Skocz do zawartości

Prasa Krone KR 160

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2012 - 20:40

Prasa Krone KR 160 Witam mam taki dylemat posiadam prasę krone kr160 w stanie dobrym i mam na nią kupca który oferuje za nią 16000zl i nie wiem czy opłaca się ją sprzedawać i kupić za to coś mniejszego. Po głowie chodzi mi prasa krone kr 130s z nożami i rotorem ale czy w cenie do 26000zl (bo na tyle mnie stać) znajdę jakąś w miarę dobrym stanie i czy mój ursus c385 turbo ją pociągnie. Proszę o opinie bo nie wiem co zrobic.
Ps.jak myślicie ta prasa jest warta swojej ceny? http://otomoto.pl/kr...aki-A74656.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa Krone KR 160 Dzisiaj, 23:47
  •  

#2 Share mf6150

mf6150

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 25 styczeń 2012 - 21:44

Prasa Krone KR 160 prasa 130 napewno jes dogodniejsza niż 160 musiał byś ją obejrzeć lepiej ze zdjęcia wygląda nieźle

#3 Share bubel500

bubel500

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:Sport (szczególnie Formuła 1, walki MMA), wszelkie nowinki techniczne, motoryzacja i oczywiście rolnictwo oraz wszystko co z nim związane - szczególnie produkcja mleka, rasy bydła mlecznego, uprawa kukurydzy, produkcja pasz.

Napisany 25 styczeń 2012 - 21:57

Prasa Krone KR 160 Prasa z wyglądu fajna. Jeszcze byś wytargował z 2 tys. A C-385 z turbo ma przecież 100 KM to na pewno da sobie radę (jeżeli silnik jeszcze w miarę dobry) :D
Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 styczeń 2012 - 07:27

Prasa Krone KR 160 Tylko zastanwaia mne blaczego cały podbieracz jest pordzewiały a te pręty w komorze zwijania są jeszcze z farby nie starte u mnie jest na odwrót podbieracz jest jeszcze z farbą a pręty całe zdarte czyżby prasowała ona z aplikatorem do zakiszaczy

#5 Share bubel500

bubel500

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:Sport (szczególnie Formuła 1, walki MMA), wszelkie nowinki techniczne, motoryzacja i oczywiście rolnictwo oraz wszystko co z nim związane - szczególnie produkcja mleka, rasy bydła mlecznego, uprawa kukurydzy, produkcja pasz.

Napisany 26 styczeń 2012 - 07:43

Prasa Krone KR 160 Dokładnie tak jak piszesz Gintek. Ale dlaczego pręty są nie starte, ale komora jest pozdzierana z farby?
Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 luty 2012 - 19:26

Prasa Krone KR 160 Witam czy opłaca sie kupowac prasę bez siatki?
Jeszcze jedno pytanie czy ktoś wymieniał łańcuch z łóżyskami w prase krone stałokomorowej i czy to duza inwestycja i ile ten nowy łańcuch wytrzymuje

Edytowany przez gintek, 21 luty 2012 - 19:22.

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 marzec 2012 - 06:27

Prasa Krone KR 160 Odnowie troche temat, mam problem ze sterownikiem od mojej nowej prasy pierwszy raz jak podłanczałem to działał normalnie potem postał około miesiąca w ciągniku z podczepioną prasą w garażu i teraz jak odpaliłem ciągnik to już ten sterownik nie działa wogule nie daje oznak życia po rozebraniu okazało się że cały był zawilgocony w środku chociąż obudowe ma niby hermetyczną. Jak myślicie jest szansa na naprwe takiego czegoś czy to już nadaje się na śmieci elektroniczne?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 19:21

Prasa Krone KR 160 Kolego jaki jest to sterownik?

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 marzec 2012 - 20:08

Prasa Krone KR 160 komfort co pokazuje stan napełnienia balota i takie tam

#10 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 21:25

Prasa Krone KR 160 Mam taki sam ale w Krone Vario Pack 1500 kolego kupno nowego sterownika to spory koszt więc spróbuj sam z miernikiem sprawdzić czy dochodzi prąd do tego sterownika bo zdarzało się ludziom że zapocony był w środku ale po wysuszeniu wszystko działa a też sprawdź czy w ogóle dochodzi prąd do prasy ( 2 koniec tego kabla co przypinasz do ciągnika)

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 marzec 2012 - 09:49

Prasa Krone KR 160 sprawdzałem prąd dochodzi ciekawe elektronik poradził by z jego naprawą

#12 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 18:59

Prasa Krone KR 160 A jak uruchamiałeś sterownik to on migną lub zapiszczał? bo to jest trochę dziwne że od razu by ci się zepsuł najlepiej jakbyś miał jakiś serwis krone w okolicy bądź dliera podpiął byś się do jakiejś innej prasy i sprawdził czy to jest wina sterownika czy komputera na prasie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Grzo

Grzo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 czerwiec 2016 - 13:02

Prasa Krone KR 160 Witam. Mam problem z ilością owiniec siatką w kr 160. Jak bym tego wszystkiego nie poustawial to i tak owija 4-6 razy ... co mogę poprawić. Śrub z lewym gwintem wystaje na 2.5 cm.