Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych

382 odpowiedzi na ten temat

#301 Share luki15146

luki15146

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 01 czerwiec 2012 - 14:53

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych i jak panowie wiadomo coś na temat kredytów preferencyjnych w III kwartale?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Dzisiaj, 17:30
  •  

#302 Share Grzegorz83

Grzegorz83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 18:57

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych długo to trwało ale dzisiaj podpisałem umowę na kredyt NT.

#303 Share ZETOREK135

ZETOREK135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Zainteresowania:Straż Pożarna;Rolnictwo

Napisany 11 czerwiec 2012 - 21:39

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych dzisiaj tel. z bonku że będzie kredyt :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#304 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 12 czerwiec 2012 - 18:43

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych na jeśeń ma coś ruszyć tylko będzie chyba większe oprocentowanie

#305 Share zenus42

zenus42

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 10:45

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Wiecie coś na temat kredytów bo czekam pól roku i cały czas czisza w banku

#306 Share jarekM

jarekM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 11:07

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Dołączam się do pytania u mnie też cisza może ktoś ma jakieś informacje na temat kredytów MR. :mellow:

#307 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 12:00

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych jak nie masz znajomości w banku to zapomnij o kredycie... po za tym w bankach leży już tyle zaakceptowanych wniosków, tylko czekają na pieniądze....

jak osobiście pytając się u siebie w BS o kredyt na 2% Pani mnie poinformowała, że są pieniądze na około 30-40 wniosków ... tylko najpierw, żebym szedł sobie założyć konto w ich banku.... i najlepiej, żebym z niego korzystał bo przy następnym kredycie będą patrzyć jaka jest historia na koncie....
po tygodniu usłyszałem znowu.. że pieniędzy już dawno niema .....
znowu BGZ u mnie realizował tylko inwestycje od 200 tys w górę

#308 Share jarekM

jarekM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 12:34

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Ja już wniosek złożyłem na początku maja i pieniądze miały być jeszcze w maju i były ale oczywiście się nie załapałem i obiecywano na lipca że niby ma być następna tura , a jak nie to ma być jakaś inna linia na trochę wyższy procent ale ciągle cisza .

#309 Share maiki

maiki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 19:21

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Ja złożyłem wniosek w czerwcu i wszystko jest na dobrej drodze. Ważne że pieniądze są.

#310 Share jarekM

jarekM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 20:09

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Masz jakieś informacje dotyczące kredytów MR to się podziel z innymi bo u mnie cisza dzwoniłem w piątek to powiedziała mi że nic jeszcze nie wiadomo ;[

Nie cytuj poprzedniego posta.

Edytowany przez MAT912, 15 lipiec 2012 - 20:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 20:27

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych no właśnie podaj jakieś informacje bo do banku jechać się dowiedzieć to tak jak by agrobiznes oglądać nic się nie dowiesz... :mellow:
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#312 Share zenus42

zenus42

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 21:28

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych mnie już denerwuje to czekanie czekam od początku roku i w ciąż nic

#313 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 21:54

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych no masakra jak nie chcą to niech wgl. d*py nie tróją a nie w nerwy człowieka tylko wprowadzają:)

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#314 Share jarekM

jarekM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 18:52

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych

Znalazłem taką informacje .

Dombrowski: Kredyty preferencyjne w najbliższych dniach

Autor: agrofoto.pl/Radosław Iwański

04-07-2012 12:41

- W najbliższych dniach zostanie rozstrzygnięta sprawa preferencyjnych kredytów i dopłat do ich oprocentowania - powiedział Bogdan Dombrowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa

Dombrowski poinformował o tym podczas spotkania w Ministerstwie Rolnic***, które zorganizowała Agencja Nieruchomości Rolnych. Tematem spotkania były "aktulane możliwości powiększania i tworzenia gospodartw rodzinnych". Na spotkanie przybyło kilkudziesięciu rolników, którzy brali udział w konkursie Rolnik - Farmer Roku.
- Chcemy maksymalnie zwiększyć akcję kredytową, jednak ona nie musi zaspokoić potrzeb - dodał Dombrowski.
Wiceminister rolnictwa nie podał konkretnej daty uruchomienia dopłat do kredytów preferencyjnych, ograniczył się do stwierdzenia "przygotujemy środki w najbliższych dniach".
Środków na inwestycyjne kredyty brakuje od dawna. Oczekują na nie m.in. ci rolnicy, którzy zdecyowali się wykupić grunty dzierżawione od Agencji Nieruchomości Rolnych.
Tegoroczna akcja kredytowa realizowana w imieniu ministra rolnictwa przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaspokoiła zapotrzebowania banków na kredyty z dopłatami jedynie w 20 proc

#315 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 21:30

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych noo czyli znowu się nie załapiemy :)

#316 Share zenus42

zenus42

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 10:48

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Disiaj dzwoniłem do banku muwiła że dostali pismo z ministerstwa ze kto złożył wniosek to dostanie może za tydzień

#317 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 13:13

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Jaki bank?

#318 Share zenus42

zenus42

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 18:49

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych BGŻ

#319 Share Patik78

Patik78

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 lipiec 2012 - 21:03

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Bank Spółdzielczy twierdzi, że nic nie wie, ktoś ma jeszcze jakieś informacje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share maiki

maiki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 15 lipiec 2012 - 09:49

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Banki BS są za cienkie do tego. Pieniądze mają być już w sierpniu na gorszych warunkach min większe oprocentowanie.