Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Alexander
bartekac7    81

Tzn ja ma. Tyle, że ja to dla siebie tak z 5 kg w wiadrze trzymam. No to jest taka różnica, że robi sie taka ciemniejsza troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

o to jak by drygnela dwa tygodnie temu pytalem handlarzy to dawali 3.50

Jak narazie nowy daje 3, 5 3.6 na konto. Zobaczymy co powie na miejscu jak towar zobaczy. A towar jest dobrej jakości. Suchy jak pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

żeby nie było, że zbierze tych 200t a na przelewy to bedzie tylko można popatrzeć na te kwitki co wystawi. oszustów nie brakuje, ja tam wolałbym sprzedać 20-30gr taniej sprawdzonemu gościowi, jak się schytrzyć i nic nie mieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Zasady są takie,nowy zawsze płaci gotówką.Idz gdzieś po zakupy pierwszy raz dostaniesz na termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maradona    0

 

Witam Wszystkich, 

potrzebuję odpowiedzi na dwa pytania do mojego badania(pracy) na uczelnię.

Będę wdzięczny za każdą odpowiedz.

 

I. Zakładając że za fasolę w skupie handlarze płacą na rękę:

         -3zł

 Czy ( po ile) jesteś skłonny sprzedać fasolę prosto z pola (bez przebierania)

 

II.  Ile jesteś skłonny zapłacić na usługę przebierania fasoli (zł/kg) przy założeniu j/w. 

 

pozdrawiam wszystkich i życzę fasoli po 7 zł smile.png

 

może ktoś jeszcze odpisze? potrzebuję ok 5 odpowiedzi (wypowiedzi), żeby to jakoś wyglądał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

 

 

żeby nie było, że zbierze tych 200t a na przelewy to bedzie tylko można popatrzeć na te kwitki co wystawi. oszustów nie brakuje, ja tam wolałbym sprzedać 20-30gr taniej sprawdzonemu gościowi, jak się schytrzyć i nic nie mieć..

A nikt Ci nie broni sprzedać taniej, dla mnie mozesz i po 1zł sprzedać

  :) Straszyli mnie p. O... z Sahrynia ia jakos bez problemu.

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wronex85    0

wydaje mi sie bd sucha jest a z tyn nowym to moze bys roznie skupi 200t w ciagu dwuch tygodni i moze po nim silad zaginac i wtedy to my go cmokniemy w du....e


No tak tylko p Szymon O...... zaplacil Ci gotowka znam gościa bardzo dobrze kosi  u nas teraz poszedł ostro w pomidory i ogurki dla krawaciarzy(dla warszawiakow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Nie bo na konto i nie tylko mi, innym tutaj też i nie było problemu. Oddajcie fasole komu chcecie. Wasz towar wasz wybór. Po co tyle zamieszania. Ja z żadnym nie miałem problemu nawet z tym któremu pierwszy raz dałem towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wronex85    0

a co Ty tak za tym nowym?przyjedzie zacznie kreci nosem bo o tak bo to sr...k i wyjdze na jedno a jak z tym skopem w Tomaszowie? pewny to jest skop? bo puki co to tam placa najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

Damian co się tak spinasz, nikt Ci nie broni sprzedawać, zamiast napinki robić daj znać jak po tym spotkaniu faktycznie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsza12345    5

Damian to że Ty miałeś szczęście z panem O. to nie znaczy, że każdy tak miał. W tamtym roku w kwietniu sprzedałem  fasolkę a kasa po wielu telefonach i przypominaniach przyszła dopiero w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Damian co się tak spinasz, nikt Ci nie broni sprzedawać, zamiast napinki robić daj znać jak po tym spotkaniu faktycznie wyjdzie

Nie chce pokazywać palcem kto się spina i straszy. To ze p. O. . . w ciula innych zrobił nie znaczy ze każdy kupiec taki sam. Ja ich tam nie bronię bo faktycznie powinni godziwie płacić za nasz towar, a teraz szczególnie gdy jest dobrej jakości. Zawsze sprzedaje temu kto da więcej. W tamtym roku dawali mi 3, 8 ale p. O. . . zaproponował 4, 10 więc komu byś sprzedal? Temu co daje więcej czy temu co mniej? Prosta zasada każdy chce dobrej ceny za wyprodukowany towar. A ten nowy dopiero w lutym startuje ze skupem ale już szuka towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

@miglanc88 na kiedy się umówiłeś ? Do mnie może w przyszłym tyg przyjedzie zobaczyć towar. Może i na Telatynie coś zbierze jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Mi też tak mówił ale może bedzie w okolicach bo dużo klientów dzwoniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj