Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!!

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share qberto

qberto

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 16:27

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! Witam niedawno zakupiłem ciagnik JCB Fastrac 155-65

z 1996 roku 7000 mth

Dodany obrazek

Dodany obrazek

i mam kilka problemów z nim a mianowicie postram sie zamiescic zdjecia i je opisac ;)

Dodany obrazek

pierwszy problem wypieta wtyczka chya z rozdzielacza i nie wiem czemu jest wypieta i do czego ta wtyczka słuzy

[img][IMG]http://images47.fotosik.pl/1324/be22ae1c9dce0f24med.jpg[/IMG][/img]

2 problem to nie dzialajaca ta dzwigienka nie podnosza sie podnosniku z tylu ogulenie podnozenie dziala ale ta dzwigienka nie dziala i nie wim co moze byc tego powodem

[IMG]http://images38.fotosik.pl/1314/e8156ca3c98fbdc2med.jpg[/IMG]

3 problem nie umiem tego kompyterla usrawic zeby pokazywal predkosc w km/h

[IMG]http://images43.fotosik.pl/1324/c78f4672f8db00c0med.jpg[/IMG]

a 4 provlem to skoszona kabina i chyba ten silownik nie dziala co ja prostuje i tam jest taka dzwiginka i ja sie regiluje ale to nie pomaga moze ten silownik jest zesputy ??

[IMG]http://images41.fotosik.pl/1270/79732224d8a619a6med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images38.fotosik.pl/1313/7374e44c3f7338c0med.jpg[/IMG]

Proszę o pomoc w tych usterkach ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! Dzisiaj, 04:40
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2012 - 17:34

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! Najpierw to ja polecam zapoznanie się z poprawna pisownią bo czyta się to okropnie... po co kupiłeś ciągnik, który ma tyle wad ???

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 17:56

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! Też fakt poziomajk działa elektronicznie i to służy do poziomowania tylniej osi co do wyświetlacza da sie to zrobić ale za długo by tłumaczyć , co do elektrozaworu nie widzę dokładnie ale z 6ciu jeden jest zaślepiony nie dochodzi do niego prąd jeślo o EHR chodzi to nie wiem czy go wzbudzasz wogule bo on nie działa tak od razu po odpaleniu , a do doło ciężko i tak opada jak olej zimny
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#4 Share qberto

qberto

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 20:17

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! Proszę o pomoc z tym Komputerem pokładowym nie wiem jak go ustawić ,a może jakiś użytkownik fastrack'a miał problem z poziomowaniem tylnej osi ??

Najpierw to ja polecam zapoznanie się z poprawna pisownią bo czyta się to okropnie... po co kupiłeś ciągnik, który ma tyle wad ???

Jak się kupuję 16 letni ciągnik to nic dziwnego że ma usterki a na nowego mnie nie stać .

Edytowany przez qberto, 22 styczeń 2012 - 20:15.

#5 Share michallos94

michallos94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 maj 2012 - 21:26

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! Witam kolego o co dokładnie chodzi z tym siłownikiem ? mam też jcb fastrac ale 3185 mam taki problem że jak jade ok 60km/h to okropnie trzęsie w kabinie i niewiem co zrobić żeby to naprawić .Mam znajomego co ma też jcb i u niego jest ok jedzie się super

#6 Share genesisjcb

genesisjcb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 19:35

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! Witam
Jeżeli ciągnik stoi równo i rama (odbój) jest ok.10cm od mostu to masz uszkodzony akumulator gazowy znajdujący się przy amortyzatorze zielona bańka .Najłatwiej go sprawdzić odkręcając go i wkładając tępy srubokręt do środka , ma się czuć napiętą gumową membranę , jeżeli tak nie będzie to pozostaje wymiana na nowy.Posiadam takie akumulatory w sprzedaży :) .Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 08 czerwiec 2012 - 06:28

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! a je jeśli nie stoi równo to rozbierz ten zaworek regulacyjny pewnie si przytarł i ci nie poziomuje - u mnie czyszczenie plus smarowanie pomogło

#8 Share koses1

koses1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 czerwiec 2012 - 19:31

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! a ile kosztule taki akumulator nowy albo regenerowany ? bo mój się zrobił trochę sztywny

#9 Share mpopis

mpopis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 08:48

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! Witam. Mam problem z moim 2135. Wyświetliły mi się 3 błędy: T004, T005 i T126 Jeżeli ktoś wie co to znaczy ,to proszę o pomoc. A jeżeli ktoś ma książkę błędów to byłbym wdzięczny za skan.

#10 Share genesisjcb

genesisjcb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 01 lipiec 2012 - 10:26

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! Błędy są od sprzęgła "brak kalibracji" o ile masz mokre sprzęgło . Jeżeli masz sprzęgło suche to ktoś narobił Ci bałaganu w sterowniku .Bez podłączenia do kompa i kalibracji nic sam nie zwojujesz . Posiadam interface diagnostyczny i w razie potrzeby służę pomocą jestem z Białegostoku.Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Zitro

Zitro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:cross, quad, offroad

Napisany 10 styczeń 2014 - 20:57

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!! i mam kilka problemów z nim a mianowicie postram sie zamiescic zdjecia i je opisac ;)

Dodany obrazek

pierwszy problem wypieta wtyczka chya z rozdzielacza i nie wiem czemu jest wypieta i do czego ta wtyczka słuzy

Witam.
W pierwszej kolejności przeproszę za wyoranie tematu sprzed prawie roku, ale zawsze się może się komuś przydać kolejna informacja.

Wtyczka ta nie musi być podpięta. jest to elektrozawór wyłączania przedniego napędu ( ten po prawej jest od WOMu) Przedni napęd wyłącza się gdy ten elektrozawór dostanie prąd i puści olej. Gdy prąd zostanie odcięty(np. awaria elektrozaworu lub urwany kabelek) p. napęd zostaje uruchomiony. Ta górna wtyczka nie ma zastosowania, bynajmniej u mnie.

Pozdrawiam!