Gość Profil usunięty

Zespół Szkół Technicznych nr. 8 im. Michała Drzymały w Poznaniu (kier. mechanizacja rolnictwa)

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam! Czy są na AF uczniowie tej szkoły, a nawet tego kierunku? Wybieram się tam w przyszłym roku i chciałbym posłuchać czegoś o niej. Wymagania, klimacik, czy ogólnie trudno się dostać ?

 

Dziękuje z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege! Jestem w 3 klasie tegoż technikum właśnie na mechanizacji. Czy trudno się dostać - biorą wszystkich bo potrzebują :) Ze mną do pierwszej klasy chodził koleś co z egzaminów gimnazjalnych miał 44 pkt i już go nie ma ale sam fakt. Klimat przynajmiej u mnie w klasie jest fajny, poznałem spoko ludzi z którymi można pogadać i o rolnictwie jak i o innych tematach. Niestety jest też w szkole liceum do którego chodzą "piłkarzyki" długo nie będę się o nich rozwodził poprostu debile i tyle przyjdziesz to sam zobaczysz. Wychowawczyni w internacie mówi o nich jednokomórkowce :lol: Co do wymagań jak chcesz po tej szkole mieć coś oprócz papieru to trochę się pouczysz ale z umiarem. Na przedmiotach zawodowych bardziej uczą abyś zdał ten przestarzały egzamin zawodowy opierający się nadal na c 330 i c 360 a nie żebyś to w życiu wykorzystał... Praktyki zawodowe w szkolnych warsztatach - jedne wielkie jajca B) ogólnie częściej robi się to co jest w szkole potrzebne niż to co jest przewidziane w programie. Przynajmiej jest tak teraz poniważ internat przenoszony jest do innego budynku, wcześniej robiliśmy na tych warsztatach dość normalnie ale mimo to jest na nich przyjemnie i radośnie :P Nie wiem co jeszcze byś chciał wiedzieć. Mam nadzieję że cię nie przeraziłem.

 

Jednak uważam że dokonałem dobrego wyboru co do szkoły i nie żałuję że tu przyszedłem :D W liceum chyba bym umarł, a tu chociaż na części lekcji starają się mówić o tym co mnie interesuje. :P

A kolego z kąd dokładniej jesteś i czy masz zamiar mieszkać w interku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie zniechęciłeś mnie :) Wesoło i okej, klimat jest :) W interku raczej nie bo mam blisko, ale jak przyjdę to przynajmniej Ciebie będę znał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mówisz blisko, skąd dokładniej?

 

Dokładniej, to 20 km od Poznania. Wybieram się tam z kumplem @dxmentraktorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Opinia "Jednokomórkowców" zapewne od p. Leny padła :)

Tak, tak, klimacik elegancki, jak na IV klasę TMR pięknie mija tam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przynajmniej jak zajdę, to razem z Tobą, będę znał kilka osób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norasek1353    2
Napisano (edytowany)

Koledzy jestem uczniem tego technikum od września ub. roku :P Do szkoły zapraszam bo ciekawie jest zwłaszcza jak się ma za wychowawcę pana M... (wiecie @mlodyrolnik93 i @kris14 o kogo mi chodzi prawda?? :lol: ) @dxmentraktorzysta Przyjdź na Golęcin to nie pożałujesz (Ja i kolega @PatKaz95 nie żałujemy) :rolleyes:

Edytowano przez Norasek1353

www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DRZWI OTWARTE 17 i 21 MARCA 2012 ROKU NA GOLĘCIN - TAK BYŁO ROK TEMU
www.youtube.com/watch?v=PEoKqfcp1oM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1
Napisano (edytowany)

Koledzy jestem absolwentem tego technikum od września ub. roku :P Do szkoły zapraszam bo ciekawie jest zwłaszcza jak się ma za wychowawcę pana M... (wiecie @mlodyrolnik93 i @kris14 o kogo mi chodzi prawda?? :lol: ) @dxmentraktorzysta Przyjdź na Golęcin to nie pożałujesz (Ja i kolega @PatKaz95 nie żałujemy) :rolleyes:

 

@Norasek1353 Jeszcze absolwentami nie jesteśmy:D @dxmentraktorzysta ; @FarmerWLKP Golęcin Wita Tarnowskie Gimnazjum:D

Edytowano przez PatKaz95

www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Norasek1353 Jeszcze absolwentami nie jesteśmy:D @dxmentraktorzysta ; @FarmerWLKP Golęcin Wita Tarnowskie Gimnazjum:D

 

 

Z tarnowskiego to tylko @dxmen a ja chodzę do Noblistów w Rokietnicy :P A powiedzcie mi, ile jest prawdy w tym, że chcą zamknąć szkołę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Widzę że szybko się to rozniosło :( No prawda, prawda niestety wszystko w naszych rękach.. Te debile na górze uważają że ta szkoła jest nie rentowna.. Ale nic jeszcze nie jest pewnego ja wierzę że Golęcin Był, Jest i Będzie a wiara czyni cuda i wszyscy walczą o tą szkołę. JA NA PEWNO NIGDZIE SIĘ Z NIEJ NIE RUSZĘ, BĘDĘ BRONIŁ JEJ DO UPADŁEGO!!!!


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widzę że szybko się to rozniosło :( No prawda, prawda niestety wszystko w naszych rękach.. Te debile na górze uważają że ta szkoła jest nie rentowna.. Ale nic jeszcze nie jest pewnego ja wierzę że Golęcin Był, Jest i Będzie a wiara czyni cuda i wszyscy walczą o tą szkołę. JA NA PEWNO NIGDZIE SIĘ Z NIEJ NIE RUSZĘ, BĘDĘ BRONIŁ JEJ DO UPADŁEGO!!!!

 

Ja jako przyszły uczeń również. To jedyna taka szkoła w Wielkopolsce, kształcąca w na takich kierunkach. Blisko, dojazdy z każdej strony, boiska i na Targach Edukacyjnych poznałem również miłe dziewczyny z 3 klasy Agrobiznesu, dyrektora szkolenia praktycznego. Naprawdę super ludzie! Nie możemy pozwolić na upadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miło mi jak widzę taką twoją wypowiedż :) że się nie cykasz tylko chcesz przyjścc i walczyć ba jak wiara co chciała przyjść się wycofa w związku z tą aferą to nawet jak nas teraz nie zamkną a jest taka szansa, to padniemy no nie będzie naboru :( A to że nie jest rentowna to pewnie tylko przykrywka bo jest to zaje..sty teren - 12ha full zieleni i blisko do jeziora i do tego jeszcze Poznań... Znalazł się na to amator z dużą kasą no to dawaj, poświecił na pewno tam na górze i za naszymi plecami chcieli nas wykiwać, dyrektor się o tym fuksem dowiedział... Takrze pożyjemy zobaczymy, 28 lutego ma być rada na której mają zapaść decyzje na nasz temat a 23 mają przyjeżdżać nas oglądać - także będziemy walczyć B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W czwartek się spotkamy? Bo ja na pewno pojawię się na proteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Ruszyłem swoje kontakty i o tych planach likwidacji powiadomiłem redakcje TAP, oraz dzięki uprzejmości jednego z pracownikow naukowych UP w Poznaniu wszyscy pracownicy naukowi tej uczelni zostaną jutro meilowo o tej akcji powiadomieni - z tego co wiem kilku znacznych profesorów już wpisało się na listę pod petycją - tymczasem ja i koledzy z mojego rocznika planujemy przyjechac we czwartek pod szkołe i później na plac kolegiacki


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Witam Obowiązkowo będę na proteście:D Z moich informacji wiadomo że Pan Poseł Kalemba który jest absolwentem naszej szkoły też o tym wie i któż wie może się zjawi


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

No tak tylko po której stronie stanie pan poseł ?? oto jest pytanie


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Miejmy nadzieję że po naszej on jest z PSL a w Teleskopie mówili że oni są z nami..

Edytowano przez PatKaz95

www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja postaram się zrobić wszystko aby zdąrzyć w ten czwartek ale wymyślili mi wstawkę na 9.30 i muszę być we Wągrowcu ale jak tylko będzie cień nadzieji aby zdąrzyć tak maździe depnę że będę z wami B) trzeba walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Przypominam że można się przyłączyć do protestu i podpisać petycję - nawet jeśli nie uczęszczaliście do tej szkoły to warto podpisać - gdyż dzisiaj likwidują szkołę na Golęcinie a za miesiąc moga likwidować inną może twoją http://www.petycjeonline.com/nie_dla_likwidacji_golecina


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Też się podpisałem pod Waszym protestem, w tym roku chyba się uwzięli na zamykanie szkół rolniczych, z tego co słyszałem to do likwidacji przeznaczona jest również szkoła w Objezierzach, w mojej miejscowości też szkoła rolnicza ledwo co znajduje chętnych na nowy rok. Ale żeby zamykać jedną z lepszych szkół technicznych w kraju? :blink: większość załogi Korbanków, Agromarketu i podobnych firm ukończyła Golęcin. Miałem okazję uczestniczyć w kursie na kombajnistów który prowadzili nauczyciele z Golęcina, to moi byli nauczyciele od mechanizacji muszą się skryć ze Swoją wiedzą, a upadek szkoły oznacza także koniec organizacji różnego rodzaju kursów i szkoleń których w Golęcine było pełno.

A wie ktoś może jak rozwiązano konflikt w Trzciance? Sprzedali część ziemi?

@Mechanizator Tak w ogóle to kto jest organem prowadzącym ZST, bo chyba nie ministerstwo rolnictwa?

@mlodyrolnik93 Jesteś z okolic Wągrowca?

Edytowano przez Piochu

http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

A wie ktoś może jak rozwiązano konflikt w Trzciance? Sprzedali część ziemi?

@Mechanizator Tak w ogóle to kto jest organem prowadzącym ZST, bo chyba nie ministerstwo rolnictwa?

 

W Trzciance jeszcze sprawy w toku. A Golęcinem zarządza miasto Poznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Golęcinem zarządza kuratorium oświaty a majatkiem Miasto Poznań - słyszałem też o Objezierzu jeśli zamkną te dwie szkoły to na północ od poznania w promieniu jakichs 100 km nie bedzie zadnej szkoły rolniczej


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj