Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Delawar
BIZULEK    8

Koleżanko , handlarz zamiast zapłacić pieniądze ,, na rękę,, wpłaca na konto w banku  podwyższając cenę o podatek vat

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radoslav    6

Co to w szkole podstawowej nie było procentów??

Tak serio, mam dosyć takich głupich postów obniżającej jakość dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

cena w Łaszczowie poniedziałek 3,30 na rękę a z vatem 3,50 tak Jankowiak dają łaski nie robią bo badyła z mołożowa 3,60 na konto

Edytowano przez zelfiks26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Tylko słyszałem ze z płatnością u badyly ciężko. Nie którym do dziś dłużny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

badyla placi, jak podjechalem pod handlarzy to lecieli jak muchy, placa  po 3,3, dawalem im  po 3,4  i  pouciekali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U badyły nie ma problemu chciałeś powiedzieć ze cicieśla z Stary wsi nie wypłacany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ciesla to wiem ze w ciula leci. No niestety jak się hotele stawia a córce hummera na urodziny kupuje, poza tym nie tylko fasola wchodzi w grę, wiadomo o co kaman.
Co do badyly może teraz już nie robi kłopotów ale nie dawno byl dłużny kase za fasole.
A jak tam cena za jasia? Co rusza? Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekac7    81

Ja bym lepiej nie opowiadał aż tak dużo, bo potem będzie sprawa o pomówienie, jak jakaś "życzliwa" osoba doniesie, albo odpowiednia osoba przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Inni wiedzą, reszta nie musi ale już do p. Cieśli nie sprzedaje. Kiedyś nie bylo problemów u niego i dobrze płacił nawet więcej jak handlarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Po co się próbujecie sprzedawać tym co mają problemy z kasą. kupujących jest sporo, można na spokojnie sprzedać, a nie póżniej prosić o swoję rok, a w końcu się sądzić. wiem że kolesiowi nie wypłacił i już raczej nie wypłaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Skąd wiadomo ze znajomi cieśli nie piszą tutaj?? Nie problem pisać o nim tylko po co smród mieć i kłopoty?? Cieśla nie daje więcej od innych w okolicy. W moich rejonach Plaza bierze, Ląkowski, Prus,Łukaszczyk. Tak samo płacą. Każdy płaci tak jak jest cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Panowie a p. Cieśła ma skup jeszcze? Dowiedziałem sie ze już kaput handel, nie ma go tutaj. 

 

Cena 3,50-3,60 z vat na ostatni tydzień, a sprzedaż róznie, temu który lepiej płaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekac7    81

Ja polecam Płaze, porządna firma, zawsze było z kasą w porządku. Kiedyś sprzedawałem również do Komórka, który też nie miał kłopotów z przelewami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

W Sokolinie czerwona po 4zł netto a w Kocinie po 4.5zł netto,tak słyszałem bo jeszcze nic nie sprzedawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj