Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zwiększanie mocy John deere

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Johny6910

Johny6910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:21

Zwiększanie mocy John deere Witam . Chciałbym zwiekszyc moc w moim JD 6910 , słyszałe ze sa firmy które sie tym zajmują, lecz nie wiem jakie są tego efekty. Zpoktał sie ktos z tym , bo nie wiem czy sie opłaca , niby ma zwiekszyc moc i zmniejszyc spalanie ale czy rzeczywiscie? Poprosze o wasze komentrzarze na ten temat . Pozdrawiam Marcin ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zwiększanie mocy John deere Dzisiaj, 07:00
  •  

#2 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 22:18

Zwiększanie mocy John deere nie daleko mnie taki chłopaczek w chyba 120 konnym NH zwiększył sobie moc i teoretycznie spalanie miało zmaleć a wyszło że sporo wzrosło i chyba powróci do nominalnej mocy.Choć z drugiej strony znajomy Pan Kazio w Df Agrotronie podniósł moc coś około 25 km miało byc więcej ale nie wiem jak to się sprawuje,Usługę wykonał mu serwis a przy okazji skrzynie odblokował na 50 km/h

Edytowany przez Matey, 23 styczeń 2012 - 13:24.
cytowanie poprzedniego posta

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#3 Share Johny6910

Johny6910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 22:43

nie daleko mnie taki chłopaczek w chyba 120 konnym NH zwiększył sobie moc i teoretycznie spalanie miało zmaleć a wyszło że sporo wzrosło i chyba powróci do nominalnej mocy.Choć z drugiej strony znajomy Pan Kazio w Df Agrotronie podniósł moc coś około 25 km miało byc więcej ale nie wiem jak to się sprawuje,Usługę wykonał mu serwis a przy okazji skrzynie odblokował na 50 km/h

moc zwiększał kupujac chip czy przez firmę ktora sie tym zajmuje?

#4 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 22:57

moc zwiększał kupujac chip czy przez firmę ktora sie tym zajmuje?

jakiś człowiek mu to robił,wgrywał program...
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#5 Share Axial

Axial

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 17:05

Zwiększanie mocy John deere Panowie, gdzie chcecie wsadzić ten program / czip? Pompa sterowana elektrycznie?

Edytowany przez Axial, 23 styczeń 2012 - 17:21.

Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

#6 Share Johny6910

Johny6910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 19:30

Panowie, gdzie chcecie wsadzić ten program / czip? Pompa sterowana elektrycznie?

mowia ze podlaczajac chip prze dpompa paliwowa zwieksza sie moc ale nie wiem czy sam chip cos da

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share rafal3113

rafal3113

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 19:30

Witam . Chciałbym zwiekszyc moc w moim JD 6910 , słyszałe ze sa firmy które sie tym zajmują, lecz nie wiem jakie są tego efekty. Zpoktał sie ktos z tym , bo nie wiem czy sie opłaca , niby ma zwiekszyc moc i zmniejszyc spalanie ale czy rzeczywiscie? Poprosze o wasze komentrzarze na ten temat . Pozdrawiam Marcin Dodany obrazek

jeśli brakuje ci mocy to wpierw weź się za silnik sprawdź wtryski i ciśnienie sprężania dopiero jak silnik jest ok można podnosić moc ci co podnoszą moc bez sprawdzenia silnika to naciągacze bo co ci po zwiększeniu dawki jak wtryski leją albo turbo kiepskie

#8 Share Johny6910

Johny6910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 16:06

Zwiększanie mocy John deere jak do tej pory moc była wystarczająca , ale jesienią kupiliśmy pług lemken opal 180,5x50cm max i zestaw uprawowo siewny amazone airstar profi 4m, 1t zasypu i przydało by się trochę więcej mocy, a na kupno czegos o mocy ok 180/190km to jednak spory wydatek i znów zastanawiamy się nad zwiększeniem mocy by praca szła szybciej. Znacie może kogos kto taki zabieg przeprowadził, aby zapytać jak to się sprawuje? pozdrawiam Marcin

#9 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 19:04

Zwiększanie mocy John deere .

Edytowany przez cinek1808, 30 grudzień 2012 - 19:21.

#10 Share KarolGrudzien

KarolGrudzien

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 luty 2013 - 21:12

Zwiększanie mocy John deere Po pierwsze musi być przy tam hamownia, podłączona pod wałek. Jeśli ktoś chce coś takiego robić a nie ma hamowni to od razu daj sobie na spokój.
A tak wogule to ten zestaw co pisałeś to do 7000 serie anie do 6000.

#11 Share ciastek12

ciastek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 13:21

Zwiększanie mocy John deere Trochę przesadziłeś z tymi maszynami do 6910....do tego ciagnika to gora 4 skibowa obrotówka i 3m zestaw uprawowo siewny. Oczywiście jak praca ma ma wygladać normalnie i ma być wykonywana przy normalnej prędkości. Jednak to tylko 135 km. To tych zestawów to minimum 78xx a najlepiej 8100 lub 8200.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share Johny6910

Johny6910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 08 październik 2013 - 20:31

Zwiększanie mocy John deere Zamykam temat, na podwórek zjeżdza starszy brat 7930 i będzie ganiał w polu :D