Skocz do zawartości

Zdjęcie

działalność gospodacza na KRUSIE

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport

Napisany 21 styczeń 2012 - 18:26

działalność gospodacza na KRUSIE hej Panowie i Panie czy ktoś prowadzi działlność gosp. i jest ubez w krusie wiem że nie wolno przekroczyć granicy w podatku około 3 tyś to nie problem , być ubezp 3lata w krus przed rozpoczęciem działlnośći ogólnie wiem od strony przepisów chyba wszystko ale chciałbym poczytać coś o tym od jakiegoś praktyka który w tym siedzi

Thug

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
działalność gospodacza na KRUSIE Dzisiaj, 13:48
  •  

#2 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 858 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 21 styczeń 2012 - 19:15

działalność gospodacza na KRUSIE Z dochodem musisz sie pilnować żeby nie przekroczyć, dwa razy większą składkę masz naliczaną no i mniejsze profity niż z ZUSu. W KRUS masz doradców od tego którzy muszą udzielić Ci dokładnej informacji na ten temat i tam najlepiej zajdź, bo cały czas szereg zasad ulega zmianie
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#3 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 21 styczeń 2012 - 21:59

działalność gospodacza na KRUSIE Też się chętnie dowiem od kogoś jak to wygląda w praktyce. Czy jest opcja żeby "uczciwie" prowadząc taką działalność i coś na niej zarobić nie przekroczę tej kwoty granicznej podatku dochodowego?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 09:07

działalność gospodacza na KRUSIE myśle ze podatek to dobra księgowa i po sprawie, ale czy rzeczywiście da sie na tym zarobić kokosy napewno nie właśnie przez górną granicę a jak przerzucą na zus to już duże obciążenie

Thug

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 858 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 24 styczeń 2012 - 16:37

działalność gospodacza na KRUSIE Ja na ZUSie jestem, zależy z czym ta Twoja działalność miała by być związana bo moja jest w pełni poza rolnictwem
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#6 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 26 styczeń 2012 - 15:41

działalność gospodacza na KRUSIE Mam takie pytanie. Czy będąc na takiej działalności gospodarczej w KRUS jest wymóg posiadania coś ponad 2 ha przeliczeniowego bo okolicy mi ktoś tak mówił a nigdzie nie znalazłem, że jest inaczej niż na normalnej działalności rolniczej czy min 1 ha przeliczeniowy. Jeśli ktoś się orientuje niech napisze może jest w tym coś prawdy.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 20:33

działalność gospodacza na KRUSIE 1 ha ma być i jesteś rolnikiem nic sie chyba nie zmieniło

Thug