Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z filtrem paliwa w mf 255

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel5314

pawel5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 23 październik 2007 - 17:14

problem z filtrem paliwa w mf 255 otoz tak jak co roku przed zima postanowilem wymienic filtr paliwa , mialem teraz zalozony filtr paliwa AB-WŁOCŁAWEK FP-07-21 zmienilem go na inny z filtrona z wygladu sie troche roznia ale on tez jest do mf 3 cylindry po zmianie odpowietrzylem uklad i odpalilem ciagnik no i wtedy zaczal sie problem bo ciagnik stracil moc wolno wchodzil na obroty no i zaczal pokazywac dymek pomyslalem ze jest jeszcze zapowietrzony wiec odpowietrzylem go jeszcze raz i dalej to samo ,az nareszcie wzialem wstawilem stary filtr no i ciagnik zaczal pracowac jak powinien ( dodam ze kupiem dwa nowe filtry i na obydwu silnik zachowywal sie identycznie pompke paliwowa mam nową , no ale gdyby nawet ona slabo tloczyla to silnik nie pokazywal by dymku i by poprostu gasl,
prosze o rady

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z filtrem paliwa w mf 255 Dzisiaj, 22:05
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 październik 2007 - 17:19

problem z filtrem paliwa w mf 255 Masz zły filtr, są dwa podobne do siebie filtry ale na jednym nie będzie chodził. Ja miałem parę razy zły filtr i wtedy chodzi właśnie tak jak napisałeś. Te dobre filtry maja na jednej stronie otwory a na drugiej przetłoczenia.

#3 Share BYCZEK7

BYCZEK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo <br />Technika Rolnicza itp.

Napisany 23 październik 2007 - 18:05

problem z filtrem paliwa w mf 255 CO CI POWIEM TO CI POWIEM NAJLEPSZYM FILTREM DLA FERDKA JEST SĘDZISZOWSKI FILTR PALIWOWY JA NA TYM TYLKO JEŻDŻE I ŚMIGA ELEGANCKO A Z FILTRONA NIGDY NIE KUPÓJ BO ONE NIE PASUJĄ DO TEGO CIĄGNIKA :P

#4 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 24 październik 2007 - 10:14

CO CI POWIEM TO CI POWIEM NAJLEPSZYM FILTREM DLA FERDKA JEST SĘDZISZOWSKI FILTR PALIWOWY JA NA TYM TYLKO JEŻDŻE I ŚMIGA ELEGANCKO A Z FILTRONA NIGDY NIE KUPÓJ BO ONE NIE PASUJĄ DO TEGO CIĄGNIKA :P

Popieram :D ja tez tylko kupuje filtry z sedziszowa :D Z Wloclawka kiedys kupilem-zalozylem i ku mmojemu zdziwieniu filtr dzialal na zasadzie "tamy" nic nie przepuszczal,nawet paliwa :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 24 październik 2007 - 10:29

CO CI POWIEM TO CI POWIEM NAJLEPSZYM FILTREM DLA FERDKA JEST SĘDZISZOWSKI FILTR PALIWOWY JA NA TYM TYLKO JEŻDŻE I ŚMIGA ELEGANCKO A Z FILTRONA NIGDY NIE KUPÓJ BO ONE NIE PASUJĄ DO TEGO CIĄGNIKA :P

ja 2 miesiące temu założyłem z filtronu i wszystko jest ok
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

#6 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 24 październik 2007 - 12:47

problem z filtrem paliwa w mf 255 Ja kupuje różne filtry najczęściej Sędziszowa, Filtronu do kombajnu, ciągników i nie miałem żadnych problemów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share piotr301976

piotr301976

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 15 czerwiec 2008 - 21:28

problem z filtrem paliwa w mf 255 jak u siebie zacząłem jeździć na biopaliwie to filtr z filtronu nie dał rady ciągnik schodził z obrotów a na sędziszowskim żadnych problemów
Dziękuje wszystkim za życzenia :)