Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Delawar
damianXXL    49

Zbedne obciążenie zdejmij, dostosuj obroty maszyny do silnika i bedzie szło :)

 

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Elo Panowie jak tam cena fasolki??? Sprzedamy po dobrej cenie czy bedziemy grochówke gotować?

 

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Jak wymrozi pszenicę i rzepaki to sprzedasz po dobrej cenie ale na siew ludziom. Jak wszystko przetrwa to handlarze raczej nie podniosą się z ceną.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wronex85    0

wys.a sie a nie wymarznie zaczynacie bujac w oblokach moze jeszcze wzrosinie cena jak ksiec przejdzie po koledzie bzdury handlarze moja towar i szukają roaow w d...e albo niewiem dzwoniłem dzisiaj czerwona po 3,50 +vat simiech na sali zapytałem tylko tyle czy to cena za nie przebierana

Edytowano przez wronex85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

po 4 zeta za czerwoną daje ten z młyna , a reszta jak pisałem 3,5 + vat. i z jaśkiem się zmówią i mogą zrobić co chcą. oni są uzależnieni od naszego towaru, a my od nich tylko z małym ale!!! my mamy g.... do gadania. komó... mówił mi , że może być po 2zł , albo walą ściemę albo tak zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Witam. Z ciężkim żalem i smutkiem informuję cena u handlarzy w Telatynie to 3,00pln z vat.  :wacko:  Co to się robi z ta ceną.... >? Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

Jak chłopy cena fasoli podobno po 3,10 płaci gości z Budynina kupuje dla rad mark Tomaszowa, a ten agent O... z Sahrynia po 3 zł na rękę płaci 

Edytowano przez Tomek12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Pan Og.... z Sahrynia??? Oooo to mu trzeba sprzedać :) Może jeszcze w tym roku wypłaci :) Ponoc jedną kombajn Rope mu już zawineli? Prawda to?

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Czekajcie chłopy jeszcze trochę... cierpliwoścismile.png

 

Trzymajcie się tekstu Tomek12 a będzie Wam wynagrodzone.

Tak jak  wcześniej też pisałem w lutym nastąpi odbicie.!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Tak jak  wcześniej też pisałem w lutym nastąpi odbicie.!!! ;)

 W razie wu napisz nam gdzie mieszkasz, wiesz tak w razie wu :)  :D  hehe żarcik :) Moja już leży w workach i czeka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

Ale Pan O... tylko kupuje za gotówkę także wiesz z wypłatą nie będzie  problemu on już chyba nie kupuje na konto

Dzisiaj jakiś ruch w interesie Bad.. z Mołożowa wozi od kogoś Łukaszcz.. z Mircza wozi i dziadek ten z Janowa Drzazga  ciekawe po ile płacą że coś kupili

Edytowano przez Tomek12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maradona    0

Witam Wszystkich, 

potrzebuję odpowiedzi na dwa pytania do mojego badania(pracy) na uczelnię.

Będę wdzięczny za każdą odpowiedz.

 

I. Zakładając że za fasolę w skupie handlarze płacą na rękę:

          1.  5zł

          2.  3zł

 Czy (i po ile) jesteś skłonny sprzedać fasolę prosto z pola (bez przebierania)

 

II.  Ile jesteś skłonny zapłacić na usługę przebierania fasoli (zł/kg) przy założeniu j/w. 

 

pozdrawiam wszystkich i życzę fasoli po 7 zł :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

I.  

   1. Mogłeś dac 4zł ale 3zł moze być bez przebierania.

 

II.

   10-20gr. 

 

 

Poza tym, pany fasolarze sie kręcą u mnie.... ale cena 3pln konto u dziadka z Janowa. U Was jak tam cena?

Cos wiecej.

http://forum.agrofoto.pl/viewtopic.php?t=5036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WojciechBaj    0

Witam.jestem nowy na forum ale problemy ze sprzedażą mi są znane.dzis dzwoniłem po handlarzach cena 2.6 zl gotówką.sam juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Witam.jestem nowy na forum ale problemy ze sprzedażą mi są znane.dzis dzwoniłem po handlarzach cena 2.6 zl gotówką.sam juz nie wiem co robic

Witaj w klubie. Tzn gdzie tak płacą?? Na przyszłość pisz gdzie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Witam klubowiczów
Euro w górę dolar w górę zbiory w fasoli małe ,jaki z tego wniosek .Nie mają gdzie sprzedać.Moja czerwona
fasolka zgodnie z zaleceniami Damian xxl zaopatrzona w czerwoną kokardę czeka.Cudów nie ma wszystko przemawia za tym
za tym że będzie lepsza cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

A złoty w dół. Nie słyszeliście ze nagle poszła w dół?
Ciekawe jakby mieli dobry zbyt czy była by cena lepsza? Moze za kokarde 10gr dadzą więcej.
To trzeba bydło karmić fasola bo gdziez za darmo oddać, przynajmniej jakiś byczek skorzysta z fasoli do tego czysta bez polowek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Witam
Z moją kokardę trzeba zapłacić 20 groszy więcej bo jest ze złotą nitką,a byczki jak pojedzą fasolki to bąki
będą puszczać i będzie gaz który można sprzedać jako bio paliwo.Reasumując wołowina + bio gaz wyjdzie lepiej
niż czekać na handlarza , a potem długo długo na kasę [niektórzy czekają bardzo długo].
Pozdrawiam klubowiczów.
A orzech po ile płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

To żeś chłopie dał czadu :-D :-D
To by był pewnie interes życia :) zysk z każdej inwestycji :)
Orzechy nie wiem. Pewnie ze 3zeta albo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj