Skocz do zawartości

Zdjęcie

fasola

4054 odpowiedzi na ten temat

#2421 Share skywalker89

skywalker89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 735 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 20:02

fasola

do portu? nie słyszałem o czymś takim, osobiście to bym się bał takiej opcji, chybaże ktoś zapłaciłby mi za towar przy odbiorze. druga sprawa, słyszałem, może plotki, może nie, ale słyszałem przypadek o gościu co chciał swoją fasolę wywiezc po za teren lubelszczyzny i sprzedać w innym regionie drożej to niby gdzieś na jakimś parkingu gościa dojechali i poprzebijali mu opony... także, myślę, że to nie będzie takie łatwe, aczkolwiek jakby ktoś przełamał tą mafie i nie wszedł z nimi w układy to może byłoby inaczej...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
fasola Dzisiaj, 23:30
  •  

#2422 Share szot

szot

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 20:57

fasola

Wybaczcie ale jeśli ktoś kilka razy sugeruje że cena spadnie do dwóch zeta. To co można o tym myśleć,rolnik takiej myśli nie powinien dopuszczać a tym bardziej o tym pisać,Sorry.

#2423 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 18 styczeń 2016 - 21:05

fasola To po co cały czas klepiesz, że spadnie do 2 .Powiedziałeś raz i wystarczy. A nie pierdzielisz o tym w kółko i tym samym żydkom nastroj poprawiasz.skończ

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2424 Share Zenonim

Zenonim

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 21:48

fasola

pokazać Ci jakim jestem handlarzem??? weż chłopcze wyluzuj chcesz zobaczyć zapraszam do mnie RZeczyca obok Ulhówka. Jakbyś był kumaty choć troszke to byś wiedział że na terenie  Ulhówka nie ma handlarzy, a przepraszam jeden jest cebulą handluje. tak samo ty walisz bzdety że niby niewiadomo ile ma w Lutym cena wzrosnąć bo wymyśliłeś sobie euro po 5zł!!!! A i jeszcze jedno dzisiaj sąsiad chciał sprzedać fasolę miała być po 3,10 a co do czego po 2,8, dzwonił do następnego to nie da rady bo musi 200t odebrać - a według Ciebie wszyscy mają posprzedawane. większość co tu pisze to trzyma jeszcze 

#2425 Share bartekac7

bartekac7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 22:53

fasola Skywalker89 ja też o tym słyszałem. Chyba w tamtym roku albo 2 lata temu. Szot to nawet mnie kiedyś posądził, że jestem handlarzem także wyluzujcie.(choć mało sie udzielam ostatnio) ja swoją czerwoną sprzedałem w grudniu za 4,20 a widzę, że jaś tendencja spadkowa ciągle. Swoją drogą skandal, nie dość że mniej w tym roku ludziom urodziła prze suszę to jeszcze cena taka... Szkoda gadać. Panowie mam do was pytanie czy macie jakiś kontakt do handlarzy co przyjeżdżali na blachach z okolic Warszawy?

#2426 Share damianXXL

damianXXL

kto sieje gęsto ten zbiera często...

• Members
  • PipPipPip
  • 1082 postów
  • Zainteresowania:Komputery, moto, elektronika,rolnictwo

Napisany 19 styczeń 2016 - 06:06

fasola Chłopy nie ma sensu się kłócić. Każdy dostał po tylku czy to fasola czy buraki. Co prawda wiem ze w ok. Ulhowka częściej padał deszcz i jest lepsza fasola bo Telatyn i okolice to szok i napewno inne okolice. Tak więc bez sensu te kłótnie bo sporo fasoli po ludziach jeszcze leży, tak jak u mnie.
W ulhowku nie ma żadnego handlarza od fasoli, najbliższy to chyba w Laszczowie.

#2427 Share szot

szot

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 07:59

fasola

pokazać Ci jakim jestem handlarzem??? weż chłopcze wyluzuj chcesz zobaczyć zapraszam do mnie RZeczyca obok Ulhówka. Jakbyś był kumaty choć troszke to byś wiedział że na terenie  Ulhówka nie ma handlarzy, a przepraszam jeden jest cebulą handluje. tak samo ty walisz bzdety że niby niewiadomo ile ma w Lutym cena wzrosnąć bo wymyśliłeś sobie euro po 5zł!!!! A i jeszcze jedno dzisiaj sąsiad chciał sprzedać fasolę miała być po 3,10 a co do czego po 2,8, dzwonił do następnego to nie da rady bo musi 200t odebrać - a według Ciebie wszyscy mają posprzedawane. większość co tu pisze to trzyma jeszcze 

Innych możesz zwodzić mnie nie, z tymi 200-stu tonami to nieźle pojechałeś!!!  Udanych zakupów :) 

#2428 Share Zenonim

Zenonim

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 09:28

fasola

wyluzuj chłopaku bo Ci pikawka pęknie podać nr domu. przyjeżdżaj i przekonasz się jaki ze mnie Handlarz. I przestań wszystkich mierzyć tą samą miarą.

#2429 Share damianXXL

damianXXL

• Members
  • PipPipPip
  • 1082 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 10:12

fasola

Jest w Telatynie 2-óch handlarzy. 2,60 jaś, czerwona 3,80pln. Ceny bez vat. Cyrk się robi. 

#2430 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 10:21

fasola

Dobrze że swoją czerwoną sprzedałem zaraz jak przebrałem po 4.4 zł i po 4.5zł netto bo teraz to już takiej ceny nie będzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2431 Share Zenonim

Zenonim

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 10:22

fasola

Z samego początku była po 3.5 trzeba było wtedy sprzedać i byłby spokój. ja już powoli mam dość tej fasoli 

#2432 Share damianXXL

damianXXL

• Members
  • PipPipPip
  • 1082 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 10:44

fasola

W d... mam też tą fasole!!! Gra gorsza od totolotka!! Dzisiaj z 50 osób pytało o cene. Podjeżdzali i odjeżdzali :) Ruch jak cholera koło handlarzy i ani ziarnka nie kupili

Każdy liczył ze z 3,50 zrobi 3,70, ze może 10-20gr dygnie w góre a tu masz.

#2433 Share Pepik190

Pepik190

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 11:53

fasola Witam
Przestańcie miałczeć bo oni nas czytają wiedzą jakie są nastroje i potem dają ile dają,handel to psychologia
Pozdrawiam

#2434 Share mateusz44

mateusz44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 14:21

fasola No właśnie ja to bym Proponował nie chwalić się ilością fasoli w garażach tylko ewentualnie podawać bieżącą cenę jaką nam oferują, jak kolega pepik190 mówi, nie muszą robić rozeznania wystarczy że wejdą sobie na forum.

#2435 Share damianXXL

damianXXL

• Members
  • PipPipPip
  • 1082 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 15:35

fasola

Ja ich mam w d... !!! Fasola suchutka niech leży

#2436 Share Radoslav

Radoslav

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 16:05

fasola

do portu? nie słyszałem o czymś takim, osobiście to bym się bał takiej opcji, chybaże ktoś zapłaciłby mi za towar przy odbiorze. druga sprawa, słyszałem, może plotki, może nie, ale słyszałem przypadek o gościu co chciał swoją fasolę wywiezc po za teren lubelszczyzny i sprzedać w innym regionie drożej to niby gdzieś na jakimś parkingu gościa dojechali i poprzebijali mu opony... także, myślę, że to nie będzie takie łatwe, aczkolwiek jakby ktoś przełamał tą mafie i nie wszedł z nimi w układy to może byłoby inaczej...

Panie, to nie Ukraina. Myślisz że ktoś by chciał ryzykować utratę wolności i potencjalnych zysków z prowadzenia firmy bo jeden rolnik pojechał tirem z towarem....

Bez przesady, jak miał może transport własny i głowę na karku to mu się opłaciło( jest tez wiele firm krzaków, co skupi a pieniędzy nie da). Mniejsi hodowcy fasoli muszą się zadowolić pośrednikiem, który organizuje transport spod domu. Słaba cena ale już masz wszystko z bani, przeważnie znani od lat i wypłacalni.

Macie dużo fasoli, zorganizujcie grupę producentów rolnych z zaufanymi ludźmi. Później cicho sobie handlujecie z paczkarniami przeróżnymi.

#2437 Share Pepik190

Pepik190

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 16:07

fasola Bardzo dobrze i tak trzymać.Dawno nie było tak dobrej konfiguracji na eksport.Dolar wysoko euro wysoko fasola
tanio jeszcze such dobra na przetrzymanie.Nie mają gdzie sprzedać.Pilnują tematu obserwują cena idzie na dół.Jak sie
Jak się zacznie zaczną z niskiego poziomu nim się ustabilizuje na szerokich widełkach przytną kasę .Nie ma
w środ nich takiej solidarności gdyby to było sztuczne to przy tej cenie by się wyłamywali.

#2438 Share damianXXL

damianXXL

• Members
  • PipPipPip
  • 1082 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 16:13

fasola

Mówił handlarz że ma tira całego i nie wie co zrobić i gdzie wywieźć. Nie wiem czy to prawda czy ściema ale dziwi mnie po co stał dziś skoro ma tyle fasoli i jeszcze nie wie co zrobić.... :ph34r:

Edytowany przez damianXXL, 19 styczeń 2016 - 16:14.

#2439 Share bartekac7

bartekac7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 17:52

fasola Handlarz zawsze mówi że ma dużo także wiesz. Takie gadanie w d*pę może sobie wsadzić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2440 Share mateusz44

mateusz44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 18:06

fasola Handlarz to handlarz swoją gatke zawsze ma. A jak panowie ma się cena półtycznej?