Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZSCKP "Osiemdziesiatka" lub Ogrodnik Sochaczew

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 24 styczeń 2012 - 21:20

ZSCKP "Osiemdziesiatka" lub Ogrodnik Sochaczew Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś chodzi/ł do jednej z tych dwóch szkół? Bo jeśli tak to chciałbym się dowiedzieć:
-o rekrutacje czyli czy ciężko się jest tam dostać,
-o nauczycieli,czy są przystępni czy też ciężko się dogadać,
-o uczenie się czyli czy ciężko trzeba tam pracować aby zdać do następnej klasy (bo ogólnie uczę się słabo ale jak mam motywację to nie narzekam na oceny jakimi są 3,4)
-o atmosferę jaka tam panuję.
Jak by były jakieś niejasności to pisać :D
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ZSCKP "Osiemdziesiatka" lub Ogrodnik Sochaczew Dzisiaj, 21:04
  •  

#2 Share wojno33

wojno33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 22:12

ZSCKP "Osiemdziesiatka" lub Ogrodnik Sochaczew witam:) Chodże do ogrodnika 4 rok profil tech ogr i powiem ci jest super:) Żal bedzie mi opuszczać to miejsce;) Nauczyciele spoko idze się dogadać z każdym. Uczyć się trzeba, wiadomo jak w technikum przedmiotów dużo, ale jak kogoś to interesuje to bedzie ok;d
Najważniejsze to przeżyć pierwszy rok. Najmilej praktyki wspominam:)Naprawde polecam tą szkołę;) A żeby niebyło- nie sestem żadnym lizusem:) mówie od siebie:)
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share marekjsp

marekjsp

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 25 styczeń 2012 - 18:40

ZSCKP "Osiemdziesiatka" lub Ogrodnik Sochaczew ja bym ci polecil jednak szkołę Blich w łowiczu stoi o wiele wyżej z maszynerią i jest naprawde dobrą szkolą a w socho jak w socho ogrodnik tyle ma + że jest blisko do stacji :lol: :P
KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share tores

tores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 21:05

ZSCKP "Osiemdziesiatka" lub Ogrodnik Sochaczew Ja kończyłem tech. Ogrodnicze w 2007 i powiem tak na początku człowiek gubił się po salach ale po 2 tyg już skumał gdzie co jest. Żeby się dostać to biorą raczej każdego ale trzeba się tam utrzymać i trochę pouczyć. Na pewno dużo się wyniesie z nauki przedmiotów zawodowych, jak się dobrze trafi to i z pozostałymi będzie dobrze o ile traficie na dobrych nauczycieli bo jest ich tam kilku od jednego przedmiotu. Co do wyposażenia w maszyny to nie wiem jak tam teraz jest dokładnie ja miałem jeszcze praktyki na początku na terenie gospodarstwa potem je sprzedano ale to już były chyba ostatnie dwa lata jak się tam uczyłem. Na naukę nie narzekałem skończyłem te technikum i dostałem się na studia dzienne które właśnie kończę (fakt że nie było lekko na początku) ale przygotowali mnie na tyle dobrze że udało i udaje się te studia skończyć. Tak wiedz jeżeli ktoś chce zrobić tylko technika to zrobi go i będzie miał odpowiednia wiedzę zawodową bo nawet praktyki szkoła organizuje w ciekawych miejscach a jeżeli ktoś chce iść na studia to trzeba tylko z własnej woli przysiąść. Pamiętam że jak wybierałem się do technikum to przychodziłem tam z dość niską średnią a skończyłem z najwyższą w klasie i do dość dobrą. Jeżeli będzie zależeć wam na nauce, zdobyciu tytułu zawodowego i imprezie to polecam tą szkole :) Jeszcze do tej pory pamiętam jak chodziliśmy z kumplami przed praktykami na wino lub wódeczkę :P

Edytowany przez tores, 31 styczeń 2012 - 19:17.