Skocz do zawartości

Zdjęcie

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND

68 odpowiedzi na ten temat

#21 Share matias6630

matias6630

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:17

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND Od dzisiaj niech kazdy kupuje NH bo ma on auto command i kilka razy został ciągnikiem roku. Skoro tak się znasz to FENDT jako pierwszy zastosował bezstopniówke w ciągniku. Gdyby medale wręczali zawsze jednej firmie to by ich wyrzucili Dodany obrazek

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND Dzisiaj, 14:16
  •  

#22 Share zawadzak

zawadzak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:23

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND dokładnie tak mi na targach w poznaniu kazali sobie pójśc i porównać dwie marki i dobrze przypatrzeć sie jak są sr€bki podokręcane w fendzie a jak w nh i takich wiele szczegółów wiadomo że porównywać ciągnik td np z 312 to trzeba być paranienormalnym nh ma dużo tych serij droższych i tańszych ale trzeba umieć porównać ciągnik

skoro mówisz że ta skrzynia jest taka lipna to dlaczego nh tak mało palą gdyby nie to że fendt wprowadził zmniejszenie pojemności silników to blado by wypadł moim zdaniem to na nie korzyść dla ciągnika

#23 Share matias6630

matias6630

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:23

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND Jak widać ty tego nie umiesz Dodany obrazek Co ma śrubka do oceny w nh były dorypane a w fendcie ręka odkręciłeśDodany obrazek

#24 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:24

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND NH 6040 badz 6020 pasuje do porównania z Fendtem 312, moim zdaniem Fendt jest lepszy ale niestety droższy

#25 Share zawadzak

zawadzak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:30

Jak widać ty tego nie umiesz Dodany obrazek Co ma śrubka do oceny w nh były dorypane a w fendcie ręka odkręciłeśDodany obrazek

co niby fendt taki drogi że co składany w niemczech i robotnik niemiecki jast najdroższy na świecie , i że ma silnik deutza i skrzynie olejową ??

wiesz to klijenci oceniają NH sprzedaje sie świetnie i tak pewnie zostanie bo to firma z ogromnym doświadczeniem i dużym potencjałem technologicznym

#26 Share matias6630

matias6630

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:33

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND Od dawna wiemy ze jak niemiec coś robi to dobrze i dokładnie spójrz na wyposażenie fendta i jakiegoś innego ciągnika fendt ma już prawie wszystko w standardzie to jest jeden z czynników a drugi to po prostu fendtDodany obrazek

#27 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:35

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND pewnie ze sie sprzedaje ale dzieki niższej cenie a pomimo doświadczenia robią gorsze ciągniki jakościowo od np JD i watpie by sie to zmieniło

zapewne są to zalety Fendta że jest produkowany przez niemców, silnik deutza i ma skrzynie vario a w dodatku oddzielny obieg oleju skrzyni hydrauliki i skrzyni

#28 Share gospodarny1992

gospodarny1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:36

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND Powiedz kolego do czego chcesz przeznaczyć ten ciągnik?? jak ma stać w garażu to bierz NH, jak ma nie zjeżdżać z pola i masz dopasowane maszyny to bierz JD, a za różnice pomiędzy fendt-em weź prowadzenie GPS, jeśli natomiast chcesz mieć ciągnik uniwersalny(np. puścić go kiedyś do transportu)"do tańca i do różańca to bierz Fendta";D

#29 Share matias6630

matias6630

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:47

zawadzak skoro jestes przekonany do NH to po H*J ten temat nie czaje cie piszesz ze NH jest za***isty i w ogóle Dodany obrazek Daj sie moze przekonac do czegos innegoDodany obrazek

#30 Share zawadzak

zawadzak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:51

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND ma chodzić z pługiem 5 skibowym agregatem uprawowo siewnym 4m talerzowy i rozrzutnikiem 15 ton i ogólnie transport młuta i zboża przyczepami a co sądzicie o normie tier 4a układ scr nh poszedł w ad blue a jd pozostał przy egr i filtrze cząstek stałych hmmmm???

zawadzak skoro jestes przekonany do NH to po H*J ten temat nie czaje cie piszesz ze NH jest za***isty i w ogóle Dodany obrazek Daj sie moze przekonac do czegos innegoDodany obrazek

no to weż mnie przekonaj jak mi dasz kilka ważnych powodów że fendt jest lepszy od nh a nie tylko że fendt to fendt i jest najlepszy bo drogi oki to kupie fenda

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND Dzisiaj, 14:16
  •  

#31 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:55

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND najmniej awryjny, oddzielny obieg hydrauliki, lepsza skrzynia, zdecydowanie mniejsza utrata wartości od NH, nie spełnia normy tier 4a (chyba że chcesz mieć bardzo ekologiczny ciagnik do -) ogólnie Fendt czy JD bije na głowe NH

#32 Share matias6630

matias6630

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:56

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND Fendta nie mam to nie znam argumentów którymi mógł bym cie przekonać ale mysle ze jednym z nich jest bardzo atrakcyjna cena Dodany obrazek bezstopniowka w standardzie, sama markaDodany obrazek Skoro nie fendt to może JD cena niższa

#33 Share macio

macio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 22:00

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND Moim zdaniem, z resztą nie tylko, najlepszym ciągnikiem jest fendt. To chyba nie ulega żadnym wątpliwością. Jest to ciągnik o najniższym spalaniu, bardzo solidnie wykonany, ergonomiczny (nie odczujesz zmęczenia po całym dniu pracy), dlatego też jego cena jest najwyższa. Jedyną wadą fendta jest bardzo częsta potrzeba przeglądów, a to jak wiemy trochę kosztuję. Jednak głównym wyznacznikiem powinna być ilość spalanego paliwa (jak wiemy ceny paliw są co najmniej żenujące) i bezawaryjność. Dlatego też postawił bym na fendta. Jeśli chodzi o nh to jego spalanie jest wyższe od fendta no i jd zamyka czołówkę. W te informacje możecie mi uwierzyć bo są pewne. Jak się spisuję jd i nh przy innych wyznacznikach nie wiem, ale z wykładów na technice rolniczej jednoznacznie wynika że są gorsze od fendta. Nie są złe ale są gorsze. Dla mnie wybór jest prosty, jeśli masz oczywiście kasę:, FENDT

#34 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 22:05

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND fendt ma prawdziwą skrzynię bezstopniową z dwoma zakresami prędkości. w autocomand jak zobaczyłem jak ta skrzynia jest zbudowana to od razu przypomniało mi się jak kiedyś w c385 popuściła się taśma na wzmacniaczu momentu- skutek??- zaczął się ślizgać i zwalniać. w skrzyniach koncernu CNH poślizg "taśmy" przekazano na silnik hydrauliczny stąd przełączanie biegów bezstopniowe (tak naprawdę w skrócie opisane). w każdym bądź razie miałem, próbowałem, i jestem zawiedziony a porównywałem do fenda. teraz już się zdecydowaliśmy na claas axion 850 w luty-marzec ma przyjechać na full wypasie a tylko dlatego że za fenda 724 trzeba by dopłacić ponad 45% axiona. i w ten sposób zostaliśmy przy stopniówce.

#35 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 22:05

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND moim zdaniem bliżej JD do Fendta niż NH do JD
skoro jesteś zdecydowany na NH to po ten temat?

#36 Share rosolinnio

rosolinnio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 22:12

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND A moim zdaniem temat trzeba zamknąć to jest tylko powodem sprzeczek i przechwaleń jaki to jest Fendt. Od dłuższego czasu obserwuje takie tematy i zauważyłem ze jak mowa NH, JD, Fendt to wszyscy do gardeł sobie skacze> Uspopkujcie się już ludzie. Nie wiecie po czym ocenić ciągnik a ja wiem i tyle po mojej ocenie by wyszło który ciągnik się nadaje do ciężkiej pracy. Ale żaden diler nie da mi go na testy bo wiedza ze całe nie wrócą.

#37 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 22:21

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND w tym temacie wszyscy mówią jednym głosem z wyjątkiem kolegi @zawadzka wiec nie wiem o co Ci chodzi

#38 Share mefiu890

mefiu890

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 09:14

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND No a może claas 640 cebis ?? Też bardzo dobry ciagnik z silnikiem JD świetna duża kabina no mi sie wydaje ze nawet lepszy w wyposażeniu od JD a cenowo pewnie jak JD 6930

#39 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 10:22

fendt ma prawdziwą skrzynię bezstopniową z dwoma zakresami prędkości. w autocomand jak zobaczyłem jak ta skrzynia jest zbudowana to od razu przypomniało mi się jak kiedyś w c385 popuściła się taśma na wzmacniaczu momentu- skutek??- zaczął się ślizgać i zwalniać. w skrzyniach koncernu CNH poślizg "taśmy" przekazano na silnik hydrauliczny stąd przełączanie biegów bezstopniowe (tak naprawdę w skrócie opisane). w każdym bądź razie miałem, próbowałem, i jestem zawiedziony a porównywałem do fenda. teraz już się zdecydowaliśmy na claas axion 850 w luty-marzec ma przyjechać na full wypasie a tylko dlatego że za fenda 724 trzeba by dopłacić ponad 45% axiona. i w ten sposób zostaliśmy przy stopniówce.

Chwalisz Vario a bierzesz całkiem inną skrzynię...? Pozdrawiam

Edytowany przez danield28, 23 styczeń 2012 - 10:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share matias6630

matias6630

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 17:17

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND @danield28 nie oszukujmy się nie każdego stać na fenda chętnie bym pośmigał na vario ale za jaka kasę Dodany obrazek

Dodaj odpowiedź