Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych

382 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6466 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 29 marzec 2012 - 11:38

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych jak się pawlak podda i zgodzi się na 67 to tusk się zgodzi na przesunięcia środków i kredyty będą ;)
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Dzisiaj, 03:42
  •  

#162 Share jarecki01

jarecki01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 12:34

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Chyba się dogadali, bynajmniej dziś w mediach pojawiła się taka informacja.

#163 Share nhfan

nhfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 15:12

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych dziś babka z bgż dzwoniła do mnie że podobno nie mają kasy narazie...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share jarecki01

jarecki01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 16:25

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Nic nowego nie powiedziała. Tak jak pisałem wcześniej, kredyty preferencyjne dostepne bedą dopiero w czerwcu.

#165 Share casemx190

casemx190

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 12:03

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych ja miesiąc temu złożyłem papiery w banku BGŻ i niby wszystko ok czekają na pieniądze wie ktoś może kiedy dostaną

Edytowany przez casemx190, 01 kwiecień 2012 - 12:03.

#166 Share kowal995

kowal995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/channel/UCRqsl0YfKFfL_g_wLFqDO4A zapraszam na mój kanał yt

Napisany 01 kwiecień 2012 - 13:11

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych dziwne pytania kolego zadajesz, przeczytaj temat, właśnie o to chodzi że nikt nie wie kiedy ruszą kredyty i tu piszemy nasze newsy i flustracje związane z tą całą historią z kredytami,

#167 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2681 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 13:13

ja miesiąc temu złożyłem papiery w banku BGŻ i niby wszystko ok czekają na pieniądze wie ktoś może kiedy dostaną

kolego przeczytaj temat od początku i nie zadawaj głupich pytań

#168 Share jarecki01

jarecki01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 19:08

ja miesiąc temu złożyłem papiery w banku BGŻ i niby wszystko ok czekają na pieniądze wie ktoś może kiedy dostaną

Coś czuje, że to Tata złożył wniosek a synek nie mogąc się doczekać zabawy nowym nabytkiem, pyta na forum nawet nie racząc się zapoznać z tematem, w którym napisał swój błyskotliwy post. Przepraszam, ale musiałem to skomentować ;[ Jeszcze jedno, zadanie zaczynamy z dużej litery i używamy znaków interpunkcyjnych.
.

#169 Share casemx190

casemx190

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 20:03

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych up!

Edytowany przez casemx190, 01 kwiecień 2012 - 20:42.

#170 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2070 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 20:13

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Oj beda %
Wracajac do tematu -w moim BS w minionym tegodniu zostaly udzielowe 2 kredyty, ktorych wnioski zostały zlozone w styczniu, na zapytanie o zapotrzebowanie na pozostale kredyty bo banku nie wpłynely zadne odpowiedzi ani negatywne ani pozytywne...czyli trzeba czekac
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share casemx190

casemx190

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 20:18

Coś czuje, że to Tata złożył wniosek a synek nie mogąc się doczekać zabawy nowym nabytkiem, pyta na forum nawet nie racząc się zapoznać z tematem, w którym napisał swój błyskotliwy post. Przepraszam, ale musiałem to skomentować ;[ Jeszcze jedno, zadanie zaczynamy z dużej litery i używamy znaków interpunkcyjnych.
.

Jak masz jakiś problem to zaraz będziesz pluć zębami jak maszyna do popcornu.Swoją interpunkcje wsadź se w d*pę razem z długopisem. Po 1 to kazał mi napisać Moderator Forum MAT912

w tym dziale. 2 to ja składałem wniosek na kredyt a nie mój tata. Przepraszam, ale musiałem to skomentować może troche mnie poniosło

Edytowany przez casemx190, 01 kwiecień 2012 - 20:49.

#172 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 kwiecień 2012 - 20:24

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych U mnie narazie na temat kredytów preferencyjnych cisza.
Ciekawe czy uda się u nas ogłosić klęskę to wtedy może kredyty dadzą klęskowe

#173 Share jarecki01

jarecki01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 20:49

Jak masz jakiś problem to z
araz będziesz pluć zębami jak maszyna do popcornu.Swoją
interpunkcje wsadź se w d*pę razem z długopisem. Po 1 to kazał mi napisać Moderator Forum MAT912
w tym dziale. 2 to ja składałem wniosek na kredyt a nie mój tata. Przepraszam, ale musiałem to skomentować może troche mnie poniosło

Właśnie Twoja odpowiedź potwierdziła mnie w przekonaniu, z kim mam do czynienia. Małym zakompleksionym dzieciakiem, który chciał błysnąć na forum, ale niestety mu to nie wyszło. Do tego nie potrafi się przyznać do błędu. I wszystko w tym temacie. Nie widzę sensu dalej z Tobą prowadzić dyskusji.

#174 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 11:07

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Po co takie nerwy. Z tą d..i długopisem, to trochę przesada.

U mnie narazie na temat kredytów preferencyjnych cisza.
Ciekawe czy uda się u nas ogłosić klęskę to wtedy może kredyty dadzą klęskowe

No z tego co słyszałem w mediach, to chcą właśnie z kredytów klęskowych przesunąć na inne preferencje :) Tak gadał Sawicki i chyba Butra więc pewnie tak zrobią.

#175 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6466 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 12:18

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych no bo po co klęskowe skoro każdy rolnik ma mieć ubezpieczenie upraw?
pzdrwm Nikita_Bennet
                                                              Sir A C. Clarke

#176 Share jarecki01

jarecki01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 15:37

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Tylko niektórych upraw np. truskawek, nikt nie chce ubezpieczać. A jak czlowiek się uprze to i tak skutecznie zniechęca opłatami za takie ubezpieczenie.

#177 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 17:09

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych Mojemu koledze też nie chcą ubezpieczyć upraw na międzywalu - terenach zalewowy rzeki Nogat. Choć w praktyce Nogat jest tak regulowany, że ciężko tam coś zalać, a jakby puścili wodę, to wały są tak posiekane, że całe żuławy by pływały :)
Ale fakt jest faktem, że formalnie to kredyty klęskowe są niepotrzebna w takiej kwocie ;) Zresztą wątpię by pan Sawicki się ugiął przed prośbami rolników o pomoc finansową, bo sam stwierdził, że uprawy są, czy powinny być ubezpieczone. Szkoda tylko, że te odszkodowania są na wzór szkód łowieckich a nie sąsiedzkich. Droga sprawa, że w wielu firmach (nie wiem czy we wszystkich) nie można się ubiegać o ponowne odszkodowanie. Na przykład wymarzło 30% rzepaku i się wystąpi o odszkodowanie, ale plantacja oczywiście została, to jak przed zbiorami grad wymłóci, to ubezpieczyciel tylko kondolencje złoży :( A przecież wielu z nas na przykład rzepak ubezpiecza w pełnym wymiarze.

#178 Share kowal995

kowal995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/channel/UCRqsl0YfKFfL_g_wLFqDO4A zapraszam na mój kanał yt

Napisany 02 kwiecień 2012 - 20:01

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych @darolee i pewnie tak będzie że przesuną te pieniądze, a tak dokładnie to gdzie taką informacje usłyszałem?

#179 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 20:18

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych A programie Tydzień zdaje się, że w zeszłym tygodniu i w którymś z odcinków agrobiznesu - chyba środa-piątek powinno gdzieś tam być.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6466 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 14:33

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych szkód wymarznięcia u mnie np nie chcą ubezpieczać. Życie, ale nie widzę powodu aby teraz dokładać do tych rolników którym wymarzło a wymarzło gdyż uzyli kiepskich odmian do siewu, zasiali za wcześnie lub za późno itp.
CHodzi o to, że mamy najpierw dołożenie do ubezpieczenia które niby trzeba wykupic a później dokładamy do oprocentowania kredytu.
pzdrwm Nikita_Bennet
                                                              Sir A C. Clarke