Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Polączone] Cała prawda o U-1634.

159 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zetor6340

zetor6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 17 październik 2006 - 16:33

[Polączone] Cała prawda o U-1634. a ja mysle ze jak podczepiamy do swoich 16 maszyny w sam raz to wtedy dostaja w du.... ,ale 0,3m {agregatu} mniej i nic sie nie zepsuje. to sa dobre ciagniki gdy nie bedziemy ich wykorzystywac na maxa, wtedy posluza dlugo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Polączone] Cała prawda o U-1634. Dzisiaj, 01:34
  •  

#22 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 17 październik 2006 - 19:38

[Polączone] Cała prawda o U-1634. Silver95 masz racje tez mam dwie dzwignie poprawej i czesto właczajac jedynke reka uderzam w klakson albo kolanem jak jedziesz po dziurach.
@zetror6340 jak ci sie wydaje czy 3 metry w gruberze albo przy agregacie upr-siew to dużo jak na taki traktor? nie wydaje mnie sie to jest ciezki ciagnik do ciezkich prac polowych i powinieniciezko pracowac taka jest jego rola. podejżewam ze jak bym zapioł do mojej 16 agregat 2,7 metra wezmy czynny pod uwage(czysto teoretycznie bo tak naprawde to nie istnieje:)) to by nie wiem czy traktor niebyl za szeroki.
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

#23 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 17 październik 2006 - 20:48

[Polączone] Cała prawda o U-1634. co racja to racja luk i jaki ciagasz pug 16 bo saisag uniagrudziadz ibis4 odkladnie xxl (uwaga waga 1770kg serio wazony na wadze u jednego kulesia) i mu troche dymka puszcza jak gleboko dowali i jeszcze maja grubera do tego tylko nie wiem jaka szerokos o i siewnik uprawowo siewny z brona aktywna caly zestaw amazone i go tego jewszcze w turze robi a wiesz co mi sie najbardziej nie podoba w tym ciagniku ze przy otpalaniu trzeba wrzucic na luz bo tam akutar w tym modelu jakos skrzynia mu zryci chodzi i sie meczysz z tymi bigami
Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

#24 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 18 październik 2006 - 20:08

[Polączone] Cała prawda o U-1634. tam jest taki czujnik który odpowiada za ustawienie dzwigni biegów w położeniu jałowym ja to wywaliłem bo mnie wkurzało teraz pali bez ustawiania biegów. ja do 16 tez planuje kupic ibisa ale tego lżejszego 1500kg. 16 ma taka charakterystyke ze dymi pompa paliwowa podaje taka dawke zeby silnik miał moc. ten silnik zrobioli w latach 80 i do tej pory nic nie zmienili ciagle to samo! ten ciagnik jest zjebany delikatnie mówiac! pomysł był obry zapotrzebowanie na te traktory duże a tu taka porażka! moim zdaniem to 16 przyszłosci powinna składac sie z podzespołow takich jak:
silniki Deutz, przekładnie i osie ZF hydraulika BOSCH no i jakiegos styliste powinni zatrudnic bo nawet CRYSTALE juz lepiej wygladaja:)popracowac troche nad wykonczeniem i był by przyzwoity ciagnik. oczywiscie za wieksze pieniądze ale to juz bybyło cos. a nie post komunistyczny zlepek wynalazków Knedli i polaków.
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

#25 Share silver95

silver95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 18 październik 2006 - 20:21

[Polączone] Cała prawda o U-1634. no dobrze mowiesz ze te cyrstale sa ladniejsze od tych 16 a z tym co tak dymi to ze zadurza turbian jest to tych tlokow czy cos ale idze sie przyzwyczalic i do tego przynajmniej ci widac z daleka jak jedziesz
Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

#26 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3532 postów

Napisany 19 październik 2006 - 19:44

[Polączone] Cała prawda o U-1634. dzwignia biegow bo lewej stronie jest calkiem praktyczna przy pracy z ladowaczem czolowym. prawa reka operujesz dzojstikiem od ladowacza a lewa moza zmieniac kierunek jazdy

#27 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 19 październik 2006 - 20:19

[Polączone] Cała prawda o U-1634. ale takie rozwiązanie i tak nie zastąpi rewersu...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#28 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 20 październik 2006 - 19:58

[Polączone] Cała prawda o U-1634. taa jasne dzwignia z lewiej strony dobra? hmm jedna reka zmienia biegi druga operuje yoistkiem a kirowniece to co w zęby:)?

#29 Share zetor6340

zetor6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 21 październik 2006 - 10:56

[Polączone] Cała prawda o U-1634. racja luk2782 tylko chdzi o to jak kto traktuje swoja 16'' jak dbasz tak masz''. nie oczekujmy od tycz ciagnikow zbyt wiele jesli ich nie pielegnujemy i nie odkladajmy napraw na pozniej

#30 Share U1224

U1224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 21 październik 2006 - 21:54

[Polączone] Cała prawda o U-1634. Tak to kochani jest ze na ursusy narzekajc zazwyczaj Ci, ktorzy po prostu nie potrafia dbac o maszyne. I taki wtedy mowi ze woli wydac te 200 tys i kupic sobie noweczke JD niz 50 i kupic sobie np 16. Bo ten czlowiek nie potrafi dbac o tego ursusa i dlatego na niego klnie Przyjedzie serwis wymienic mu zaroweczke od kontrolki migacza i skasuje 500 :P ale ursusa juz niegdy on nie chce widziec!!. Ursusy sa bardzo wdziecznymi maszynami tylko tzreba je traktowac ze tak powiem osobowo to bedzie super :)
c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 22 październik 2006 - 10:57

[Polączone] Cała prawda o U-1634.

Tak to kochanie jest ze na ursusy narzekajc zazwyczaj Ci, ktorzy po prostu nie potrafia dbac o maszyne. I taki wtedy mowi ze woli wydac te 200 tys i kupic sobie noweczke JD niz 50 i kupic sobie np 16. Bo ten czlowiek nie potrafi dbac o tego ursusa i dlatego na niego klnie Przyjedzie serwis wymienic mu zaroweczke od kontrolki migacza i skasuje 500 :P ale ursusa juz niegdy on nie chce widziec!!. Ursusy sa bardzo wdziecznymi maszynami tylko tzreba je traktowac ze tak powiem osobowo to bedzie super :)

mi nie chodzi o to że się psuje czy coś. chodzi mi o komfort i wydajnośc. Ja swojego 1222 kupiłem za 20 tys. Kupiłem 1 akumulator,pąpe do chydrauliki i chodzi. A o swoje ciągniki to chyba dbam nie katuje(sory kat ;) ) ich jak inni i wszystko. A Ty U1224 napewno też jak wszyscy byś chciał miec nowego JD czy Fenda. Każdy jezdzi na tym na co go stac i taka jest prawda 8)

#32 Share U1224

U1224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 22 październik 2006 - 11:32

[Polączone] Cała prawda o U-1634. Ba a czy ja mowie ze niechcialbym miec noweczki Fendzika? Tylko ktos niespelna rozumu powiedzialby ze woli 1224 od nowki Fendta :) Tak wlasnie jest ze sie pracuje na tym na co cie stac a jak stac cie na ursusa to po prostu musisz o niego dbac i bedzie cacy :D

#33 Share zetor6340

zetor6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 22 październik 2006 - 15:14

[Polączone] Cała prawda o U-1634. kto by nie chcial miec ale u nas np. koles kupil se silwera130 jedzie na laki w kielczewie a tam droga wazka i  galezie drew na nie wlaza  i trach szyba dzwi poszla. nie wiem ile takie cos kosztuje ale nie malo bo tam dzwi sa w pelni przeszklone i wypukle. tyle sie cieszyl a my nasza16 mamy segmentowane plaskie oszklenie i nic nigdy nie ryplo sie. a co do komfortu tomi w ciagniku DO PRACY wystarczy zeby mi na leb nie padalo w dupe nie bylo zimno. a jak radia moge sluchac to juz luksus, ale obawiam sie wtedy ze jak cos z tylu przy maszynie gruchnie to nie uslysze.

#34 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 22 październik 2006 - 15:17

[Polączone] Cała prawda o U-1634. ja lubie sobie w nocy radyjka sluchac - rzadko mi się to zdaża ale frajda jest, a jeszcze większa jak gdzies podjedziesz a ludzie patrza jak na wariata :P

pozdrawiam
YacentY

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#35 Share U1224

U1224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 22 październik 2006 - 15:56

[Polączone] Cała prawda o U-1634. Wiesz Yacenty u Ciebie w zetorku to jeszcze luksusik masz. U nas w 1224 to tak sobie z cisza jest w kabinie :P ale wychodze z zalozenia ze trzeba byc pomyslowym i rozsadnym to pomyslowy jestem  ;D i mp3 biore do 60 jak prasuje a ze idiota nie jestem zeby nie slyszec maszyny to sluchawke w jedno ucho tylko wkladam i tez mam prawie radio :P

#36 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 25 październik 2006 - 21:49

[Polączone] Cała prawda o U-1634. he he prawie jak radio ja w moim zetorku mam nowiutkie radyjko i 2 głośniki nie wiem ile ohm ale jest lux 8)

#37 Share Józek

Józek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 25 październik 2006 - 21:57

[Polączone] Cała prawda o U-1634. Ja bez problemu podczas prac polowych słucham radia w 16245 i 10145. :)

#38 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 25 październik 2006 - 22:01

[Polączone] Cała prawda o U-1634. a w 1222 można połuchac pięknego odgłosu silnika ;)

#39 Share Józek

Józek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 25 październik 2006 - 22:05

[Polączone] Cała prawda o U-1634. Jak dobry motor i nic się nie tłucze to ładny ma odgłos. Zamontuj sobie radio to będziesz miał full wypas. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 25 październik 2006 - 22:11