zawadzak

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Ginterpol z tego co kojarzę @rosolinnio pracuje ciągnikiem w lesie. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

 

 

 

za fenda trzeba dać nie całe 600 tys.

skąd ta cena za 724? na forum ktoś pisał, że 828 kosztuje 480k netto a seria 900, nawet tańsza jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

no to ciekawe.. ostateczna cena za nową wersję 724 krzyknęli 130€ z dodatkową opcją

a axiona 850 z bezstopniówką nie ma. są w innych modelach ale i tak jest to gó-no warta przekładnia jak w CNH

Edytowano przez Ginterpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35
ale i tak jest to gó-no warta przekładnia jak w CNH

 

Dlaczego tak uważasz...? Była stosowana w Case IH ale już nie jest bo przeszli na skrzynie swojego koncernu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ja z tych 3 wybieram NH, bo jednak oferuje najlepsze wyposażenie w stosunku do ceny...

 

A wy kupiliście JD i cały czas mnie zastanawia dlaczego nie T7000 AC? Jednak ta cena czyni cuda.

Ja z tych 3 wybierałbym z 2: JD albo Fendt bo oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. Reszta to już indywidualne negocjacje i jazda testowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

JD jako ciągniki popularne i sprawdzone, kuzyn ojca ma 75, a znajomy 74.

Dodatkowo jeden olej w obrocie między ciągnikami.

Prosta obsługa, co dla tatuśka ma znaczenie.

Dobry dostęp do niezależnego serwisu i zamienników.

Najbliżej do serwisu autoryzowanego.

10 maszyn kupionych od nich.

 

 

Odnośnie AC to podchodzę sceptycznie do nowych konstrukcji. Zresztą bezstopniówkę widzę w ciągniku do oprysków, nawozów, transportu, kiedy dużo jeździ się po polu i po drodze, a nie korzysta z maksymalnej siły uciągu. Pola mamy na tyle równe, że 4 biegi starczają, a biorąc pod uwagę nie intensywne użytkowanie roczne prostsza skrzynia to niższe koszty serwisowania.

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Aj Bobek drugim postem wykluczasz to co napisałeś w poprzednim. Kupiłbyś NH bo ma CCC ale wolisz JD bo są popularne, sprawdzone .....

Myślałem że tylko kobieta zmienną jest, widać bobry też :P (żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To zupełnie jak z kobietami. ;) Serce mówi jedno, a rozum drugie, a potem i tak wybiera się oczami. ::laugh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bushmaster    27

"skąd ta cena za 724? na forum ktoś pisał, że 828 kosztuje 480k netto a seria 900, nawet tańsza jest..."

Informowano Mnie ze na tym forum jest grupa ludzi ktorzy bardzo mocna przeinaczaja podawane przez innych informacje, ale nie sadzilem ze sam sie o tym tak szybko przekonam.

porownywalem 824 do jd a nie 828!!! a to jest roznica


koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywkopl    21

" Ja kupuje NH T7.200 AUTO COMAND wyposażenie to przedi tuz z womem przednia oś amortyzowana podłokietnik sind winder 2 opony 650 ogólnie mówiąc pełen wypas cena netto to 280 tys netto a i obciążnik 800 kg w tej cenie , słucham czy to dobra cena za ten ciągnik jest też już z ad blue już sie nie moge doczekać kiedy przyjedzie bo był zamówiony 5 grudnia smile.gif "

Napisany 22 styczeń 2012 - 17:49

Napisał autor tematu w temacie o cenach ciągników

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/32104-ceny-ciagnikow-20102011/page__st__1580

 

więc po co ten temat? za takie prowokowanie to %% powinny iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Jeśli zamówiony to już za późno, trzeba było pytać wcześniej, na pewno pomoglibyśmy podjąć lepszą decyzje.

Proszę autora o napisanie powodu zakładania tematu skoro ciągnik już zamówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

Skąd Wy te wszystkie teorie bierzecie ?-NH przebija się w Niemczech w sprzedaży ?-wolne żarty-poniżej 6%((2035 szt)-rekordzistą jest JD (7527 szt-a powyżej 51 KM-5793 szt) po nim Fendt (5703 szt), na trzecim miejscu Deutz-Fahr (3869 szt)...

ja mówie że sie sprzedaje a weż w włoszech czy we francji jaka jest sprzedaż co i taki mądry jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

DTy najpierw naucz się pisać z sensem i zrozumiale, czytaj to co napisałeś a dopiero wtedy zaczynaj się produkować bo bardziej sensowne zdania kleci mój dziesięcioletni syn...

Aha- byłbym zapomniał-co Ty myślisz że bogaty szwab będzie kupował byle chłam jak stać go na na coś lepszego ?O ile się nie mylę to we Francji prym wiedzie JD a nie NH-we Włoszech pojęcia nie mam ale jak porównujesz Włochy z Francją czy Niemcami to chyba ekspertem od ekonomii nie jesteś.

Podobnie jest z MF-em (o ile się nie mylę to właśnie ta firma jest absolutnym liderem w ilości sprzedanych sztuk-no chyba że coś tam w Chinach :) )tyle że zorientuj się jakimi modelami i gdzie produkowanymi robią tą gigantyczną ilość.

Edytowano przez jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario509    0

John Deere- niezawodnośc jest nasza siła hahaha g....o prawda mam kombajn 1470 i tak sie załujeze ze nie Tucano bo ten sprawia wiele problemow i jest juz po gwarancji

Edytowano przez mario509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

John Deere- niezawodnośc jest nasza siła hahaha g....o prawda mam kombajn 1470 i tak sie załujeze ze nie Tucano bo ten sprawia wiele problemow i jest juz po gwarancji

 

Kombajny jd są dobre,ale nie należą do światowych liderów (np claas czy nh).Traktory natomiast należą do jednych z liderów.Pracują na całym świecie i to w warunkach jakich nie śniło się polskim rolnikom.To są silne traktory,a skoro przyjęły się na całym świecie to o czymś świadczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

@adrian i tu się z tobą zgodzę :P niema jak JD, :)

JD swimming B) i woda do kabiny się nie wlewa :P

Ciekawe jak poradziłyby sobie ciągniki innych marek? :D

Edytowano przez rower56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj