Skocz do zawartości

Zdjęcie

BELARUS 820 + ładowacz na tył

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share junior2000

junior2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 17:53

BELARUS 820 + ładowacz na tył witam
mam jestem własnie przed kupnem ładowacz na tylni tuz i mam problem jak go podłaczyc pod hydraulike.
bo końcówka na przewodzie jest nakręcana taka co pasuje do orginalnego wyjścia w c 360. a jak go bede zamawiał to bym chciał miec taka co pasuje do orginalnych wyjśc w rusku i nie wiem jak to wytłumaczyc dla tego goscia co mi go robi. jak nazywa sie to wyjście cos słyszałem ze euro czy coś ale nie wiem.
a i wiem ze lepiej kupic TUR-a ale środki ograniczone z góry dzięki za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
BELARUS 820 + ładowacz na tył Dzisiaj, 07:31
  •  

#2 Share mrmtz82

mrmtz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 18:29

BELARUS 820 + ładowacz na tył Chodzi Ci o szybkozłacze??

#3 Share jedrus

jedrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 19:02

BELARUS 820 + ładowacz na tył koledze chodzi o szybkozłącze hydrauliczne zwane euro. Ale musisz wiedzieć że te szybkozłącze co masz przy belarusku ma inną wymiarówkę(srednicę wejścia) niż polskie więc jak ten gość ci założy euro to i tak nie będzie pasowało. Kupowałeś belarusa nowego? jak tak to tam miałeś w zestawie (w takiej torbie) trójkąt ostrzegawczy, pasek klinowy, klucz 42-46 i właśnie 6 wtyków do gniazd hydraulicznych ruskich. jak masz to to daj gosciowi niech Ci je założy to będzie pasowało, jak nie to musisz zmienic gniazda w traktorze na nasze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share junior2000

junior2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 20:22

Chodzi Ci o szybkozłacze??

tak

koledze chodzi o szybkozłącze hydrauliczne zwane euro. Ale musisz wiedzieć że te szybkozłącze co masz przy belarusku ma inną wymiarówkę(srednicę wejścia) niż polskie więc jak ten gość ci założy euro to i tak nie będzie pasowało. Kupowałeś belarusa nowego? jak tak to tam miałeś w zestawie (w takiej torbie) trójkąt ostrzegawczy, pasek klinowy, klucz 42-46 i właśnie 6 wtyków do gniazd hydraulicznych ruskich. jak masz to to daj gosciowi niech Ci je założy to będzie pasowało, jak nie to musisz zmienic gniazda w traktorze na nasze.

tak to jest nowy ciągnik i mam ta torbe o której mówisz. a teraz taka sprawa bo ten ładowacz ma przyjechac z pod kielc a ja jestem z lubuskiego tak ze raczej nie mam jak mu dostarczyc tych końcówek. a moze wiesz czy sam moge założyc te końcówki czy to jakas wyzsza szkoła jazdy sory ale na tematy związane z hydraulika to jestem zielony nie mam zadnej maszyny z hydrauliką tak ze pytam choc moze dla kogos jest to banalne

#5 Share jedrus

jedrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 22:04

BELARUS 820 + ładowacz na tył dasz rade. potrzebne ci będą dwa klucze jeden zakładasz na zakucie węża (24 albo 27) a drugi na końcówkę i odkręcasz. Ale z tego co pamiętam to bez wizyty w sklepie się nie obędzie bo na końcówce ruskiej i wężu są inne gwinty więc musisz kupić łącznik taki metalowy - kawałek rurki z jednej strony z gwintem ruskim a z drugiej z polskim. I skręcasz wszystko do kupy. W sklepie powiedz że masz belarusa oni wiedzą o co chodzi. Ale wg mnie to zainwestuj w 2 polskie gniazda polskie i przykręć je do ciągnika i bedzie po problemie. montaz jest taki sam jak opisałem wyżej. wyjdzie cię z 60 - 70 zł za taki interes.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share junior2000

junior2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 25 styczeń 2012 - 18:57

dasz rade. potrzebne ci będą dwa klucze jeden zakładasz na zakucie węża (24 albo 27) a drugi na końcówkę i odkręcasz. Ale z tego co pamiętam to bez wizyty w sklepie się nie obędzie bo na końcówce ruskiej i wężu są inne gwinty więc musisz kupić łącznik taki metalowy - kawałek rurki z jednej strony z gwintem ruskim a z drugiej z polskim. I skręcasz wszystko do kupy. W sklepie powiedz że masz belarusa oni wiedzą o co chodzi. Ale wg mnie to zainwestuj w 2 polskie gniazda polskie i przykręć je do ciągnika i bedzie po problemie. montaz jest taki sam jak opisałem wyżej. wyjdzie cię z 60 - 70 zł za taki interes.

dzisaj zamówiłem ten ładowacz przyjedzie za jakies 2 tygodnie to bede kombinowac jak mi sie uda to dam znac co i jak pozdro i dzieki za pomoc

Dodaj odpowiedź