Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych

382 odpowiedzi na ten temat

#241 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 25 kwiecień 2012 - 19:25

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych W,y, banku limitu starczyło na 2 czy 3 wnioski. A ile się sawicki nachwalił że znalazł srodki na kredyty. Gdzie on był jak budżet ustalali?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Dzisiaj, 07:20
  •  

#242 Share Piotrek6911

Piotrek6911

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 12:58

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych A jak moi rodzice chcą skorzystać z lini CSK to jakie czynności muszą wykonać???

#243 Share Grabos1981

Grabos1981

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 154 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 18:42

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych jutro jadę podpisywać papiery na kredyt z linii młody rolnik. nareszcie....... :) bo czekam już od stycznia

Edytowany przez Grabos1981, 26 kwiecień 2012 - 18:44.

:-)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#244 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2031 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 20:11

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Jednak kredyty nie sa tylko dla swoich
W poniedzialek ewentualnie po weekendzie majowym podpisuje umowe kredytowa z lini nKZ,wniosek zlozylem 21lutego w BS
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#245 Share GRGOJ

GRGOJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 20:55

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Grabos1981, to się ciesz, że nie minęły Ci te 3 miesiące i wniosek nie przepadł. Powodzenia w inwestycji.
Czy ktoś składał na nBR15, w mleczarstwie?

#246 Share adamgie

adamgie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 20:57

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych mi z BGŻ mieli dać znać co i jak wczoraj lub dzisiaj, ale nadal cisza. Wniosek złożyłem na początku lutego i nie mam znajomości z dyrektorami :)
Jak wielu forumowiczów też sie niecierpliwię, podobnie jak handlowcy u których stoją zamówione i nieodebrane maszyny z zamrożonym kapitałem.
Proszę o dalsze tego typu wpisy, bo to dobry pomysł i pogląd dla reszty jak rozwija się sytuacja z tymi nieszczęsnymi kredytami preferencyjnymi 2012.

#247 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 27 kwiecień 2012 - 21:10

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych No u mnie tez nieszczesna cisza a diler cisnie po telefonie i sie goraczkuje. Jak sie denerwowac to w grupie, bo wiadomo w kupie sila:D

#248 Share AturSz

AturSz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:sport polityka nowinki

Napisany 27 kwiecień 2012 - 21:18

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych ja podpisuje umowe po swiatecznym weekendzie:):):)

#249 Share Wiceroj

Wiceroj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 28 kwiecień 2012 - 18:46

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Czy ktos ma odpowíedz o kredycie mlody rolnik z banku bgż

#250 Share adamgie

adamgie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 28 kwiecień 2012 - 20:24

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Również czekam na odpowiedź BGŻ. Miała być w tym tygodniu we środę lud czwartek, ale cisza. Mam nadzieję że nie przed burzą i jeśli sie odezwą to z dobrą wiadomością. Doradca BGŻ-tu twierdzi, że też żadnych odpowiedzi na wysłane decyzje nie dostaje. Mam nadzieję, że nie kłamie.
Udanego długiego weekendu dla tych co już dostali i dla tych co jeszcze są cierpliwi i czekają. W kupie siła jak kole prędzej napisał :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share Grabos1981

Grabos1981

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 154 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 15:06

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych ciekawe jak to się dalej rozwinie. Mi w banku powiedziała, że tyle mają pieniędzy że napewno na następny kwartał nie starczy.... bo już się kończą. dobrze że 11 maja mam podpisywać umowę:)
:-)

#252 Share arek888

arek888

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 16:27

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Jak to z tymi kredytami jest jakie warunki trzeba spełnić żeby preferencyjke dostać?

#253 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 16:46

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Jak myślicie jest sens składać teraz wniosek na kredyt na zakup ziemi?

#254 Share kowal995

kowal995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/channel/UCRqsl0YfKFfL_g_wLFqDO4A zapraszam na mój kanał yt

Napisany 29 kwiecień 2012 - 17:53

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych powiem tak złożyć zawsze możesz ale teraz na pewno nie dostaniesz, możesz się dostać w następnym rozdaniu kasy, ale pewnie z tą ziemią jest tak że zaliczkę musisz płacić a jeśli tą zaliczkę już wpłacisz a okaże się żę kasy nie dostaniesz to będziesz mieć problem

#255 Share adamgie

adamgie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 01 maj 2012 - 09:00

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych też mam dylemat czy składać wniosek na GR. W banku powiedział tak: wstrzymaj się z biznesplanem i innymi papierami. Dopisał mnie do limitu na następny kwartał i czekać kazał. Jak coś bezie pewniejszego to szybko papiery sie skompletuje. Wydaje mi się, że to rozsądne, bo około 1000zł za biznesplan trzeba dać. Poza tym jeszcze inne papiery to się uzbiera 1500, a to piechotą nie chodzi. Jeśli sie nie uda kupić z kredytu, to trzeba bedzie sie ze sprzedawcą jakoś ugadać, żeby na raty rozłożył. Ale narazie jestem dobrej myśli.

#256 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 01 maj 2012 - 11:39

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych A gdzieszTy tyle płacisz? U nas prywatna firma za biznesplan 300-400zł A więcej to co? Wypisy z ksiąg i rejestru gruntów bierze sprzedawca. Umowa przedwstępna nie musi być notarialna, wystarczy cywilnoprawna. Zaświadczenia o niezaleganiu w KRUS i UG to grosze typu 20zł.

#257 Share Wiceroj

Wiceroj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 01 maj 2012 - 13:46

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Mial ktos wczoraj odpowiedz z bgż w sprawie kredytu młody rolnik bo umnie jeszcze níewiedzo

#258 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 01 maj 2012 - 14:08

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych ja już podziękowałem i BGŻ-towi i innym bankom, a te kredyty to pic na wodę fotomontaż w tym roku, mydlenie oczy rolnikom:) śmieszne pieniądze nasz kochany Sawicki na to przeznacza...

#259 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 01 maj 2012 - 14:15

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Troszeczke wysilku, wolnego czasu z jakies 2-3 wieczory i BP mozna napisac samemu, nie ma w tym nic bardzo skomplikowanego. Pisze sie wg wzorca a ewentualne poprawki ktore trzeba naniesc poda bank. Mozna zawsze do ODR lub innych ktorzy sie tym zajmuja podjechac i zobacza czy jest gdzies jakis blad, a zrobia to za darmo. Niektorzy to widze ze sie cenia za takie uslugi jakby byli niedoszastapienia. Takie kosmiczne ceny czyli widac jest na to popyt.
Nawiasem mowiac jutro ide zapytac sie jak wyglada moja sytuacja z kredytem.

Edytowany przez wiesko, 01 maj 2012 - 14:18.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 01 maj 2012 - 14:45

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych No właśnie w ODR wychdziło mi z 2500 a prywatnie 300-400zl więc różnica wielka.