Skocz do zawartości

Zdjęcie

pogiete mocowanie tloka

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Czarny007

Czarny007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 10:06

pogiete mocowanie tloka witam wszystkich. moj tato kipowal przyczepe z 4 bolcami. to przyczepa na 2 silowniki, 3,5 t. w przednim silowniku dzieki bogu nic sie nie stalo. ale z tylu rozgiely sie te ceowniki ktore sa mocowaniem tloka. i kupilem 2 ceowniki tylko nie wiem jak zrobic te uchwyty do tloka z czego itd... tamte na zlom sie nie nadaja pogeily sie... tylko takie jak tamte ciezko bedzie wykonac domowym sposobem... moze ktos robil cos takiego. wiem ze finezja niektorych poprostu powala tutaj.:) moze spotkal sie ktos z czyms takim. prosze o pomoc !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pogiete mocowanie tloka Dzisiaj, 09:47
  •  

#2 Share skrzynia662

skrzynia662

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo
    mechanik

Napisany 21 styczeń 2012 - 11:11

pogiete mocowanie tloka k**wa jak byś troche myślał to byś zrobił a nie zakładasz bezsensowny temat <_< ogarnij sie człowieku <_<

#3 Share bartek5221

bartek5221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 11:34

pogiete mocowanie tloka Przecież masz wzór nawet 2 pogięty i drugi z pierwszego tłoka. Do garażu a nie na forum głupie tematy zakładasz!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share skrzynia662

skrzynia662

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo
    mechanik

Napisany 21 styczeń 2012 - 11:37

pogiete mocowanie tloka to dziecko to wiesz nie dziw mu sie <_< zakłada bezsensowne tematy

#5 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 16:57

pogiete mocowanie tloka A ja ci proponuje przyczepę zaprowadzić do kogoś kto nie musi na forum szukać tak prostych odpowiedzi.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Czarny007

Czarny007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 19:32

pogiete mocowanie tloka no spoko nie jestem inzynierem rolnictwa ani mechaniki jakn niee ktorzy... chcialem sobie uproscic ale nie udalo sie... nie pompujcie sie tak...