Skocz do zawartości

Zdjęcie

CZY?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share hodowcakrolikow

hodowcakrolikow

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 21 styczeń 2012 - 19:38

CZY? Witam to pierwszy moj temat na tej stronie wiec prosze o wyrozumialosc.Chialbym kupic nowy traktor.Spodobal mi sie New Holland t6020 lub Case Maxxum 110.Nie znam przelicznika hektarow na konie mechaniczne i tak dalej.I z tym zwiazane jest moje pytanie czy nalezalby mi sie on na 21 ha.Do tego mam jeszcze 3 traktory ponad 30 lat.Choduje swinie i byki.Swin mam okolo 110 a byczkow na chwile obecna 12.
Chcialbym go kupic na dofinansowanie (PROW) ale wogule sie na tym nie znam :lol: .Czy moglibyscie mi powiedziec jakie warunki musialbym spelnic aby otrzymac zwrot .(Slyszalem cos o odpowiednim oswietleniu w oborach itd.)Nie wiem kiedy dziala ten prow itd.Wiec podsumowujac czy moglibyscie mi powiedziec czy on mi sie nalezy ,co trzeba zrobic w swoim gospodarstwie aby go otrzymac i jak on dzial.A i przy okazji zna ktos cena Case Maxxuma 110 X-Line Lub New Hollanda t6020 PLUS? ;) .Z gory dzieki za pomoc :D .Zapraszam do dyskusji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
CZY? Dzisiaj, 09:11
  •  

#2 Share hodowca94

hodowca94

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 20:30

CZY? Po pierwsze chłopie to spóźniłeś się o jakiś rok.
PO drugie jeśli byś się nie spóźnił to pewnie na te ha dali by ci ten traktor.
Po trzecie na forum jest setki podobnych tematów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share maly1992

maly1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 20:31

CZY? Musze cie zmartwić ale do 2014 roku PROWu najprawdopodobniej już nie będzie,a jakie zasady będą po 2014 roku to tego jeszcze nikt nie wie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 11:36

CZY? Wszedłem tu bo bardzo intrygująca nazwa tematu. Tak jak koledzy napisali Albo kupuj na kredyt preferencyjny, albo czekaj do 2014.
W ogołe zamknąć temat poniżeja masz link do całej kopalni wiedzy w tym temacie, choć nie wiem czy jest sens to czytać, bo i tak już po ptakach, ale może warto dla własnej wiedzy na przyszłość po 2014
http://www.agrofoto....w-rolnych-2011/