Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Alexander
solek01    209

Europa latwa do przerobienia. Na omlot przyjedz zobaczysz jak pracuje...

 

Na omłot to już swojego chcę mieć, także jak coś to z wiosny wpadnę lub wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Na omłot to już swojego chcę mieć, także jak coś to z wiosny wpadnę lub wcześniej.

Śmiało zajeżdżaj :) ostatnio przed omłotem remont  samej maszyny robiliśmy :) troszeczke znowu przerobek wpadło :) co sezon wpada coś do głowy i sie przerabia :) Nie miałem okazji filmiku nagrac ale na kolejny sezon cos nagram :)

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIZULEK    8

W tym siewniku sprężone powietrze wybija nadmiar nasion z wgłębień w tarczy , fasola nie przejdzie jest za duża i za ciężka

 

Edytowano przez BIZULEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daaamiaaaan    1

DamianXXL A jakie przeróbki zasotosowales bo mam zamiar kupić Europę i chciał bym wiedzieć co dorobić żeby lepiej młocil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ciesla J. Ryzyko ale mozesz probowac mu sprzedac. Dowiadywales sie ile placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKumierz    5

Dziś sprzedałem firmie ze świata po 3 z vatem, pierwsze pieniądze na koncie, później odbiór pocztą polską, musiałem tylko zapakować na palety po 500kg i streczem owinąć. Firma sama płaciła za transport. Cena na fasolę jest, tylko w naszym regionie jest zmowa i handlarzyki pasą rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1287

Zamiast się chwalić napisz komu sprzedałeś, daj jakiś namiar.

 

Każdy z nas może napisać, że sprzedał po 3,5 zł, kupiec płakał jak kupował, taka piękna fasola za tak niską cenę, tylko ile to warte.


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel-wod    1

tyle zapewne co ani fasoli ani pieniędzy na koncie

http://www.portalspozywczy.pl/owoce-warzywa/wiadomosci/swietokrzyskie-rolnicy-oszukani-w-tzw-aferze-fasolowej,85264.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Zamiast się chwalić napisz komu sprzedałeś, daj jakiś namiar.

 

Każdy z nas może napisać, że sprzedał po 3,5 zł, kupiec płakał jak kupował, taka piękna fasola za tak niską cenę, tylko ile to warte.

jest jeszcze priv ,chyba że preferujesz krypto reklamę. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1287

A co to ma wspólnego z kryptoreklamą? Jaki przepis tego zabrania? Ciągle się tu o kupcach i firmach pisze. Po to jest forum.


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    833

to napisz kolego co to za firma ze świata, aczkolwiek po 3zł z vatem to jakiegoś szału nie ma w porównaniu do tego co handlarzyki dają no ale zawsze to coś i najważniejsze, że najpierw płacą a pózniej zabierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKumierz    5

Firma która kupiła moją fasolę pierwsze prosiłą o próbkę fasoli abym im wysłał, jeśli będzie im odpowiadać graniastość to wezmą więcej. Wysłałem, następnego dnia telefon do mnie, że wszystko im odpowiada, zaczęła się krótka rozmowa, jak cena, a jak jakość towaru, zależało tylko na ziarnie ze zbioru 2016. Gość otwarcie powiedział, że dużo fasoli kupują w naszym rejonie, ale nigdy nie kupowali prywatnie, nie było targu, chciałem po 3 i tak dostałem, wymiana danych mailowo, dostałem potwierdzenie przelewu, list przewozowy oraz fakturę, umówiliśmy się, że dopóki nie będę miał pieniędzy na koncie nie wyślę fasoli, gość zamówił sobie pocztę, warunkiem sprzedaży było zapakowanie w palety 500kg, powiedział, że kupił odemnie taniej niż przywożą mu handlarze od nas, więc jak ktoś mówi z handlarzy, że sprzedaje fasolę 500 km od nas po 2.95 to jest czysta bzdura. Każdy z kupców robi dużo szumu o spadku cen fasoli i zapchanym rynku, fasola idzie tak samo jak świeże bułeczki, tylko z tym że handlarz zarabia więcej niż rolnik!! Chcą wejść do nas na rynek i kupować prosto od rolnika bez pośredników. 3 zł z vatem może i szału nie robi, ale w porównaniu z 2,6 to jest 400zł na tonie więc jakiś interes w tym jest.

Edytowano przez RafaKumierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1287

I dalej nie wiemy, co to za firma, przecież to nie tajemnica, czy napiszesz na priv czy na forum, wieść szybko się rozejdzie, Sprzedawać tej firmie będziemy do puki rodzina fasolarzy z Wolicy ich nie przegoni albo ten Stolarz spod Mircza he he  


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Panowie, bez jaj. Gość znalazł metę na swój towar i nic dziwnego, że nic nie mówi bo chce ją mieć na przyszłe lata. A tak zaraz znajdzie się banda płaczków z tekstami "Panie daj Pan po 2,9" i się dobry handel skończy.

 

Swoją drogą wiecie, że rynek fasoli jest dość szczelny, lokalni handlarze też tu są więc po co komu problemy? Poza tym co za problem samemu poszukać firm z zachodniej Polski i podzwonić trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

Jak tak dalej sie bedą mnożyc handlarzyki to sytuacja sie odwróci i będą mówić "wez pan sprzedaj mi sprzedaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ty jestes idiota czy takiego udajesz :):D no sory idiotow takich jak ty nie sieja sami sie rodza :D nara panie £a....i :D jestes tepa pa£a i masz zero wyobrazni :)

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

Dlaczego dzieciaku ciągle mnie obrażasz? Wyzywasz mnie od złodziei i idiotów? Czy ty chociaż znasz znaczenie słowa idiota? Za te twoje wpisy zabraknie ci tej fasoli na adwokatów za to co już napisałeś może się ujawnij to inaczej porozmawiamy czy mam do ciebie dotrzeć przez administratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ty gorszy od dzieciaka :D tylko sie poplacz i nie strasz mnie adwokatami. Pekasz sam sprawe zalatwic??? Taki cfany jestes to zapraszam pal ci nawpier... az sie posrasz. Wyjdz z forum bo zamet siejesz. Czep sie lepiej fasoli i przebieraj panie £ag...i. licz ile na 100gr wejdzie

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj