o tych tzw. sęsorach na siłownikach?one wogóle są wymienne?ci by im było?. co do podnośnika to ten czujnik masz na myśli z prawej strony tuza pod taką blaszką?Jak mam zawiesić maszyne skoro nawet nie drgnie podnośnik.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 05 luty 2012 - 12:36

jcb 2135 dla wtajemniczonych! Nie wiem po co założyłeś kolejny temat skoro w tym już zadałeś to pytanie ? na pw dawno ci wysłałem swój tel .ale skoro szkoda ci paru złotych na połączenie to życzę powodzenia .

#5 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 06 luty 2012 - 19:17

jcb 2135 dla wtajemniczonych! koses nie o to chodzi zwyczajnie brak czasu! sunek mi sie urodził dryndne na pewno.pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 06 luty 2012 - 20:18

jcb 2135 dla wtajemniczonych! A to wszystko zmienia niech się zdrowo chowa !!!