matiz512

Półałtomat spawalniczy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bobytempelton    161

Nie zapomnij mieć przy sobie np. wd40 czy coś innego podobnego, i nalej w ten drut znaleziony w szpulę, zawsze pomoże choć wg. mnie darował bym go sobie. Ja wd pryskam szpulę gdy wiem że migomat będzie stał jakiś czas, na zapas szpul nie kupuj, chyba że okazyjnie ale zalej wd lub czymś innym przez dziurkę w folii.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danger    1

Dziwię się że oglądasz migomaty za ponad 3tyś a drut do spawania kupujesz na złomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Czegoś chyba nie rozumiesz... leżał to miałem nie brać?? drugą rolkę 1mm i tak muszę dokupić bo tamtej braknie.

Poza tym ponad 3tys to dużo?? popatrz na Kemppi, Lincolna czy Tigery, na takie mnie nie stać a chętnie bym wziął <_<

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

To sprzęt profesionalny. Nie do wykorzystania w domowych warunkach.

Nie ma się co denerwować. Jak bym 15-kę drutu znalazł na złomie sam bym wziął. Zawsze jest szansa że w środku nic mu nie jest.

Poza tym jak by rolka wyglądała kiepsko to nie biorę. Proste.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

http://www.agro-metal.com.pl/pl_PL/p/Polautomat-spawalniczy-ESAB-ORIGO-MIG-C280-PRO-DOSTAWA-GRATIS-GWARANCJA-PRODUCENTA/2069?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-12&utm_content=2069#nclid=0e836bdbdf539306eb6b30672461583b

Panowie co o tym myślicie?? mam okazje takiego kupić nówke, tyle ze stał w sklepie na wystawce i gwarancja producenta już minęła, ale sklep daje swoją gwarancje na 12 mies, mi zaproponowali za to 2800 zł z groszem??

co nie którzy pomyślą "głupi jeszcze ześ nie wziął"spokojnie chyba jutro kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Powitać ponownie. Byłem dzisiaj ponownie w sklepie z tym migomatem i się rozczarowałem... bo to nie jest c250 a c200... ale cenę i tak mają mniejsza brutto 2863 tak ze obniżona centa jest ale hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

200A esaba? bierz jak taniej, esab to jednen z najlepszych producentów takiego sprzętu.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Tak zgadza się esab c200 wersja bez wyświetlacza, trochę z sprzedawca gawędziłem wziął mój nr tel. coś mi się wydaje ze chce go upchnąć tak ze parę dni przeczekam i może jeszcze coś zejdzie z ceny.Już bym go kupił ale brakuje mi trochę ponad tysiąc zł by mieć kompletnego ( argon, przyłbica, reduktor)a na raty nie dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Butle, przyłbice i reduktor kupisz później, po co ci one jak migomatu nie będzie, a jeżeli sprzedawca chce pozbyć się jak najwięcej towaru przed końcem roku to wiesz jak może być, innym pewnie też się podoba ten sprzęcik.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

tylko ze cena obniżona jest tylko na tego esaba, a reszta sprzętu po normalnej cenie... ja chce od niego kupić komplet (prócz butli) zainteresowanie pokazałem ale z umiarem, gadał ze ma go przecenionego drugi tydzień, i tak dość mu zależało by mnie nim zainteresować więc przez weekend będę próbował załatwić kasę(powinno się udać)i w tyg się przejadę kupić :) jak kupie to będzie jak prawie zawsze, chciałem zabawkę a kupiłem coś poważniejszego...no zobaczymy.

A i komplet potrzebny na raz bo odrazu pójdzie sprzęt w ruch puki wolne mam to się w garażu zamknę (elektroda nie chcę mi się już spawać):)

Edytowano przez Filipoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUL    0

Witam ja w pracy pracuję na esabie z wyświetlaczem nie wiem jaki to ma symbol pięknie ten automat idzie 5 tyś dali za niego ale miodzio polecam.

Edytowano przez ZUL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

@ZUL- weź no zerknij na symbol, teraz pewnie na praktykach urlop, ale co sie odwlecze to nie uciecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj