Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fasola jaś
Ogon988    20

U mnie cięcie pewnie w połowie września dopiero, ta z 7 maja dopiero zaczyna się przebarwiać. A te 20 krzaczków zwiędło bo w tym miejscu nie wiem czemu ale woda wybiła , zrobiłem spływ i ciągle leci

Edytowano przez Ogon988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

dokładnie 1,68 zł proponują za fasolę na nowy zbiór.

Kto tak proponuje????

 

Ogon sasiad przez miedze też siał przed 10maja... i dopiero zaczyna sie barwic na żółto... jak bedzie ciął dam ci znać :)

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Janowiaki już jeżdżą, a tutaj obecni dociągną do ceny. ja już wyleczyłem się z uprawy chyba , że sprzedam  minimum około 3zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Po 1,50 nie oplaca sie siac. Lepiej pszenicy zasiac i bez roboty. Jak taka bedzie to nie sieje juz fasoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

za nie przebieraną po 1,5zł - psi pieniądz ale dobra, nie przebrana, ale żeby za przebraną tyle dawać?! banda złodziei, widząc tą cenę aż przechodzą po głowie myśli aby zaorać w pizdu tą fasolę bo jeszcze nie ścięta i nawozu pod następną roślinę już bym nie dawał w ogóle...  a jeszcze od przyszłego roku mają zabrać dopłatę do fasoli więc myślę, że na prawdę dużo ludzi porezygnuje z tej uprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Witam

To tylko razwiedka  bajom chcą wysondować jak jesteśmy zdesperowani.Powoli fasola jeszcze w polu.damian XXL nie buchaj tyle bo się stajesz nerwowy.Ile dają za czerwoną wie ktoś z klubowiczów.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Pepik nie mieszaj patykiem w g... bo macisz i smietnik robisz na forum. Rusz d...e i sam sie zapytaj o cene a nie na gotowe czekasz. Tyle dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

fasola jest po 2.80 na     konto tylko janowiaki zaniżają ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk70    5

Dzisiaj skup fasoli jaś karłowy- 3,00zł   młyn SŁAWA tomaszów lub. Fasola czerwona -4,10. Nie piszcie głupot i nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Nikt nie pisze glupot bo zajezdzal facet z janowa nawet go nie znam i szukal fasoli po 1.68. A w naszym terenie cena byla 2.8zl. Wiec jak piszesz ze 3 zl wiec cos podnosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

sr** na janowiaków rzadkim g...em śmierdzącym. Niech szukają frajerów, ciekawe tylko kto by im oddał za tą cene, skoro teraz biorą za prawie 2 razy tyle. Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym co kupuję i jak zapytałem czy to prawda z tą nową ceną to się roześmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1278

Już się przestraszyłem z tą ceną, a dziś wycinalem swoją. Po 1,5 zł to bym zaorał to w pizdu. Kurna 4h na wycinarce.
A wygląda to tak
.


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogon988    20

ravoj , coś nie widać tego zdjecia.

Tą wycinarką też podsypujesz fasolke? bo widze masz pielnik na przedni tuz. Wygodnie sie tym robi czy lepiej traktorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

dziś młóciłem 1,50 ha u kolegi to jakieś około 3,2 T nie brudzi ale ziarno wigotna na oko to ze 20 wigotności 

ze swoją się wtrzymuję jeszcze dopiero po niedzieli może znowu popada  :(  i będe płuł se w brodę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ja swoja dzis bede probowal. 2tyg jak wykoszona gotowa w pasach lezy. Ziemia wilgotna i ciagnie. Zobaczymy jaki plon bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk70    5

Jutro młócę czerwoną , dzisiaj we wiadomościach podali, że niedziela, poniedziałek opady deszczu, ale idzie gorący front z temperaturami ponad 30 C, więc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj