Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy będzie pasował?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mariozmc15

mariozmc15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 21:21

Czy będzie pasował? Witam chce kupić większy ciągnik ale nie zgromadziłem w tym roku wystarczającej ilości pieniędzy i liczę kupić pod koniec roku albo na wiosnę, ale obecnie mam zetora 7745 turbo i tu tkwi moje pytanie czy tur z niego nada się do innego ciągnika 4 cylindrowego. Adaptacja wiem ze nie będzie pasowała ale czy sam tur, adaptacje można dokupić pod dany model ciągnika wiec nie ma problemu. A na marginesie co sądzicie o polskich turach dodam ze on u mnie nie będzie dużo pracował. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy będzie pasował? Dzisiaj, 01:22
  •  

#2 Share Arek3125

Arek3125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to maszyny rolnicze, gospodarstwo, tworzenie i obrobka filmow.

Napisany 21 styczeń 2012 - 22:40

Czy będzie pasował? Znajomy ma WrafamaPolmot i sobie chwali , pracuje on z MF 3080..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share david697

david697

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 22:46

Czy będzie pasował? Polskie tury dobre, jak mam na c330m tur POMAROL BISKUPIEC i jestem w 100% zadowolony, Służy tylko do zwózki słomy siana, podgarniania i załadunku zboża. Muszę tylko łyżkę powiększyć bo załadunek przyczepy 7 ton w 40 minut, trochę długo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mariozmc15

mariozmc15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 13:00

Czy będzie pasował? ale mi bardziej chodziło o to czy przykładowo ten turhttp://moto.allegro.pl/ciagniki-ladowacz-czolowy-tur-nowe-i2048038591.html nada sie i do zetora i np; john deera czy nie będzie komin przeszkadzał czy coś innego kupił bym jeszcze jedna adaptacje i dwa ciągniki by pracowali w jednym turze
Pozdrawiam ;)