X

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprężarka C-360

160 odpowiedzi na ten temat

#61 Share szotko

szotko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 17:31

Sprężarka C-360 Witam forumowiczów,
czy ktoś z was założył sobie takie "wyłączane" koło pasowe?? Potrzebuje właśnie takie koło pasowe fabryczne(dwupasowe) więc jeśli u kogoś leży zbędne to niech się odezwie....
do takiego sprzętu: http://allegro.pl/it...rka_c3603p.html
Będę szalenie wdzięczny.
Czekam...
Pozdrowionka...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprężarka C-360 Dzisiaj, 11:10
  •  

#62 Share Justi89891

Justi89891

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 23:05

Sprężarka C-360 moj tata dzisiaj wymienil sprezarke w ursusie c 360 na nowa.gdy juz zlozyl sprezarke itd to odpalil ciagnik i po kilku minutach dzialania ze sprezarki zaczol unosic sie dym i rozlegl sie taki jakby stukot i ciagnik zgasl a teraz nie mozna go odpalic.wiecie moze co moglo sie stac?

#63 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 17 listopad 2009 - 23:10

Sprężarka C-360 Sprężarka bierze napęd z rozrządu. Nie przestawił go przypadkiem ?
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#64 Share Justi89891

Justi89891

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 23:30

Sprężarka C-360 no wlasnie mowil ze nic nie przestawil z rozrzadem

#65 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 18:39

Sprężarka C-360 w c 360 napęd bierze z paska klinowego nie z rożądu. A zalałeś sprężarke olejem ?? bo w 3p do sprężarki doprowadzone rurki z z bloku o ile się nie myle w zwykłej trzeba zalaż spęzarke olejam jes tak też w c 330

#66 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 18 listopad 2009 - 18:51

Sprężarka C-360 Witam jeżeli po tym remoncie doszło do uszkodzenia (zatarcia lub zablokowania)sprężarki to mogło zciąć klin na kole zębatym zozrządu lub też skręcić wałek napędu pompy albo go po prostu upie......o i na tym koniec trzeba rozbierać i patrzeć

#67 Share michal191

michal191

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 18:56

Sprężarka C-360 Kolego @waldek315 grubo się mylisz bo w c-360 napęd sprężarki jest z rozrządu. Na jednym wałku jest napęd sprężarki i pompy wtryskowej, więc przyczyna powinna być w ustawieniu rozrządu. Paskiem sprężarka jest napędzana w 3p. W zwykłej c-360 nie trzeba lać oleju do sprężarki.

#68 Share jarekstryszawa

jarekstryszawa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Zainteresowania:http://jarekstryszawa.w.interia.pl

Napisany 21 listopad 2009 - 18:59

Sprężarka C-360 Z uwagi na zamknięcie nowego tematu pozwolę sobie jeszcze raz zapytać tutaj.

Czy ktoś testował u siebie konkretnie takie koło pasowe sprężarki do 3p Koło pasowe sprężarki do 3p (823101507) - Aukcje internetowe Allegro Ponieważ są też inni producenci (ale sporo drożsi), jestem ciekaw, czy to najtańsze koło się sprawdza. Linki opisywane w tym temacie nie są już aktywne i ciężko sprawdzić, jakie koła używacie. Z tego co już czytałem to nie trzeba nic więcej kombinować ze smarowaniem sprężarki? Jeśli jest inaczej to proszę mnie poprawić. Rozumiem, że po założeniu tego koła trzeba zdjąć osłonę sprężarki bo przeszkadza we włączaniu?

#69 Share malutki22_12

malutki22_12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 17:58

Sprężarka C-360 W c-360 napęd jest z rozrządu, a nie z paska klinowego. A dokładnie z wałka od pomby wtryskowej. Może pompa się przestawiła i paliwo nie w tym momencie jest wtryskiwane, dlatego nie działa. I oto cała filozofia.

#70 Share Justi89891

Justi89891

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 listopad 2009 - 12:00

Sprężarka C-360

W c-360 napęd jest z rozrządu, a nie z paska klinowego. A dokładnie z wałka od pomby wtryskowej. Może pompa się przestawiła i paliwo nie w tym momencie jest wtryskiwane, dlatego nie działa. I oto cała filozofia.

problem rozwiazany:) okazalo sie ze w wyniku zatarcia cylindra sprezarki nagrzala i skrzywila sie os i w skutek tego przestawil sie rozrzad bylo trzeba tylko cofnac o jeden "zabek" i jest dobrze:) dzieki za wszystkie odpowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share cooolman88

cooolman88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 18:00

Sprężarka C-360 Witam Serdecznie:).
Mam pytanie mianowicie jak się włącza sprężarkę w C360 tak aby było pompowane do zbiornika który mamy pod blokiem silnika ?. Idą tam jakieś rurki ale jak to przełączyć , jak na razie wychodzi tylko dołem tam gdzie zakłada się np: wąż do pompowania. Chciałbym wykorzystać ten zbiornik tak abym mógł podłączyć np. pistolet do malowania. Bo nie mam ,żadnej przyczepy do której jest potrzebne sprężone powietrze do hamowania. i dlatego chciałbym wykorzystać zbiornik inaczej .mile widziane fotki :(

Pozdrawiam Rafał

#72 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2723 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 18:28

Sprężarka C-360 musisz zdjąć wąż od pompowania a na jego miejsce wkręcić taką specjalną nakrętkę zaślepioną i wtedy powietrze pójdzie w butle

#73 Share cooolman88

cooolman88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 20:30

Sprężarka C-360 wtedy pewnie jakiś zawór się otwiera i nabija butlę powietrzem ??
PS. na samym dole gdzie zakłada się wąż ,z chyba lewej str. jest taka mała śrubka może nią się zakręca ........

#74 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 20:39

Sprężarka C-360 ta mała śrubka to jest spustowa jak chcesz wyczyścić odolejacz to ją wykręcasz ,a jak chcesz mieć ciśnienie w zbiorniku to zamiast węża do pompowania musisz tam nakręcić specjalna nakrętkę motylkową tak jak pisał kolega wyżej
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#75 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 21:30

Sprężarka C-360 jak pisalem w tamtym roku mam takie zalozone,teraz pracuje bez zarzutu.zalozylem nowe pierscienie i sie nie kreci,bez problemu mozna wlaczyc i wylaczyc sprezarke

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#76 Share wojtek918

wojtek918

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Projektant konstrukcji budowlanych. Projekty, optymalizacja

Napisany 16 lipiec 2010 - 17:54

Sprężarka C-360 Witam odświeże trochę temat. Mam do was pytanie. A mianowicie ten odolejacz mam cały ubrudzony w oleju bardzo rzadko używam sprężarki a prAwie wogóle.Czy podczas jazdy ta nakrętka od olejacza powinna być odkręcona czy ma być zakręcona??? I czemu ten odolejacz jest cały w oleju?? Nadmienie że był robiony remont silnika i również ten tłoczek co jest w sprężarce dostał nowe uszczelnienia.

#77 Share masato

masato

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 17 lipiec 2010 - 00:03

Sprężarka C-360 Odolejacz był czyszczony?:D

#78 Share wojtek918

wojtek918

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Projektant konstrukcji budowlanych. Projekty, optymalizacja

Napisany 17 lipiec 2010 - 11:08

Sprężarka C-360 no wlasnie nie był dzisiaj go rozebrałem i wyczyściłem. Bylo troche syfu.

#79 Share grzes80

grzes80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 16:41

Sprężarka C-360 witam!! mam problem ze sprężarką gdy jest załączona i pracuje pod obciążeniem nie wytwarza ciśnienia. Napompować koło mogę ale chciałem podłączyć hamulce w przyczepie nie wytwarza takiego ciśnienia. Wymieniłem cylinder, pierścienie, zaworki w głowicy sprężarki i dalej nie pomogło.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 17:14

Sprężarka C-360 kolego a sprawdzales regulator cisnienia???

Polska B