Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co myślicie o Lamborghini champion 135??

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Fendzior

Fendzior

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 22:12

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? JAk jest z awarynoscią tych ciągników? Skrzynia niby bez stopniowa i jak w praktyce wychodzi to wszystko? posiada ktoś jeszcze takie cos? niech sie wypowie.. tu jest link do tego ciągnika i czy warto go kupić? <_<
http://otomoto.pl/la...35-A124024.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co myślicie o Lamborghini champion 135?? Dzisiaj, 08:37
  •  

#2 Share kamin60

kamin60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 23:14

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? Niestety nie posiadam takiego ale jeśli chcesz go kupić to nie na telefon, trzeba się przejechać a najlepiej coś zapiąć i dopiero zobaczyć. Widać że jest lekko picowany na sprzedaż zobacz czy silnik ok i kupuj. Można się jeszcze trochę potargować a felgi to miał malowane na 100%

#3 Share Fendzior

Fendzior

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 00:52

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? Ja chciał bym się szczególnie o skrzynie w nim dowiedzieć bo niby bezstopniowa...

#4 Share elku87

elku87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 08:09

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? już Ci piszę ::) mam też championa tylko 150 KM takto niczym sie praktycznie e ciągniki nie róznia. Pytasz o skrzynie nie jest to skrzynie bezstopniowa takie mam przynajmniej odczucie . Widzisz te trzy pomaranczowe guziki na joysicku ? pierwszy z lewej słuzy do zmiany biegów (jezeli ustawisz skrzynie biegów na manual, ale o tym dalej) masz 8 biegów na gorniej skrzyni i 10 biegow na dolnej. Srodkowy guzik zmiana kierunku jazdy przód tył oczywiscie wszystkie biegi i kierunek jazdy mozna zmieniac bez sprzegła. No i teraz tryby skrzyni biegów sa 3 takie tryby , guzik do ich przełaczania jest w podlokietniku (trzeba podniesc ta czarna klape) wiec masz manual , auto , auto eco. Manual - to wiadomo o co chodzi, Auto - komputer sa dostowuje biegi do wykonywanej pracy w polu, auto eco - auto zmiana biegow uzywana w trasporcie, ja generalnie korzystam z manuala czasem auto eco przy transporcie. Awaryjnosc hmm nie miałem narazie z nim wiekszych problemów uzywam go juz 6 lat. Nazlezy pamietac o zalewaniu skrzyni oryginalnym olejem , zalewalem odpoweidnikiem ale jednak sie nie sprawdzil i roznice naprawde bylo czuc. Na co zwrocic uwage przy zakupie :(generalnie są to pierdoły)sprawdz wszystkie swiatla i inne elektryczne rzeczy(naprawde warto),zajrzy do bezpiecznikow czy cos nie jest przypalone, sprawdz czy rura wydechowa nie jest popekana - dosc czesto oto sie zdarza, przy odpalaniu zwroc uwage na wyswietlacz na srodku czy nie pokazuje jakis bledow, sprawdz czy nie ma wyciekow przy tylnym womie i chyba na tyle , wsiadac przejechac sie i samemu ocenic. Ja powiem od siebie ze ciagnik jest mega wygodny swietnie sie nim pracuje, masz wszystko pod reka, silnik sisu co wiecej chciec, a jezeli chodzi o wypowiedz kolegi kamin60 i ze byl picowany raczej sie tym nie sugeruj, felgi napewno nie byly malowane ja w swoim 10 letnim tez mam w takim stanie. Wrazie pytan pisz chetnie pomogę:)

Edytowany przez elku87, 23 styczeń 2012 - 08:11.

Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

#5 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 styczeń 2012 - 23:03

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? Widzę że ciągnik nie ma górnego zaczepu więc pewnie jest sprowadzany.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#6 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 10:07

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? elku87 od kiedy w championach silnik sisu??? to 3 zaworowy silnik sdf a dokładnie 1000.6WT3V a sisu to zupełnie coś innego....

#7 Share elku87

elku87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 20:36

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? no tak masz rację... na silniku jest napisane RISE nie wiedzieć czemu skojarzyło mi się to z SISU :P

#8 Share ioheniek

ioheniek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 13:24

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? kolego elku87 a jak sprawuje sie ten ciągniczek w transporcie, głównie chodzi mi o spalanie planuje kupić do transportu żwiru więc przyczepa z ładunkiem około 20-25 ton jak to widzisz ? i jak sprawuje sie ta skrzynia biegów bo ruóżne opinie słyszałem?
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share elku87

elku87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 15:18

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? silnik w transporcie jest oszczędny przy 20 tonach z tyłu prędkość 40km/h spalał około 24- 26litrów , więc myślę ,że nie jest to dużo(moje lambo ma 150km) co do 25 ton powinien spokojnie dać rade a jeżeli chodzi o skrzynie nie mam najmniejszych zastrzeżeń do niej żadnej awarii nie miałem a w transporcie jest bardzo wygodna 18 biegów wszystkie zmienianie pod obciążeniem więc górka nie górka jedziesz jak chcesz:)

Edytowany przez elku87, 29 styczeń 2012 - 15:20.

#10 Share ioheniek

ioheniek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 21:46

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? i to jest spalanie na mth? bo wydaje mi sie trochę dużo, a ile ci pali w cieżkiej pracy w polu?

#11 Share tomiz1

tomiz1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 luty 2012 - 10:52

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? Fendzior, pytasz jak z awaryjnością.

Z tą bezstopniową (bo taka w nim jest o ile dobrze pamiętam) to są jaja. Albo sam jedzie, albo w ogóle nie chce ruszyć. :D U nas były dwa i oba poszły do wymiany na inne. (oczywiście za dopłatą :wacko:)

#12 Share Slawuss

Slawuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 13:03

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? Witam o myślicie o tym?? http://otomoto.pl/la...prz-A55203.html

League of Legends

#13 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 21 kwiecień 2013 - 09:23

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? Odświeżam. czy jest możliwość regulacji wydajności hydrauliki na gniazdach z tyłu w Lamborghini Champion 135 (2004r) ? Chodzi o to, że w tym sezonie szwagier podpiął do niego belarke i jak otwiera klapę to podskakuje cała prasa i to na wolnych obrotach. Nie można tak pracować, bo mocowania siłowników nie wytrzymają. Na przewodzie zasilającym jest zawór dławiący, ale działa jednostronnie - tzn. przy zamykaniu klapy spowalnia jej opadanie żeby nie uderzała. Z góry dziękuję za mądre podpowiedzi.

Edytowany przez Marcelix, 31 maj 2013 - 21:56.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#14 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 31 maj 2013 - 22:19

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? Odświeżam, bo inaczej się nie da.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#15 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 styczeń 2014 - 14:23

Co myślicie o Lamborghini champion 135?? Odswiezam temat..
odnosnie Lambo Champion 150...znajomy ma takiego do sprzedania a ja wlasnie szukam ciagnika podobnej mocy aczkolwiek przeraza mnie w nim elektronika i automatyczna skrzynia... Mialem okazje nim orac w polu 5 skibowymi plugami z Uni i radzi sobie bardzo dobrze choc puszcza od czasu do czasu czarny dym... przykaldowo pole jest rowne mial ok 1800obr/min caly czas i raz zakopcil i dluzsza chwile nie i tak w kolko..podejrzewam ktorys wtrysk lub te pompki do nich, orientujecie sie co do serwisu i nowych czesci do niego?
Druga rzecz to automatyczna skrzynia biegow...jak go cos 'strzeli' to niektore biegi przezuca ladnie i plynnie a czasem kazdy szarpie i jest dluzsza chwila przerwy zanim przezuci na kolejny...co moze byc przyczyna tego? Godz ogolnie nie ma duzo cos kolo 6500...na co jeszcze zwrocic uwage? Odnosnie uszczelniacza WOM- leje sie z niego olej, jest do wymiany.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share piozz

piozz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 01 grudzień 2015 - 19:49

Co myślicie o Lamborghini champion 135??

koledzy własnie planuje zakup lamborghini champion 135 , polecicie go czy lepiej szukac cos innego ( wynegocjowałem cene 70 tysi z 2001 r sprowadzony i ma ok 5000 motogodzin ) 

Dodaj odpowiedź