Skocz do zawartości

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa)

169 odpowiedzi na ten temat

#161 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Szynszyle Maszyny Rolnicze Wędkarstwo

Napisany 08 lipiec 2012 - 21:43

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Witam Panowie! Dostaliście się wszyscy co chcieliście do Szkoły na Golęcinie?? Pozdrawiam i życzę udanych żniw :D:D
www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!! www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dzisiaj, 07:04
  •  

#162 Share asior1014

asior1014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 18:15

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Ja się dostałem do 1 Tm :D
Też życzę udanych żniw i wysokich plonów :)

#163 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 lipiec 2012 - 21:15

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dxmen i ja się oczywiście dostaliśmy! 1 TM wita! :) Wzajemnie obfitych plonów :)

Edytowany przez Profil usunięty, 12 lipiec 2012 - 21:16.

#164 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 12 lipiec 2012 - 21:36

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Ile osób jest na TM?

#165 Share asior1014

asior1014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 14 lipiec 2012 - 21:13

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Na mechanizacje jest 19 osób 7 na agrobiznes i 1 na inżynierie środowiska :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dzisiaj, 07:04
  •  

#166 Share MichalUrbaniak

MichalUrbaniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 385 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 16:42

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) pytanie z mojej strony czy w tej szkole istnieje mozliwosc nauki zaocznie??

#167 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 17:21

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Od kilku dobrych lat nie.

#168 Share ksapik1995

ksapik1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:sport, muzyka, rolnictwo

Napisany 10 grudzień 2012 - 13:39

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Szkoła podpisała kolejną umowę, tym razem z firmą AGCO z Paczkowa, która jest dilerem marek VALTRA i CHALLENGER. We wtorek 4 grudnia firma przyjechała na Golęcin się zaprezentować i przywieźli ze sobą trochę sprzętu. Na początku mieliśmy prezentacje firmy w sali kinowej, a następnie udaliśmy się na warsztaty i na plac manewrowy, gdzie czekały już na nas cztery ciągniki marki VALTRA. Każdy mógł je dokładnie obejżeć i oczywiście przejechać się po terenie szkoły. Z pewnością firma zapewni nam w przyszłości różnego rodzaju szkolenia i praktyki zawodowe, a po skończeniu szkoły możliwość zatrudnienia na stałe.

A więc przyszli rolnicy! Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem szkoły średniej, to mam nadzieję, że jest to kolejny powód, aby wybrać właśnie technikum na Golęcinie.

Edytowany przez ksapik1995, 10 grudzień 2012 - 13:42.

#169 Share bizonzo56user

bizonzo56user

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo ,polonezy caro,polskie maszyny

Napisany 27 luty 2014 - 21:39

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) ja stałem przed wyborem szkoł w wakacje 2013 i wybrałem zsr grudziądz bo mam za daleko ale sprzęt to macie za***isty a nie jak u nas ursus 4512,mf 235 i bizon zo56 oraz kilka maszyn
a jakie macie w golecinie ciągniki jeszcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#170 Share maciekn1210

maciekn1210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo ,łowiectwo / myślistwo, piłka nożna ,sport

Napisany 03 listopad 2014 - 18:00

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa)

No i co z tego że mają sprzęt jak z niego nie korzystają ? Ja osobiście przeniosłem się z tej szkoły. Na początku ładnie pięknie pierwsza lekcja jedziemy new hollandem na poligon z glebogryzarką. Drugich zajęć na warsztatach nie było bo pan Karol W. zachorował myślę ok każdemu sie zdarza. Trzecich zajęć praktycznych nie było ponieważ było Agro show.

Czwarte zajęcia : siedzimy przed halą i nic nie robimy bo "przygotowania klas 3 do egzaminu zawodowego. 5  zajęcia praktyczne których nie było bo zamiataliśmy plac przed konkursem "Mechanik na medal". Lekcje matematyki w tej szkole są zupełnie bezsensowne bo nauczycielom "wisi" to czy ty zdasz tą maturę czy nie. Szkoła nie ma funduszy na kształcenie uczniów osobiście widziałem jak p.Jacek M. rozlewał 20l paliwa na 4 ciągniki. Zajęć na warsztatach prawie w ogóle nie ma. Europraktyki to jeden wielki kicz bo chlopaki u Lehmana zarabiają tyle samo co za granicą(odliczając koszty). Języki obce w tej szkole to porażka. Jedyne co mnie mile zaskoczyło to Internat bardzo mile prowadzony, czysty i tani. Osobiście nie polecam szkoły lepiej iść do Gniezna, kawałek dalej a o wiele lepszy poziom mają 28 miejsce w kraju a TIŚiA nie mieści się nawet W 300 MIEJSCU .Jak składałem dokumenty to powiedzieli mi że to szkoła z przyszłością, że bez problemu dostane się na politechnikę a nie na Uniwersyt. Przyrod. w poznaniu który jest kolejną porażką. Gdy podpisywałem obiegówkę gdy odchodziłem p. dyrektor ostro na mnie naskoczył,zaczął mnie wypytywać jak na przesłuchaniu, zawolał nauczycieli których skrytykowałem żebym powiedział im to prosto w twarz, zrobił aferę jakbym bombe pod szkołę podstawił. Podziwiam tych którzy wytrzymują tam aż 4 lata.