Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rysss

rysss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 23 luty 2012 - 22:19

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony Cześć przyczepa z nowego materiału wyjdzie bardzo drogo . Koło Bełchatowa ktoś robił na handel wywrotki małe skrzynka prawie jak u żuka 5 tysięcy ,materiał nowy .Pozdrawiam.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony Dzisiaj, 22:58
  •  

#22 Share matisz

matisz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 16:44

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony Witam. Prosiłbym o rade, mam w planach budowe przyczepki jednoosiowej wywrot na 3 strony i mam pytanie. Otoz czy ten siłownik http://allegro.pl/si...2876870642.html dałby rade ja własnie obsługiwac czy lepiej kupic na złomie uzywany od stara czy jelcza?

#23 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 16:52

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony jeżeli ma być to przyczepa ze 4 T to spokojnie ten wystarczy
sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

#24 Share matisz

matisz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 16:57

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony Tylko on jest przeznaczony do przyczep z wywrotem 2 stronnym gdzie sa dwa siłowniki tak jak w D-35. I dlatego mnie to zastanawia czy da rade czy moga pojsc uszczelniacze.

#25 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 18:45

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony Czy wywrot na jedną dwie czy trzy strony to różni się tylko sposobem montażu. Na trzy strony musi mieć możliwość odchylania się tył jak i na boki. Tutaj masz kołyskę więc odchyli Ci się w dowolną stronę. Jeżeli masz możliwość zdobyć tanio siłownik tak jak pisałeś od stara itp. to oczywiście śmiało go możesz montować
sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln

#26 Share matisz

matisz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 18:58

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony O tym to akurat wiedzialem ze kołyska pozwala na 3 stronny wywrót, mi chodziło bardziej o to czy nie jest za mały, czy pod wiekszym ciezarem uszczelniacze moga pojsc...

#27 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 22:12

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony Nie napisałeś jaką ładowność ma mieć ta przyczepa. Sąsiad na d-47 kiedyś 8t naładował i wywalił do tyłu( to że rama poszła przy okazji to inna sprawa)Na co dzień na nie przeszło 5t żyta się ładuje i problemów nie ma

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2188 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 14:53

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony witam zawias zrob tak jak miały 4,5 tonowki na giętej ramie,zawias dajesz taki jak w wywrotce na dwie strony a z tylu poprzeczny pręt lub rure grubościenną,wspawujesz ucho i gotowe.

#29 Share HORTUS

HORTUS

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 17:17

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony wg mnie ten siłownik jest zbyt krotki by kipować do tyłu

#30 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 20:34

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony Nie ma opcji, ten siłownik ma mało wysuwu - to jest opcja na D-35 i niektóre modele D-47 z wywrotem na 2 strony.
Szukaj jakiejś używki, bo siłownik typowo do 3 wywrotu na 3 strony od D-47/D-50 nowy to nie mały wydatek, np:

http://farmexpert.pl...rodukt4368.aspx
W rolnictwie siła!!! :)

#31 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 20:57

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony d-47 z wywrotem na dwie strony? pierwszo słyszę

#32 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 21:19

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony Muszą gdzieś wystepować skoro wszyscy sprzedawcy opisuja te małe silowniki jako D-35/D-47.
W rolnictwie siła!!! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 09:39

przyczepa jednoosiowa wywrot na 3 strony wcale nie twierdze że takich nie było tylko się nigdy nie spotkałem. Jak teraz popatrzeć to faktycznie w d-47 mocowanie na siłowniku jest bliżej środka tak jak na linku ze sklepu. Na tym z allegro jest przy górze. Niby oba mają w opisie d-47, d-50. Jak teraz myślę to czy d-50 niebyły sztywne?