Skocz do zawartości

Zdjęcie

Półałtomat spawalniczy

111 odpowiedzi na ten temat

#101 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 22:00

Półałtomat spawalniczy Nie zapomnij mieć przy sobie np. wd40 czy coś innego podobnego, i nalej w ten drut znaleziony w szpulę, zawsze pomoże choć wg. mnie darował bym go sobie. Ja wd pryskam szpulę gdy wiem że migomat będzie stał jakiś czas, na zapas szpul nie kupuj, chyba że okazyjnie ale zalej wd lub czymś innym przez dziurkę w folii.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Półałtomat spawalniczy Dzisiaj, 03:57
  •  

#102 Share Danger

Danger

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 19:01

Półałtomat spawalniczy Dziwię się że oglądasz migomaty za ponad 3tyś a drut do spawania kupujesz na złomie.

#103 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 20:38

Półałtomat spawalniczy Czegoś chyba nie rozumiesz... leżał to miałem nie brać?? drugą rolkę 1mm i tak muszę dokupić bo tamtej braknie.
Poza tym ponad 3tys to dużo?? popatrz na Kemppi, Lincolna czy Tigery, na takie mnie nie stać a chętnie bym wziął <_<

Edytowany przez Junkers, 30 listopad 2012 - 21:08.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#104 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7585 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 21:03

Półałtomat spawalniczy To sprzęt profesionalny. Nie do wykorzystania w domowych warunkach.
Nie ma się co denerwować. Jak bym 15-kę drutu znalazł na złomie sam bym wziął. Zawsze jest szansa że w środku nic mu nie jest.
Poza tym jak by rolka wyglądała kiepsko to nie biorę. Proste.
KPK Kumurun Team

#105 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 04 grudzień 2012 - 22:57

Półałtomat spawalniczy http://www.agro-meta...b6b30672461583b
Panowie co o tym myślicie?? mam okazje takiego kupić nówke, tyle ze stał w sklepie na wystawce i gwarancja producenta już minęła, ale sklep daje swoją gwarancje na 12 mies, mi zaproponowali za to 2800 zł z groszem??
co nie którzy pomyślą "głupi jeszcze ześ nie wziął"spokojnie chyba jutro kupie:)

#106 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 11:52

Półałtomat spawalniczy Powitać ponownie. Byłem dzisiaj ponownie w sklepie z tym migomatem i się rozczarowałem... bo to nie jest c250 a c200... ale cenę i tak mają mniejsza brutto 2863 tak ze obniżona centa jest ale hmmm...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#107 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 13:20

Półałtomat spawalniczy 200A esaba? bierz jak taniej, esab to jednen z najlepszych producentów takiego sprzętu.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#108 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 06 grudzień 2012 - 20:51

Półałtomat spawalniczy Tak zgadza się esab c200 wersja bez wyświetlacza, trochę z sprzedawca gawędziłem wziął mój nr tel. coś mi się wydaje ze chce go upchnąć tak ze parę dni przeczekam i może jeszcze coś zejdzie z ceny.Już bym go kupił ale brakuje mi trochę ponad tysiąc zł by mieć kompletnego ( argon, przyłbica, reduktor)a na raty nie dają...

#109 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 06 grudzień 2012 - 22:00

Półałtomat spawalniczy Butle, przyłbice i reduktor kupisz później, po co ci one jak migomatu nie będzie, a jeżeli sprzedawca chce pozbyć się jak najwięcej towaru przed końcem roku to wiesz jak może być, innym pewnie też się podoba ten sprzęcik.

#110 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 06 grudzień 2012 - 22:20

Półałtomat spawalniczy tylko ze cena obniżona jest tylko na tego esaba, a reszta sprzętu po normalnej cenie... ja chce od niego kupić komplet (prócz butli) zainteresowanie pokazałem ale z umiarem, gadał ze ma go przecenionego drugi tydzień, i tak dość mu zależało by mnie nim zainteresować więc przez weekend będę próbował załatwić kasę(powinno się udać)i w tyg się przejadę kupić :) jak kupie to będzie jak prawie zawsze, chciałem zabawkę a kupiłem coś poważniejszego...no zobaczymy.
A i komplet potrzebny na raz bo odrazu pójdzie sprzęt w ruch puki wolne mam to się w garażu zamknę (elektroda nie chcę mi się już spawać):)

Edytowany przez Filipoo, 06 grudzień 2012 - 22:23.

#111 Share ZUL

ZUL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 14:38

Półałtomat spawalniczy Witam ja w pracy pracuję na esabie z wyświetlaczem nie wiem jaki to ma symbol pięknie ten automat idzie 5 tyś dali za niego ale miodzio polecam.

Edytowany przez ZUL, 26 grudzień 2012 - 14:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#112 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 19:33

Półałtomat spawalniczy @ZUL- weź no zerknij na symbol, teraz pewnie na praktykach urlop, ale co sie odwlecze to nie uciecze:)