Gość Profil usunięty

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa)

Polecane posty

asior1014    0

Super ci te zdjęcia wyszły, nawet znalazłem siebie :D

Edytowano przez asior1014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

No więc przyszli uczniowie ZST Poznań-Golęcin jak wam się podobała nasza szkoła?? :D


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mnie się od zawsze podobała :) Jeszcze jak dostałem w swoje "szpony" T5050 to w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Wiem że nie wolno mi reklamować innych stron o charakterystyce rolniczej ale myślę że moderatorzy przymkną oko i w zaistaniałej sytuacji (interes społeczny) nie poniose konsekwencji

 

Zeby reklama dotarła wszędzie - dodałem filmik także tutaj http://gospodarz.tv/view/118/tradycja-i-nowoczesność-65-lat-historii-zobowiązuje-1/

 

a kto siedział za sterami C-45 jak był wstawiany na halę ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

JA :D :D :D Jechaliśmy na nim w trzech i każdy po kawałku :P

Edytowano przez PatKaz95

www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Coś taka cisza nastała... Więc mam prośbę: Pytajcie się w swoich szkołach czy ZST Poznań do was może przyjechać i się zaprezentować pokazać ucznią jak jest u nas itp. Dzisiaj byliśmy w gimnazjum w Tarnowie Podg. było troszkę mniej osób niż zeszłym roku ale przynajmniej @Dxmentraktorzysta jest chętny aby do nas przyjść :D


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Witam po Drzwiach Otwartych :D Kto z Was był i jak się podobało???


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Widzieliście już Nowy Hit YouTube??? Jeśli nie to proszę:D Zapraszam na kolejne Drzwi Otwarte 19.05.2012


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Witam Panowie! Dostaliście się wszyscy co chcieliście do Szkoły na Golęcinie?? Pozdrawiam i życzę udanych żniw :D:D


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dxmen i ja się oczywiście dostaliśmy! 1 TM wita! :) Wzajemnie obfitych plonów :)

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksapik1995    0

Szkoła podpisała kolejną umowę, tym razem z firmą AGCO z Paczkowa, która jest dilerem marek VALTRA i CHALLENGER. We wtorek 4 grudnia firma przyjechała na Golęcin się zaprezentować i przywieźli ze sobą trochę sprzętu. Na początku mieliśmy prezentacje firmy w sali kinowej, a następnie udaliśmy się na warsztaty i na plac manewrowy, gdzie czekały już na nas cztery ciągniki marki VALTRA. Każdy mógł je dokładnie obejżeć i oczywiście przejechać się po terenie szkoły. Z pewnością firma zapewni nam w przyszłości różnego rodzaju szkolenia i praktyki zawodowe, a po skończeniu szkoły możliwość zatrudnienia na stałe.

 

A więc przyszli rolnicy! Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem szkoły średniej, to mam nadzieję, że jest to kolejny powód, aby wybrać właśnie technikum na Golęcinie.

Edytowano przez ksapik1995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja stałem przed wyborem szkoł w wakacje 2013 i wybrałem zsr grudziądz bo mam za daleko ale sprzęt to macie za***isty a nie jak u nas ursus 4512,mf 235 i bizon zo56 oraz kilka maszyn

a jakie macie w golecinie ciągniki jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciekn1210    2

No i co z tego że mają sprzęt jak z niego nie korzystają ? Ja osobiście przeniosłem się z tej szkoły. Na początku ładnie pięknie pierwsza lekcja jedziemy new hollandem na poligon z glebogryzarką. Drugich zajęć na warsztatach nie było bo pan Karol W. zachorował myślę ok każdemu sie zdarza. Trzecich zajęć praktycznych nie było ponieważ było Agro show.

Czwarte zajęcia : siedzimy przed halą i nic nie robimy bo "przygotowania klas 3 do egzaminu zawodowego. 5  zajęcia praktyczne których nie było bo zamiataliśmy plac przed konkursem "Mechanik na medal". Lekcje matematyki w tej szkole są zupełnie bezsensowne bo nauczycielom "wisi" to czy ty zdasz tą maturę czy nie. Szkoła nie ma funduszy na kształcenie uczniów osobiście widziałem jak p.Jacek M. rozlewał 20l paliwa na 4 ciągniki. Zajęć na warsztatach prawie w ogóle nie ma. Europraktyki to jeden wielki kicz bo chlopaki u Lehmana zarabiają tyle samo co za granicą(odliczając koszty). Języki obce w tej szkole to porażka. Jedyne co mnie mile zaskoczyło to Internat bardzo mile prowadzony, czysty i tani. Osobiście nie polecam szkoły lepiej iść do Gniezna, kawałek dalej a o wiele lepszy poziom mają 28 miejsce w kraju a TIŚiA nie mieści się nawet W 300 MIEJSCU .Jak składałem dokumenty to powiedzieli mi że to szkoła z przyszłością, że bez problemu dostane się na politechnikę a nie na Uniwersyt. Przyrod. w poznaniu który jest kolejną porażką. Gdy podpisywałem obiegówkę gdy odchodziłem p. dyrektor ostro na mnie naskoczył,zaczął mnie wypytywać jak na przesłuchaniu, zawolał nauczycieli których skrytykowałem żebym powiedział im to prosto w twarz, zrobił aferę jakbym bombe pod szkołę podstawił. Podziwiam tych którzy wytrzymują tam aż 4 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj