Polecane posty

mateusz3060    0

witam słuchajcie mam problem z ehr w mf 3060 awaryjnie podnosi wszystkie kostki (chyba) sprawdzone i przeczyszczone czego to moze byc wina. Po odpieciu ehr w jednym kablu jest prad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzik121    0

Siema mam pytanie co może być nie tak jeśli w moim mf 3060 gdy przełączę przełącznik góra/duł od podnośnika to te "kontrolki" przy tym przełączniku obie świecą a podnośnik nie podnosi(gdy jadę po wertepach to przygasają a jak stoję to świecą mocno)przyciskami z błotnika też nie podnosi. Wszystko inne działa . Dzisiaj wyjąłem ten czujnik http://iv.pl/images/...85374639978.jpg i gdy go wyjełem i wciskałem to gdy przełącznik byl do góry to kontrolki gasły a gdzy przełącznik do dołu to juz sie świeciły.

 

 

 

@@ Już naprawione wymieniłem panel EHR i wszystko działa

Edytowano przez Tadzik121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadman    0

Witam mam problem z EHR w fergusonie 3085 polega on na tym że gdy opuszcze jest wszystko ok natomiast podczas podnoszenia podniesie z 10 cm i stoi lub szarpie do góry zaczyna podnosić dopiero gdy na dużym pokrętle na EHR przekręce w góre. co może być powodem takiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robigal    0

Najprawdopodobnie nie łączy Ci przełącznik góra/dół. Spróbuj go przeczyścić jak nie pomoże to wymiana. Ja do niego psikłem WD 40 i pomogło, objawy miałem takie same (przy podnoszeniu szarpał, lub wogóle nie podnosił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Też tak mówie,odkręc panel EHR dobież sie do przełącznika i sprężonym powietrzem przedmuchaj powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad055    33

witam mam taki problem nie podświetla mi panelu ehr jak to naprawić dodam że bezpieczniki są dobre.

Edytowano przez konrad055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Wymień żarówki musisz odkręcić panel i z tyłu są wkręcone takie jak w desce rozdzielczej w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Zasilanie idzie po ścieżkach na płytce tej zielonej chyba a ścieżki to te takie kręte paski a one zasilane są zapewne z kostki którejś trzeba by przelecieć ścieżką żeby zobaczyć gdzie się kończy a zaczyna kabel i ewentualnie sprawdzić połączenie albo kabel. A bezpośrednio do ścieżki też można spróbować podłączyć prąd żeby sprawdzić czy ścieżki dobre chyba nie powinno nic się spalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj