Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Alexander
damianXXL    49

stał dzisiaj w zimnie na krzyżówce jeden, i kilka busów widziałem w drodze jak jechałem ze zbożem Jarczów- Łaszczów 

 

Ceny nie pytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Handlarze oficjalnie się dogadali między sobą i obniżyli cenę na 2,9-3,0

 

Ale po cichu niektórzy płacą dalej 3,2 jedni drugich robią w jajo :D 

 

Jaśka potrzebują dlatego namawiam kto nie musi niech się wstrzyma ze sprzedażą a cena podskoczy. 

 

Na wiosnę będzie pozamiatane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Tylko żaden nie chce dac tej ceny po cichu. Nawet pod osłoną nocy żeby nikt nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro189    58

w takim razie jeśli możesz, to podaj na prywatnej wiadomości numery do tych dobrych, chętnie zweryfikuje cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Powtarzam apel  kto jeszcze nie sprzedał niech spokojnie czeka!

 A jeśli chodzi o kupców to jest ich tak dużo że wystarczy podzwonić,zaprosić aby towar obejrzał i wtedy rozmawiać o cenie!!!!

A jeśli Będziecie słuchać takich jak dziadek z Janowa to 2,8  już jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Dziadek, wiemy o co kaman :) Póki co trzymam. Może nie będzie po 5 ale 4 to wtedy sprzedaje. Zobaczymy co się będzie działo po świętach. Dziś ta cena trochę mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Cena nie jest zadowalająca !!! Ale od kilku dni znajomi mówią że mieli telefony od kupców, mogę to potwierdzić bo dzisiaj też przez telefon miałem ofertę kupna, oczywiście podziękowałem.

Moim zdaniem to bardzo dobry znak,ale niema co się łudzić że cena od razu wystrzeli ale w dłuższej perspektywie na bank :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

No wczoraj było dużo handlarzy zaczynają szukać fasoli ale czy chcą nakupić tanio czy potrzebują  jej tego nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Może cena i podskoczy, ale nie ma się co łudzić , że nie wiadomo ile!!! ja już powoli zaczynam w to wątpić, trzymam do lutego i się tego pozbędę. ten rok sieje jak mam zaplamowane, jak się urodzi to będzie po 2 zł, a dalej zobaczymy ale raczej zasieje tylko tyle ile trzeba mi na zazielenienie. za tą cenę szkoda pola i roboty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

W Telatynie stało 3ech, w Łaszczowie 3ech koło cmentarza... Ceny nie pytałem bo wiadomo, ale na autach było cały guzik fasoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Nie mów hoop cola:) Kilka razy już sprzedawałem w marcu, kwietniu po wyższej cenie. Ale dobrze gadasz... nie ma co liczyc na kokosy... czekamy do po świąt... Meldujcie ceny jakie bedą w waszych rejonach :)

 

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Handlarze się kręcą ale nie dlatego że im trzeba fasoli ale dla tego że teraz święta i trzeba ludziom kasy to sprzedadzą im po tańszej cenie.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Handlarze się kręcą ale nie dlatego że im trzeba fasoli ale dla tego że teraz święta i trzeba ludziom kasy to sprzedadzą im po tańszej cenie.

 

Kręcą się bo potrzebują fasoli a głównie JAŚKA .

Ale na autach pusto tak jak napisał kolega damianXXL/

Kto zostawił nie jest zainteresowany obecną ceną.

I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Gorący apel do rolników:SPRZEDAWAJCIE FASOLE!!!

Bo ta z Kazachstanu okazała się niewypałem i niema czym handlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj