Skocz do zawartości

Zdjęcie

fasola

4020 odpowiedzi na ten temat

#2861 Share szot

szot

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 19 marzec 2016 - 22:28

fasola

szot sprawdziłem to ogłoszenie oferuje 2,60 z vat

Ogłoszenie z IGRit gościo oferuje w treści 2,7 plus Vat  co prawda nie dzwoniłem bo jak wcześniej pisałem taka cena mnie interesuje a z tego co wiem to facet poważny to po co by ściemniał . Ty twierdzisz że masz fasole i gdy by była po 2,8 to byś troszeczkę sprzedał myślałem między innymi o Tobie że jak Ci trzeba kasy to cóś puścisz.

Zdradź więcej szczegółów rozmowy bo chyba go pytałeś dlaczego pisze inaczej a mówi co innego?

Jak Ci bardzo trzeba kasy to pożycz od Damiana On na pewno ma bo dobrze sprzedał :D 

A kto to taki? Skąd jest ten handlarz?

Mircze wiesz gdzie jest? to z okolic.    

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
fasola Dzisiaj, 09:07
  •  

#2862 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 19 marzec 2016 - 23:05

fasola Ha ha szot jak zawsze, musi postawić na swoim. Przyczepiłes się Damiana ,bo sprzedał fasolę po tyle ile wszyscy teraz oferują. Jak przepowiadasz lepsze ceny to zadzwoń do wrożbity Macieja, tobie to nie wychodzi.jak on się podpisze pod twoim proroctwem, to i ja też potrzymam jeszcze trochę.

#2863 Share damianXXL

damianXXL

kto sieje gęsto ten zbiera często...

• Members
  • PipPipPip
  • 1074 postów
  • Zainteresowania:Komputery, moto, elektronika,rolnictwo

Napisany 20 marzec 2016 - 06:27

fasola Szot tobie żal d. . sciska ze się tak produkujesz? Trzymaj fasole nikt ci nie broni, ja sprzedałem bo musiałem ale ty pojąć tego nie możesz. P.....sz jak potluczony i chwalisz się ta cena jakby nikt nie wiedział ile płacą!! Weź zluzuj chlopie bo mnie nie ruszają te twoje wpisy ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2864 Share szot

szot

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 09:13

fasola

Szot tobie żal d. . sciska ze się tak produkujesz? Trzymaj fasole nikt ci nie broni, ja sprzedałem bo musiałem ale ty pojąć tego nie możesz. P.....sz jak potluczony i chwalisz się ta cena jakby nikt nie wiedział ile płacą!! Weź zluzuj chlopie bo mnie nie ruszają te twoje wpisy ;)

Człowieku piszesz byle co i bez sensu!!! Ktoś już Ci zwracał tutaj też uwagę. Ale nie ten twardogłowy dalej .

Ap ropo ceny to dziwne cena powoli odbij ale Ci co sprzedali tego nie widzą.

#2865 Share Tomek12

Tomek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 11:01

fasola

Ja jestem z Łykoszyna Agrotix też z Łykoszyna także sąsiad  :) Jest większe zainteresowanie fasolą to fakt ale ta cena ciągle stoi nie ma chłopy co po sobie jechać jak już to po tych handlarzach my nie mamy na to wpływu robią nas w hu...ja mają kredyty rok słabszy to za coś trzeba spłacać z naszej kieszeni najłatwiej. Jak fasola nie podskoczy to szot i tak bedziemy musieli w sierpniu po te 2.70 oddać jeść jej nie bedziemy 

#2866 Share damianXXL

damianXXL

kto sieje gęsto ten zbiera często...

• Members
  • PipPipPip
  • 1074 postów
  • Zainteresowania:Komputery, moto, elektronika,rolnictwo

Napisany 20 marzec 2016 - 11:27

fasola

Człowieku piszesz byle co i bez sensu!!! Ktoś już Ci zwracał tutaj też uwagę. Ale nie ten twardogłowy dalej .

Ap ropo ceny to dziwne cena powoli odbij ale Ci co sprzedali tego nie widzą.

Weź chłopie wyjdź stąd bo jesteś śmieszny aż żal

Cena odbija to dobrze, sprzedasz drozej fasole i wcale mi nie szkoda wiec nie wiem o co ci chodzi. To forum jest dla każdego!!!!!!!!!!!!!!

Co do Agrotixu to nie popisuj sie bo ma 1,5km i wiem jakia cena. Smiech z siebie robisz  :lol:  Tyle w temacie

Edytowany przez damianXXL, 20 marzec 2016 - 11:32.

#2867 Share szot

szot

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 13:10

fasola

Ja jestem z Łykoszyna Agrotix też z Łykoszyna także sąsiad  :)  Jest większe zainteresowanie fasolą to fakt ale ta cena ciągle stoi nie ma chłopy co po sobie jechać jak już to po tych handlarzach my nie mamy na to wpływu robią nas w hu...ja mają kredyty rok słabszy to za coś trzeba spłacać z naszej kieszeni najłatwiej. Jak fasola nie podskoczy to szot i tak bedziemy musieli w sierpniu po te 2.70 oddać jeść jej nie bedziemy

Słuchaj zawsze staram się trzymać faktów a są one takie jeszcze nigdy jak pamiętam nie było tylu kupców można sprawdzi Tygodnik Zamojski

Ogłoszenie z Agrotix dałem tyko jako przykład że jest zainteresowanie dużymi ilościami fasoli.

Cena natomiast i dotyczy to wszystkiego nie tyko fasoli !!! tylko szybko spada a podnosi się powoli ale najważniejsze że cena odbija i jest popyt,wiec spokojnie :)

O tych 5 złotych to faktycznie wspominałem ale chodziło mi o Euro co rzec jasna powinno to przełożyć się na cenę fasoli  nie sprawdziło się ale jeszcze wszystko przed nami  poczekajmy,entuzjazm szubko minie i złoty zanurkuje.

Najbardziej osłabia mnie pesymizm i zazdrość u krajanów to jest straszne i żenujące dla jasności nie mówię tego imiennie tylko ogólnie. Pozdrawiam Wszystkich Bez Wyjątku  Wesołych świąt :rolleyes:

#2868 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 13:55

fasola

To nie znaczy że jak jest większa ilość kupców od razu musi być większy popyt na fasole. Każdy chce zarobić dlatego próbuje różnych sposobów np. takich jak handel. Czy zdrożeje? nie sądzę. iż,gdyż, ponieważ jest bardzo dużo fasoli jeszcze nie sprzedanej (z kim nie rozmawiam każdy trzyma, ewentualnie sprzedał ale małe ilości byle zacząć start wiosenny). Cena dojdzie do 3zł to jest pewne ale kiedy tego nikt nie wie czy to będzie za tydzień czy za 3 miesiące. Ale jedno jest pewne nie przekroczy tych 3 złote i nie będzie rosła bo jak będzie już po 3zł znowu zacznie się sprzedaż i cena spadnie z dnia na dzień. Na razie jest taki przestój i nikt się nie wychyla ze sprzedażą, a handlarze ze zwiększaniem ceny jak któryś rzuci te 10gr więcej to chwilowo żeby zachęcić do siebie sprzedających ale i tak zaraz obniży i wróci do ceny jaka jest u wszystkich. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

#2869 Share bochniak

bochniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 16:14

fasola

A kto to taki? Skąd jest ten handlarz?

z Mircza

#2870 Share galan99

galan99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 21:16

fasola

Podam kilka pszykładów jak ine kraje maja dopłaty...

grecja 400 euro /ha

holandia 420 euro/ha

irlandia 250euro/ha

niemcy 310 euro/ha

słowenia 290 euro/ha

węgry 270 euro/ha

włochy 310 euro/ha

austria250 euro/ha

Belgia 410 euro/ha

cypr 430 euro/ha

czechy 260 euro/ha

dania 360 euro/ha

finlandia 230 euro/ha

francja 280 euro/ha

POLSKA 206 euro średnio    

Fasoli jest jeszcze dużo każdy trzyma ale grochu jest jeszcze wiencej ... Stara Unii , nie ma dopłat obszarowych...

Czechy, Węgry, Słowacja mają plon referencyjny pszenicy 5 t/ha, my mamy 3 t/ha. Niemcy 7 T gdzie jest sprawiedliwość  FASOLA I GROCH  czyli białkowe  to samo .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2871 Share Lipa86

Lipa86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 21 marzec 2016 - 18:05

fasola

Koledzy jak tam cena z początkiem tygodnia?? Coś się zmieniło??

#2872 Share max95

max95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 22 marzec 2016 - 15:12

fasola

stosował ktoś srodek Harrier 295zc po siewie fasoli.

#2873 Share Cradle

Cradle

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 22 marzec 2016 - 20:01

fasola

To mix fabryczny Afalonu i Commandu.

#2874 Share max95

max95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 08:48

fasola

To mix fabryczny Afalonu i Commandu.

To wiem chodzi mi o praktykę w polu jak się sprawdza na chwasty,czy ktoś go już stosował?

#2875 Share Pepik190

Pepik190

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 27 marzec 2016 - 08:29

fasola

Witam Klubowiczów

Wesołych Świąt

Pozdrawiam

#2876 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 28 marzec 2016 - 09:33

fasola

Panowie mam pytanko czy jeżeli obok fasoli czerwonej wsieje groch polny to czy zaszkodzi to coś fasoli czerwonej?Groch polny będzie w mieszance bo to będzie pasza dla bydła bo zostawiłem pola ale ograniczam zasiew fasoli.

#2877 Share Pepik190

Pepik190

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 28 marzec 2016 - 14:59

fasola

Witam

Wiecie ile jest dopłaty do agrestu .

#2878 Share szot

szot

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 28 marzec 2016 - 15:27

fasola

Panowie mam pytanko czy jeżeli obok fasoli czerwonej wsieje groch polny to czy zaszkodzi to coś fasoli czerwonej?Groch polny będzie w mieszance bo to będzie pasza dla bydła bo zostawiłem pola ale ograniczam zasiew fasoli.

Nie ograniczaj areału fasoli  :)  Mi wyleciało 5 ha rzepaku i sieje z tego powodu dodatkowe 5 fasoli pal go licho co będzie?

#2879 Share biuro

biuro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 29 marzec 2016 - 06:57

fasola

Kiedy siejecie nawóz pod fasolę i jaki dajecie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2880 Share szarak

szarak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 29 marzec 2016 - 15:21

fasola

Już zaczynają siać fasolę i to ci co najwięcej krzyczeli żeby handlarzom nie dawać puścić ich z torbami. Ale wy jesteście żałośni, po co ten cały krzyk jak tylko ledwo błoto wyschło już pytania kiedy nawóz jaki nawóz i zaczyna się. Ach żeby była tak fasola po 0,8zł. może w końcu czegoś by was nauczyło.