Zaloguj się, aby obserwować  
nowy89

Problem z migającą pomarańczową kontrolką ''!'' w Case 895 XL

Polecane posty

nowy89    0

Witam wszystkich użytkowników i pozdrawiam. Jestem od niedawna posiadaczem case 895 xl do tej pory było wszystko dobrze ale niedawno przy zgaszonym silniku zaczęła migać pomarańczowa kontrolka z wykrzyknikiem która jest umiejscowiona w środkowej części panelu pod kierownicą. Początkowo myślałem że to może wina trochę niskiego poziomu oleju w silniku więc olej zmieniłem na nowy wraz z filtrem ale nic to nie pomogło myślałem więc dalej sprawdziłem jeszcze poziom hydraulicznego ale też jest ok więc już nie wiem z czym jest powiązana ta kontrolka proszę wszystkich mogących mi pomóc o szybką poradę nowy 89 :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Może ręczny jest zaciągniety? Nie ma co się trachać to jest norma w moim 4230 też się pali i to w każdym. Pali się prz odpalonym jak masz ręczny zaciągnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy89    0

Sęk w tym ze przy odpalonym kontrolka gaśnie i jest wszystko ok dopiero jak zgaszę silnik po około 10 - 15 sekundach zaczyna mrygać a ręczny nie jest zaciągnięty ale jeszcze trochę tam pogmeram i wielkie dzięki za odpis trochę się uspokoiłem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Ta kontrolka miga wtedy, gdy jest zaciągnięty ręczny i zawsze kiedy świeci się kontrolka od ciśnienia oleju (czyli kilka sek. po uruchomieniu, podobnie po zgaszeniu silnika), jest jeszcze związana z hitchem jeżeli masz na wyposażeniu. Nie ma się czym przejmować, gorzej byłoby jeśli migała by podczas pracy w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Ona jest jeszcze od zapylenia filtra powietrza, od hamulców hydraulicznych jeśli są na płyn hamulcowy to może płynu brakować


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Od zapchanego filtra powietrza jest oddzielna kontrolka(2 od lewej w dolnym rzędzie), hamulce korzystają z oleju ze skrzyni i nie mają powiązania z pomarańczową kontrolką "!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy89    0

zgadzam się z ''jaco512'' to co piszesz ma sens. filtry powietrza też wymieniłem. coś jest z tym ręcznym bo znalazłem przecięty kabelek od ręcznego i może to dla tego :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
82ts    0

witam czy ktoś może coś powiedzieć na temat spalania w case 895xl?

Mam taką maszyne z 1994r 7500mtg.Jak na 82ps to pali dużo.Oszczędny to jest z rozsiewaczem a

z gruberem 2m to pali więcej niż MTZ82ts.Ta kątrolka też mi mrugała od hitcha to ją wypiąłem i nie

mruga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

w samochodach i w nowych ciągnikach producenci zarezerwowali sobie taka kontrolkę gdy jest woda w filtrze paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Ta seria ciągników ma ponad 20 lat i nie ma tam żadnych czujników przy filtrach paliwa, więc nie wiem co ten post wnosi. Wyżej już pisałem w jakich przypadkach miga ta kontrolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj