Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pasze i preparaty mleko zastępcze firmy SANO

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share peres100 peres100

peres100
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 kwiecień 2013 - 09:27

Pasze i preparaty mleko zastępcze firmy SANO ostatnio mialem ekoplon extra i cielaki po nim biegunkowaly.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pasze i preparaty mleko zastępcze firmy SANO Dzisiaj, 22:52
  •  

#22 Share baranek

baranek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Hodowla

Napisany 03 kwiecień 2013 - 12:40

Pasze i preparaty mleko zastępcze firmy SANO Ja daję cielętom białe mleko z sano i dolewam do niego parzone siemię lniane, jest ok. Cielęta nie mają biegunek ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share ludwik1983

ludwik1983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 13:10

Pasze i preparaty mleko zastępcze firmy SANO ja stosuje z josery fe-trank moim zdaniem najlepsze i wreście brak biegunek kiedyś kupowałem z polmassu ale po nim miały biegunki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share iro123

iro123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja piłka norzna historia kulturoznawstwo

Napisany 23 grudzień 2013 - 22:05

Pasze i preparaty mleko zastępcze firmy SANO Ja stosuje sano milsan kiedyś kako moim zdaniem najlepsze, moge polecić jeszcze josere fe trank czasami terz stosuje odpajam swoje cielęt i zakupione od okolicznych rolników nieraz na początek dodaje elektrolity do mleka i zawsze cielęta mają czystą wode praktycznie nigdy niemają biegunki, oczywiście po zmianie może u niekturych sztuk, mój rekord to opas w 12 miesięcy (bez tygodnia) 530 kg Lm 50% hf 50% sprzedaje po około 20 miechach w wadze od 750 do 900 kg z sano dla opasów stosuje sanbull równierz polecam odnośnie preparatów i koncentratów stosowałem różne kiedyś ale na sano nigdy się nie zawiodłem o upadkach cieląt nie słysze przy tych produktach, ale tu wchodzi dodatkowo profilaktyka co wolno a czego nie wolno podawać dla danej grupy wiekowej