dentka17

Lotto

Polecane posty

dentka17    5

Witam

 

Chciałbym abyście pisali tu o tej grze co o niej sądzicie czy gracie i oczywiście czy coś wygrywacie, jeśli tak to ile najwięcej.

Mogę się pochwalić że ja wygrałem jedną trójkę a ojciec dwie. Niestety więcej szęśćia nie ma. Brat wygrał w Totomix'a 4 lata temu 2000zł. To na tyle teraz wy się pochwalicie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Ja nie mam szczęścia do takich gier niestety ale od czasu do czasu gram w dużego ale bardzo marnie mi idzie,choć nie ukrywam wygrać jakieś tam grosze chciałbym może kiedyś mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

ja jeszcze nie grałem muszę spróbować może się coś trafi choć i tak szanse są marne B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1273

Gram już 17 lat ,czasami coś wpadnie jakaś trójka,raz miałem czwórkę,przez te lata nie opuściłem ani jednego losowania,ale bez szaleństw bo zawsze wysyłam 2 zakłady na 10 losowań. Coś popstrykałem i taki post wyskoczył.

Edytowano przez krzysiek16m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

Mój ojciec gra juz długo-a właściwie traci :) Kiedyś chyba max. wygrał 200 zł :)


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saherb    36

Ja wygrałem kilkanaście trójek, 2 czwórki i jedną piątkę. Teraz została juz tylko szóstka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Gram od czasu do czasu. Jak wygram 6 to kupie 200 ha ziemi dużego zielonego fendta osprzęt i audi allroad B)


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

A ja jak trafię 6-stkę to kupie sobie batona :ph34r: a za resztę pod modernizuję gospodarstwo a to co zostanie oddam rodzicom żeby na jakąś lokatę wstawili :) Jak na razie największa moja wygrana to 16 zł :ph34r::D B) (fajne są te nowe minki)


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

@andrejus wątpię że jak wygrasz dużą sumę wrócisz do rolnictwa przy dzisiejszej opłacalności niektórych płodów ale są tacy ludzie co to kochają i za darmo przy tym będą pracować a drudzy by to rzucili jak najszybciej

Edytowano przez Klepk995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Ja bym kupił sobie PGR. Merca ML i ojcu jakąś bryke jeszcze.

Myślicie ze lepiej samemu skreślać liczby czy grać na "chybił trafił"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram okazyjnie, kiedyś częściej a teraz jak jest powyżej 10mln do wygrania chyba że ide akurat przy totalizatorze to i przy małej wygranej próbuje. Trzy miliony też by troche mnie podreperowały :D Kilka trójek miałem ale dołożyłem sporo do tego interesu :D


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Najwięcej wygranych 6 jest na chybił trafił.

I założyłbym rolnicze forum zrzeszające ludzi z całej europy :)


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

ja od 2 lat gram w lottka i nie udało mi się nic wygrać. Żona mi mówi, że płacę podatek od marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najlepsza wygrana to nie grac w cale. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

@Bobek dobrze pisze, jak ktoś gra na każde losowanie to przez kilka lat jak nic nie wygra ładna sumka się uzbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

No niby tak ale jak się wygra to jest więcej niż ta sumka którą sie w to nie włożyło. Ludzie mówią że najpierw ten milion trzeba wsadzić żeby go wygrać. Niekiedy to się sprawdza. Ostatnio w TV gadali ze jakieś małżeństwo wygrało ( ale to nie w polsce) 40 milionów franków albo funtów nie pamiętam. Mąż jej były budowlańcem czy coś takiego i była brzydka pogoda więc nie pracował na budowie i pierwszy raz zagrał na chybił trafił i mu się poszczęśćiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MafiaSD    0

Ale trzeba chyba mieć te szczęście żeby tak od razu trafić. Mi to tylko dwa razy w życiu trójeczka się trafiła. Kiedyś to trochu się grywało w tego lotka, a teraz to tylko jak jakaś duża sumka w kumulacji. (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

ja kiedyś trafiłem trójke a ile zostawiłem w lotto... żeby ta kasa się pokryła to bym musiał z 10 trójek wygrać :lol:


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Ja grywałem dotychczas tylko okazyjnie, ostatnio jednak nabrałem chęci na lotto i różne konkursy SMS. Oczywiście nic nie wygrałem. W konkursy SMS przestałem grać po przeczytaniu tego https://libertarianizm.net/thread-505.html. Bardzo ciekawy artykuł i daje dużo do myślenia. Ale z drugiej strony zastanawiam się, czy to właśnie nie zawodowi gracze piszą tego typu artykuły by zniechęcić szarych obywateli do tego typu zabaw. Załóżmy, ze w lotto wszyscy maja równe szanse, ale kiedyś słyszałem opinie że na ustawianych losowaniach różni się ciężar poszczególnych piłeczek. Sam nie wiem co o tym myśleć. Słyszeliście może coś o jakichś przekrętach w lotto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Też grałem w gierki sms ale nigdy nic nie wygrałem. Koleś z sąsiedniej miejscowości kiedys BMW wygrał. Raczej jest to niemożliwe bo ten kto by ustawiał ciężar piłeczek cały czas by wygrywał, chociaż co kilka losowań stawie te liczmy żeby nie było podejrzane. My możemy się tylko domyślać. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Gracie teraz w lotto? ładna kumulacja jest 35 000 000zł

Gracie w kaskade albo mini lotto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj