Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki siewnik na 15 ha

42 odpowiedzi na ten temat

#41 Share zmechanizowany

zmechanizowany

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 11 luty 2012 - 15:16

Jaki siewnik na 15 ha Polecam nordstena lift o matic 2.5m.trzydziestka spoko da radę.Mżna też go posadzić na hydropaka i żetorkiem zasówać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki siewnik na 15 ha Dzisiaj, 22:48
  •  

#42 Share zbyszek8201

zbyszek8201

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 14 luty 2012 - 18:00

Jaki siewnik na 15 ha

Dobrze mi radzisz bo wiem, że Amazone to jedna z lepszych firm, tylko nie wiem czy doczytałeś w moim poście, że maksymalnie chce wydać 4000zł, owszem, kupię za tyle amazonke, tylko jaką?..

witam,ja też polecam amazon nie wiem cy za 4tys kupisz d7 z dociskiem ae za5tyś napewno tak,w mej okolicy gość ma tego sporo. Ja na 12ha ornego kupiłem najprostszy siewnik amazone d4 2.5m mam słabe grunty więc bez docisku , 3 lata temu dałem 2700zł i jestem bardzo zadowolony z tego siewnika,prucz zbóż sieje nim trawy,ma odsuwaną belke z rurkami. Powiem tak siałem pożyczanymi rużnymi poznaniakami, i każdy z nich nie sie chowa-to moje zdanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share 1adam

1adam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 07:44

Jaki siewnik na 15 ha Ja na twoim miejscu wybrałbym amazone. Mój sąsiad ma amazone d4 on ma 2,5m i nim obsiewa 10ha zbóż i 0,5 ha buraków pastewnych i ciąga go c330 bez problemu i mówił że żałuje, że go wcześniej nie kupił tylko poznaniakiem siał. Sam mam amazone d8 i jestem zadowolony. Wybór należy do ciebie.

Dodaj odpowiedź