Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wojskowa Akademia Techniczna

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojno33

wojno33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 25 styczeń 2012 - 13:08

Wojskowa Akademia Techniczna Witam kolegów i koleżanki:) Mam zamiar studiować mechanikę i budowa maszyn w WAT. Czy jest na forum ktoś, kto studiował na tej uczelni, niekoniecznie na tym wydziale? Chodzi mi o opinie na jej temat, a jeśli jest ktoś, kto uczył się na tym kierunku to niech opowie swoje wrażenia:) Z góry dzięki za odpowiedź.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wojskowa Akademia Techniczna Dzisiaj, 01:44
  •  

#2 Share bizonbs

bizonbs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 06 luty 2012 - 16:45

Wojskowa Akademia Techniczna Też jestem zainteresowany, ponieważ chciałbym iść na cybernetykę :)

SIECI, SERWERY, MONITORING, SPRZĘT IT I AUTOMATYKA :)

#3 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 06 luty 2012 - 19:56

Wojskowa Akademia Techniczna WAT to bardzo dobra uczelnia ale jednocześnie wymagająca, a cybernetyka to jeden z trudniejszych kierunków. Brat skończył cybernetykę na WAT-ie, jest zadowolony. Obecnie jest tam wykładowcą.

#4 Share bizonbs

bizonbs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 07 luty 2012 - 00:13

Wojskowa Akademia Techniczna Dziękuję za zainteresowanie tematem. Mam prośbę, mógłbyś przybliżyć bardziej jak jest to jeśli chce się iść na żołnierza zawodowego? Bo to się różni, studia cywilne a wojskowe. Jeśli dasz radę to opisz jak jest na cywilnych i na wojskowych.

#5 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 08 luty 2012 - 19:33

Wojskowa Akademia Techniczna Napisz co chciał byś wiedzieć ? Gdy brat przyjedzie do domu to go o to zapytam. Nie bardzo rozumiem pytanie. Na studiach cywilnych jest tak samo jak na każdej uczelni. Na studiach wojskowych jest tak jak w szkole wojskowej, musztra itp. O ile dobrzepamiętam, to studenci woskowi mieszkają w koszarach.

#6 Share bizonbs

bizonbs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 08 luty 2012 - 21:17

Wojskowa Akademia Techniczna Czy jest ciężko na studiach wojskowych?
Opisz warunki na studiach cywilnych i wojskowych.
Jak jest z profesorami i dziekanatem? Słyszałem opinię, że wykładowcy są w porządku, ale w dziekanacie jest burdel.
Jeśli cywilne to jak lepiej zaoczne czy dzienne studia?
Jeśli możesz przedstawić koszty +/- roku studiów dziennych w akademiku.

Dziękuję bardzo. :)

#7 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 09 luty 2012 - 19:12

Wojskowa Akademia Techniczna Dzisiaj mogę powiedzieć tylko tyle, że jesli będąc na studiach dzienych, na cybernetyce, pokażesz się wykładowcom z dobrej strony, to w okresie studiów robotę praktycznie masz zapewnioną, na tyle dobrą aby prowadzić godne, studenckie życie ... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share 9540

9540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 09 luty 2012 - 21:43

Wojskowa Akademia Techniczna Obecnie jestem studentem WAT-u studiów magisterskich. Jeśli chcesz iść na studia wojskowe to licz się z niezłym za.ierdolem za przeproszeniem. Studenci wojskowi mają więcej zajęć niż cywile, np. moi koledzy wojskowi mają pobudkę koło6 zaprawa, śniadanie i zajęcia od 8 do 19 dzień w dzień, jak mają do 17 to są szczęśliwi, że mało. I co najgorsze jeśli zostaniesz wyrzucony z studiów wojskowych lub sam zrezygnujesz to licz się z zwrotem wszystkich kosztów, ostatnio jeden koleżka został wyrzucony na czwartym roku i mu przywalili do zwrotu 66 tys. złotych do zwrotu. Co do zalet studiów wojskowych to na pewno to ,że wszystko masz fundowane czyli jedzenie, akademik plus co miesiąc pensje uzależniona od wyników, jeśli będziesz zaliczał w wszystko w czas to dostajesz podwyżkę. Ogólnie nie jest tak fatalnie ale jest niezły zap.ierdziel i trzeba wiedzieć czego się chcę.

#9 Share bizonbs

bizonbs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 11 luty 2012 - 18:12

Wojskowa Akademia Techniczna Wiem. To jest już decyzja jedna na całe życie, bo umowę z wojskiem trzeba podpisać. A na dziennych na temat wydz. cybernetyki miałbyś jakieś info?

#10 Share 9540

9540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 13 luty 2012 - 20:38

Wojskowa Akademia Techniczna Cybernetyka można by powiedzieć, że jest oczkiem w głowie WAT-u, w tamtym roku było 50-cio lecie wydziału cybernetyki. Jest na bardzo wysokim poziomie w porównaniu do innych uczelni. Z pewnością jest to jeden z cięższych kierunków

#11 Share bizonbs

bizonbs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 14 luty 2012 - 00:04

Wojskowa Akademia Techniczna Dziękuję Wam bardzo za informację. Pozdrawiam.

#12 Share gregory12

gregory12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 22:18

Wojskowa Akademia Techniczna Mam pytanie odnośnie rekrutacji to prawda że trzeba oprucz zwykłego naliczania punktów zaliczyć jakiś test sprawnościowy ?? Bo juz od kilku osób to słyszałem u siebie w szkole a na stronie watu nic o tym nie mogę znaleźć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share wojno33

wojno33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 20:33

Wojskowa Akademia Techniczna
gregory12- test sprawnościowy przeprowadzany jest na studia oficerskie:)( chyba tak to sie nazywa)

KPK Kumurun Team