Skocz do zawartości

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa)

169 odpowiedzi na ten temat

#121 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Szynszyle Maszyny Rolnicze Wędkarstwo

Napisany 01 marzec 2012 - 20:02

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Ok to ustalmy że @Mechanizator zajmiesz się z kumplem filmem żeby było profesjonalnie i za***iście :D Co do ulotek to już są przygotowywane i na dni otwarte zapewne będą gotowe bo to szkoła robi a w razie czego są jeszcze te co rozdawaliśmy na targach edukacyjnych tylko na nich jest jeszcze mowa o liceum. Więc ja jutro idę się popytać dyrektora i wszystko będzie jasne
www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!! www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dzisiaj, 19:23
  •  

#122 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 marzec 2012 - 20:03

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) No to wszystko rusza pełną parą, jak dla mnie i kolegi @dxmentraktorzysta, to pasuje pewnie każdy z tych terminów. Ja u siebie w szkole, może poszukam jakichś ludzi na mechanizację. Kilku może by się znalazło. Ulotkę o drzwiach otwartych wywiesił bym na gazetce i od razu więcej pogłosu.

#123 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 20:12

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) No nie bardzo mam taką ulotkę ale coś pomyślę ale dopiero w Poniedziałek
ps. @Mechanizator jak ustawić te sygnaturkę?

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!! www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc

#124 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 01 marzec 2012 - 21:20

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Ok - jutro postaram się skontaktowac w tej sprawie
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#125 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 21:46

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dobra to to mamy już załatwione ja jutro pójdę do dyr. Karbowiaka i p. Michalskiego i dam znać na forum co i jak.

#126 Share Norasek1353

Norasek1353

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 17:52

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Otóż zgoda od Pana Karbowiaka jest a Panu Michalskiemu nie za bardzo pasuje, gdyż popołudniami uczy jeździć ale można skontaktować się telefonicznie :) @PatKaz95 jeśli coś źle piszę to mnie popraw :P Fajny masz podpis Patryku ;)
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DRZWI OTWARTE 17 i 21 MARCA 2012 ROKU NA GOLĘCIN - TAK BYŁO ROK TEMU
www.youtube.com/watch?v=PEoKqfcp1oM

#127 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 02 marzec 2012 - 18:01

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Ok - dzisiaj już za późno ale jutro do niego przedzwonię bo dzisiaj nie miałem czasu :) mam nadzieję że "nie pasuje" mu tylko termin a nie sam pomysł ?

co do podpisu to możesz mieć taki sam
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#128 Share asior1014

asior1014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 18:06

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Porozmawiam z moją wychowawczynią o naborze. Może przekaże ucznią innej szkoły o tym. W poniedziałek spróbuje ją namówić.

Edytowany przez asior1014, 02 marzec 2012 - 18:07.

#129 Share Norasek1353

Norasek1353

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 19:30

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Pomysł mu się spodobał. :) Wspominał że można się z nim spotkać w środę rano. -_-

Edytowany przez Norasek1353, 02 marzec 2012 - 20:33.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DRZWI OTWARTE 17 i 21 MARCA 2012 ROKU NA GOLĘCIN - TAK BYŁO ROK TEMU
www.youtube.com/watch?v=PEoKqfcp1oM

#130 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 20:54

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Ok - koncepcję filmu już mniej wiecej mam - będzie jednak potrzebna wasza pomoc w nakręceniu filmiku albo nawet w wystąpieniu w nim - głównie skupiamy się na promocji Technikum wiec myślę ze do każdego z profilu kształcenia potrzebna będzie 1-2 osoby - mam nadzieje że pomożecie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dzisiaj, 19:23
  •  

#131 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 21:03

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) No tylko Mechanizacja i Agrobiznes bo z Inżynierii nikogo nie ma ;/

#132 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 21:10

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Hmm - ok - to 2 osoby z Agrobiznesu i 2 z Mechanizacji

#133 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 marzec 2012 - 19:30

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) A i taki ważny szczegół, na który termin Drzwi Otwartych się umawiamy? Żeby się zgrać i coś. Ja mogę Patrykowi podać numer telefonu i zdzwonimy się całą ekipą.

#134 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 19:42

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) hmm - nie wiem - dzisiaj znowu nie miałem czasu na telefon do prof. M. a jutro przy niedzieli nie wypada ale napewno w poniedziałek - bo tak sobie mysle że filmik promocyjny zrobimy niezależnie od drzwi otwartych

#135 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 21:55

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Nie no umówmy się na 17 bo w razie gdy by coś nie wypaliło to zawsze możemy powtórzyć 21 :D

#136 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 16:04

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Ok - rozmawiałem dzisiaj z panem profesorem i w piątek będzie najlepszy dzień na wykonanie filmiku - czekam tylko na dogranie kamerzysty

zauważyłem że stary filmik który mamy w sygnaturce oglada około 20 osób dziennie - więc jest spore zainteresowanie - oby przełożyło sie na duży nabór do szkoły

pomyślcie jeszcze gdzie można ten filmik rozpowzechniac - bo przyszedł i np do głowy taki pomysł że w waszych gimnazjach was pewnie jeszcze pamiętają więc pewnie jak byście im ten 10 minutowy filmik dostarczyli na płycie to puszczenie go na lekcjach wychowawczych w trzecich klasach nie stanowiło by problemu :)

Edit

do posłów Stanisława Kalemby i Romualda Ajchlera którzy zabrali głos w sprawie likwidacji naszej szkoły dołączył poseł Tadeusz Dziuba z PiS http://my-poznaniacy...ol-technicznych (były wojewoda wielkopolski przy okazji)

#137 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 20:52

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Ok ja w Piątek 9.03.2012 będę w Gimnazjum w Tarnowie z ulotkami. Uczniowie naszej szkoły będą tam gdzie są powyżej 3 klasy trzecie gimnazjum. Więc jak co to mogę osobiście pogadać z wami w Tarnowie.

#138 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 marzec 2012 - 22:18

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) No nabór duży może być :) Byle by mnie przyjęli, bo orłem z nauki to nie jestem :P Ale p.Wesołowski nawet mówił mi na Targach Edukacyjnych, że gdyby więcej chętnych to utworzymy 2 klasy :)

#139 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 16:38

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) No więc jak film prze @MECHANIZATORA będzie nagrywany w piątek to @FarmerWLKP i @DIXMENTRAKTORZYSTA możecie zrobić jeszcze jeden na drzwiach otwartych takiego jak był zeszłym roku na YouTube :D A tamten będzie typowo promujący naszą szkołę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 09 marzec 2012 - 13:27

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Witam - materiały do filmiku są już nagrane w niedziele film będzie zmontowany i sklejony w całość - po zatwierdzeniu przez władzę szkoły będzie dostepny publicznie - nagraliśmy wszystko od bramy poczynajac, przez warsztaty i pracownie na koniach kończąc - zapowiada się całkiem przyzwoicie - napewno stworzone będą 2 lub 3 wersje (krótka ok 1 min, długa 10-15 minut i bardzo długa do 30 minut) - premiera najprawdopodobniej 17 marca na "drzwiach otwartych" na które zapraszamy