Skocz do zawartości

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa)

169 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mlodyrolnik93

mlodyrolnik93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 21 luty 2012 - 23:57

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) ja postaram się zrobić wszystko aby zdąrzyć w ten czwartek ale wymyślili mi wstawkę na 9.30 i muszę być we Wągrowcu ale jak tylko będzie cień nadzieji aby zdąrzyć tak maździe depnę że będę z wami B) trzeba walczyć :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dzisiaj, 11:20
  •  

#22 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 22 luty 2012 - 18:48

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Przypominam że można się przyłączyć do protestu i podpisać petycję - nawet jeśli nie uczęszczaliście do tej szkoły to warto podpisać - gdyż dzisiaj likwidują szkołę na Golęcinie a za miesiąc moga likwidować inną może twoją http://www.petycjeon...idacji_golecina
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#23 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 22 luty 2012 - 21:10

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Też się podpisałem pod Waszym protestem, w tym roku chyba się uwzięli na zamykanie szkół rolniczych, z tego co słyszałem to do likwidacji przeznaczona jest również szkoła w Objezierzach, w mojej miejscowości też szkoła rolnicza ledwo co znajduje chętnych na nowy rok. Ale żeby zamykać jedną z lepszych szkół technicznych w kraju? :blink: większość załogi Korbanków, Agromarketu i podobnych firm ukończyła Golęcin. Miałem okazję uczestniczyć w kursie na kombajnistów który prowadzili nauczyciele z Golęcina, to moi byli nauczyciele od mechanizacji muszą się skryć ze Swoją wiedzą, a upadek szkoły oznacza także koniec organizacji różnego rodzaju kursów i szkoleń których w Golęcine było pełno.
A wie ktoś może jak rozwiązano konflikt w Trzciance? Sprzedali część ziemi?
@Mechanizator Tak w ogóle to kto jest organem prowadzącym ZST, bo chyba nie ministerstwo rolnictwa?
@mlodyrolnik93 Jesteś z okolic Wągrowca?

Edytowany przez Piochu, 22 luty 2012 - 21:13.

http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#24 Share stasiex

stasiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 686 postów

Napisany 22 luty 2012 - 21:19

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa)

A wie ktoś może jak rozwiązano konflikt w Trzciance? Sprzedali część ziemi?
@Mechanizator Tak w ogóle to kto jest organem prowadzącym ZST, bo chyba nie ministerstwo rolnictwa?

W Trzciance jeszcze sprawy w toku. A Golęcinem zarządza miasto Poznań.

#25 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 22 luty 2012 - 21:27

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Golęcinem zarządza kuratorium oświaty a majatkiem Miasto Poznań - słyszałem też o Objezierzu jeśli zamkną te dwie szkoły to na północ od poznania w promieniu jakichs 100 km nie bedzie zadnej szkoły rolniczej
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#26 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 22 luty 2012 - 21:27

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Podobno szkoła w Marszewie jest już historią...

Ja ze swojej strony dałem cynka do Redaktora Naczelnego Agromechaniki, naszego medialnego Patrona Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Musimy sprawę nagłośnić.

http://www.gloswielk...dacji,id,t.html

Mniej więcej sprawa tak wygląda.

Edytowany przez kris14, 22 luty 2012 - 21:33.

#27 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Szynszyle Maszyny Rolnicze Wędkarstwo

Napisany 22 luty 2012 - 21:29

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Została jeszcze szkoła w Szamotułach ale ona też ledwie zipie :(
www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!! www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc

#28 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 22 luty 2012 - 21:41

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) No ale jeśli chodzi o mechanizację to kaszana - ja dałem znać wszedzie gdzie się da łącznie z profesorami na Uniwersytecie Przyrodniczym i akurat oni dobrze znaja absolwentów tej szkoły - są ogólnie oburzeni decyzją Urzędu - a profesor to już figura może ich poparcie coś da - narazie widzialem że podpisali naszą petycję

#29 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 22 luty 2012 - 22:48

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Na pewno wszystko przez ten majątek, szkoły prywatne już zacierają ręce aby wszystko przejąć...

#30 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 23 luty 2012 - 07:45

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) ciekawy komentarz jakiegoś rodzica i absolwenta http://www.petycjeon...rum/post/603414

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dzisiaj, 11:20
  •  

#31 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 23 luty 2012 - 19:06

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Był ktoś z forum na tym proteście? Dużo było na Nim ludzi?

#32 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 23 luty 2012 - 19:55

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Ja byłem i pod szkołą i na proteście - ile ludzi bylo tak konkretnie to trudno mi powiedziec - ale troche było

Pocieszające jest to że szkoły nie pozostawiono samej sobie - zjawił się bowiem pan poseł Ajchlert z SLD wraz ze swoim bratem ktory jest radnym województwa wielkopolskiego - poseł w dodatku stwierdził ze nie jest sam a reprezentuje kilku parlamentarzystów - a jego brat że całą sprawą zajmie się takze sejmik województwa

później była pikieta pod urzędem miasta a jaki był efekt tego narazie nie wiem

relacja
http://poznan.naszem...id.html#galeria

#33 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 luty 2012 - 20:28

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Ja również byłem w szkole i pod nią ale radni też w kulki trochę polecieli... Na warsztatach weszli tylko do jednej sali dydaktycznej tam do góry, na dół nawet nie spojrzeli, mając to po prostu w d*pie. Ale walczymy, walczymy!

#34 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 23 luty 2012 - 21:21

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Nowe wieści z frontu od osoby który była na całej sesji rady miasta Poznania

Radni stwierdzili że nie mogą podjać tak istotnej decyzji bez głebszego zbadania problemu i nie w tak krutkim czasie - co daje szkole czas na działanie - dalszy ciag debaty w sobotę o godzinie 10tej a ostateczne głosowanie 28 lutego

#35 Share mlodyrolnik93

mlodyrolnik93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 23 luty 2012 - 21:26

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Byłem tylko przez tą wstawkę trochę za poźno bo już praktycznie zaczynali się rozchodzić z pod urzędu...

#36 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 23 luty 2012 - 21:29

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Można powiedzieć ze dzisiaj wygraliśmy - radni z pewnoscią przestraszyli się protestu i tego że nie jest to grupka rozwydrzonych dzieciaków namówiona do protestu przez nauczycieli tylko nie mała grupa ludzi z ambicjami w której są przedsiębiorcy radni a nawet parlamentarzyści

#37 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Szynszyle Maszyny Rolnicze Wędkarstwo

Napisany 23 luty 2012 - 23:24

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) No zobaczymy co zdecydują w te sobotę.. Miejmy nadzieję że wygramy!!!
www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!! www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc

#38 Share asior1014

asior1014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 24 luty 2012 - 20:11

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Też chce iść do tej szkoły, kuzyn bardzo chwali tą szkołę. Zobaczę co będzie ale i tak złoże papiery jako pierwszy wybór.

#39 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 luty 2012 - 21:52

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dajemy radę. Też mam bardzo dobre nadzieje, w tej sprawie. Byle nie podjęli decyzji pochopnie i bez jakiegokolwiek przemyślenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 24 luty 2012 - 22:43

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa) Dzisiaj wykonałem meiling do wszystkich znaczących instytucji z naszej branzy łącznie z rektorem UP w Poznaniu i dyrektorem wielkopolskiego ARiMR - teraz dla szkoły najwazniejsze jest aby zyskac na czasie a to jest realne do wynegocjowania gdyz spora część radnych nie zgadza się na likwidację szkoły w tak szybkim trybie bez konsultacji - wczoraj jedna z pań radnych poprosiła nawet prezydenta o całkowite wycofanie tego wniosku gdyz jest to zbyt dobra szkoła aby ją likwidować - gdy jednak zyskamy na czasie to ci którzy wczoraj byli na golęcinei zobaczyli jakie szkoła ma "plecy" i że jeśli będzie na to czas to moze nastąpić korzystna dla szkoły nieoczekiwana przez urząd zmiana sytuacji - poseł ajchlert wspominał że można zastanowic się nad przejęciem szkoły przez wojewode i zorganizowanie na golęcinei szkoły o wymiarze wojewódzkim