Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkolenie dotyczące stosowania środków ochrony. Oraz BHP w gospodarstwie

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share FisKars

FisKars

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 14:46

Szkolenie dotyczące stosowania środków ochrony. Oraz BHP w gospodarstwie Witam, jakis czas temu dostałem pismo o ww szkoleniach. Terminy mi nie pasują, poprostu nie mam czasu na szkolenia. Czy można to zrobić jakos w inny sposób niz poświęcić cały tydzień na szkolenia?
Czy ten kurs dotyczy równiez osób które nie mają opryskiwacza ani nie mam umowy z nikim na opryski.
Kolejna sprawa to szkolenie BHP w którym jest napisane, że zaświadczenie jest niezbędne przy zatrudnianiu pracowników ja takowych nie zatrudniam.
Oraz że właściciel gospodarstwa powinin miec taki kurs.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szkolenie dotyczące stosowania środków ochrony. Oraz BHP w gospodarstwie Dzisiaj, 06:56
  •  

#2 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 27 styczeń 2012 - 15:56

Szkolenie dotyczące stosowania środków ochrony. Oraz BHP w gospodarstwie mój tata się zapisał na takie kursy , skoro nie zatrudniasz nikogo to raczej to zaświadczenie ci nie jest potrzebne i raczej nie przesuniesz sobie terminu tych kursów

#3 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 27 styczeń 2012 - 17:32

Szkolenie dotyczące stosowania środków ochrony. Oraz BHP w gospodarstwie U mnie mama była na tych szkoleniach o opryskach, które trwały 2 dni. Pierwszy dzień to wykłady a drugi dzień egzamin i teoria ogólna jak by w praktyce ale na filmach ;)
Case <3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szkolenie dotyczące stosowania środków ochrony. Oraz BHP w gospodarstwie Dzisiaj, 06:56
  •  

#4 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 23:06

Szkolenie dotyczące stosowania środków ochrony. Oraz BHP w gospodarstwie takie szkolenia to czas stracony,ale mozesz spokojnie wyslac kogos w zastepstwie-rodziicow zone,syna kogokolwiek byle z twoim dowodem, przymykaja na to oczy,wystarczy ze w papierach sie zgadza,a egzaminy to smiech na sali, masz tematy szkolen to przeczytaj dokladnie jaki maja zakres.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share strykow1w

strykow1w

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 sierpień 2016 - 11:34

Szkolenie dotyczące stosowania środków ochrony. Oraz BHP w gospodarstwie

Przed każdą pracą powinno się odbyć obowiązkowe szkolenie z bhp. Również pracodawcy powinni co jakiś czas uczestniczyć w takim szkoleniu. Wszystko po to by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w miejscu pracy.