rolniksam15

Jaki ciągnik 60KM?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolniksam15    0

Witam planuje zakup ciągnika o mocy ok 60km. Będzie on pomocniczy na 30 ha gospodarstwie. To ma być nowy ciągnik w cenie do 140 tyś. Wyposażenie na jakim mi zależy to: rewers eh, klima, pneumatyczne siedzenie, kogut radio itp.

Jaki byście mi polecili. Jestem otwarty na każdą markę.

Ps. Proszę nie zamykać tematu bo szukałem ale nic takiego nie znalazłem.

 

Gratulacje że jesteś nowy i szukałeś pokrewnych tematów. Jedyne co mam zastrzeżenie to tytuł powinien być bardziej konkretny dlatego go edytuje.

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szukałeś chyba tak ażeby nie znaleźć !!!!!!!!!!!! a TU nie można było http://www.agrofoto....agnik-50-70-km/

 

Tam jest głównie o używanych, cena jest zdecydowanie niższa. Dlatego ten zostawiam.

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

Witam!

Ja proponuję McCormicka CX65L. 69km, EHR i klima są. Oszczędny silnik Perkinsa, 4cylindry. Na pomocnika idealny, ceny dokładnej nie znam ale pewnie oscyluje koło kwoty którą masz do wydania. Jest jeszcze seria CL tylko tam chyba nie ma EHR, ale za to cena około 120-130tys. Jest on trochę mocniejszy bo chyba ma ponad 70km.

http://maszyny.romanowski.pl/foldery_pdf/modele/CXL/CX65L.pdf

http://maszyny.romanowski.pl/foldery_pdf/modele/CL/C80L.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A może ursus 3724 PIKO

Jest to fajny ciągniczek 50km rewers jest silnik oszczędny 3 cylindry na AF są już fotki jego.Ten model jest akurat bezawaryjny i jak się odpowiednio urzytkuje to będzie służył wiele lat.

Ajak nie to może 5524 jest on mocniejszy i też bez awaryjny na AF jest użytkownik tego ciągnika i ma już 400 MTG i nic się nie dzieje.Bardzo dobry na pomicniczy ciągnik w gospodarstwie.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił coś z grupy same deutz fahr ale nie agrokida jak kolega wyżej napisał on jest za mały i za lekki i wogóle do gospodarstwa rolnego się nie nadaje co innego do sadowniczego. Mógłbyś wybrać np lamborghini r2 lub same dorado360 ceny maja naprawde przystępne i co najważniejsze są bezawaryjne posiadam dorado 66 od 3 lat i do tej pory żadnej awarii, jetsem z niego w 100% zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

Deutz-Fahr AGROPLUS 320 to jest piękna maszyna :) silnik 3 cylindrowy wiele Ci nie spali 82 KM cena brutto to około 140 tys naprawde polecam, warto sam takiego posiadam :)


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

hmmm.Moze coś ze stajni CNH ,ta nowa seria smerfów T4.55.Widziałem go u jednego z użytkowników naszego forum.Cena tez coś koło 130 tysięcy.Widać,że ciągnik solidny,tylko,że ma 55km,ale myślę,że ta różnica 5km nie zrobi wielkiej przepaści.Są też ciągniki o większej mocy z tej serii,jak się nie mylę,to 65km jest kolejny model.Case Jx60,też dobre ciągniki,nie narzekają na nie.Dosyć często można je spotkać w gospodarstwie.Kolega jest mechanikiem w firmie,która jest dealerem Case,mówił,że seria Jx jak na razie jest najbardziej chwalona u niech w serwisie,zero awarii,tylko jakieś tam drobnostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy12    0

Produkcja nowych ursusów w lublinie o mocy od 50 do 160km i są takie dla ciebie poszukaj 50kony to jest chyba 3724 o ile sie nie myle i kosztuje chyba 100tyś

Poszukaj sobie jakiś modeli może ursus nowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FotoFan    1

W tym przedziale poleciłbym case JX60.

Edytowano przez milanreal1
brak argumentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Ja bym ci takie marki polecił: kubota, john deere,landini(jest taka fajna seria bez zbytniej elektroniki, o mniejszej mocy), jakiegoś ruska, ale one chlają dużo.

A z polskich marek to FARMER z serii TE z silnikami john deera, i jak ktoś już tu wyżej wymienił Farmtraca. Osobiście mój tata ma właśnie chęć na któryś z powyższych też jako pomocniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Fajna by była Kubota M6040 ale strasznie podrożały ostatnio [obecnie ok. 130tys zł netto] i w tym ciągniku masz to czego oczekujesz- Rewers hydrauliczny, klima, siedzenie pneumatyczne, obciążniki i zaczepy w komplecie, ale niestety za pneumatykę trzeba dopłacić ok. 6,5tys. Ciągnik lekki, zwrotny, ekonomiczny :)

Możesz poszukać u dealerów po starych cenach może coś będą jeszcze mieli.

 

Do tego grona na pewno nada się seria ciągników z stajni SDF [DF Agroplus, Same Dorado3, Lamborghini R2] tutaj masz szeroki wachlarz wyposażenia, dobierzesz sobie skrzynie, ogumienie, kabinę, wyposażenie wg swojego uznania i w tej cenie coś ciekawego znajdziesz.

 

Potem koncern CNH modele Case Farmall C, New Holland T4 PowerStar lub też Steyr KompaktS- nowe konstrukcje z fajnymi kabinkami, dobrze wyposażone i ładnie wyglądają.

 

Teraz nie wiem jak cenowo wypada MF 3600 i Claas Elios, oba ciągniki mają te same skrzynie [Carraro] ale różnią się silnikami [MF ma SISU, Claas ma FPT.

 

Te serie ciągników są dostępne w wyposażeniu które wymagasz, ale co do cen to szczegóły u dealerów, ale powinno się kręcić coś ok. 140tys.

 

Jednym zdaniem- masz w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25

140 tyś. netto czy brutto ?? Bo to jest ogromna różnica, za 140 tyś. netto można już coś wymyślić ale za 140 tyś. brutto. to zostaje ci tylko takie ustrojstwo jak np. Tym i inne tego typu koreańce i chinole.

 

A po drugie czytacie ze zrozumieniem i doczytaliście co założyciel tematu potrzebuje w ciągniku, że mu doradzacie ciągniki które w ogóle mu nie podchodzą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniksam15    0

Cena to 140tyś. brutto. Przejrzałem trochę te ciągniki i od razu eliminuje ursusa i farmtrac-a ponieważ nie spełniają moich oczekiwań. Wszelkiego typu chinole też odpadają.Kubota za droga. Za mf-a 3025 w standardzie powiedzieli mi 139tyś czy to dobra cena ? Case jx60 też nie jest zły tylko rewersu eh nie ma,ale za to cena jest przystępna.

Nie wiecie jaka jest aktualna cena lamborghini r2 ?

Edytowano przez rolniksam15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

http://otomoto.pl/deutz-fahr-agroplus-320ec-zetor-A107758.html

Agroplus 310 powinien byc nieco tanszy od tego ;)

 

Jeszcze powinna Ci wyjśc Proxima 70 z takim wyposażeniem, tyle że ona ma rewers mechaniczny :unsure:

Ktoś na AF ostatno kupił New Hollanda T4.55 z rewersem EH, i z tego co pamiętam dał mniej niż 140000zł

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

Witam planuje zakup ciągnika o mocy ok 60km. Będzie on pomocniczy na 30 ha gospodarstwie. To ma być nowy ciągnik w cenie do 140 tyś. Wyposażenie na jakim mi zależy to: rewers eh, klima, pneumatyczne siedzenie, kogut radio itp.

Jaki byście mi polecili. Jestem otwarty na każdą markę.

Ps. Proszę nie zamykać tematu bo szukałem ale nic takiego nie znalazłem.

 

Gratulacje że jesteś nowy i szukałeś pokrewnych tematów. Jedyne co mam zastrzeżenie to tytuł powinien być bardziej konkretny dlatego go edytuje.

Witam

Mam pytanie co do twojego zapytania. Kolego na pewno masz tam gdzieś głęboko w sobie jakiś: typ, rodzaj, nazwę, ciągnika który ci się podoba. Oczywiście w tych przedziałach jakie opisałeśtongue.gif. Bo tak można wymieniać bez końca : deutz mf jd zts ursus ipt. Jeśli mógłbyś to podaj chociaż to co bardziej by cie interesował: Ciągnik jakiego nikt nie ma w okolicy i z częściami krucho, czy Ciągnik jaki może ktoś koło ciebie już ma i części na naszym rynku też się znajdą.

Pozdrawiam.

Edytowano przez cuabab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniksam15    0

Podoba mi się wiele ciągników, tylko jest jeden problem-cena. Głównie to zainteresowany byłem Nh t4 55. Tylko nie wiem czy w tej cenie sie takiego skołuje, a poza tym w nim rewers eh jest na suchym sprzęgle i nie wiem czy to będzie długo chodzić i czy nie będzie szarpać. Byłem także zainteresowany agroplusem310 ale za standard powiedzieli mi 118tyś. netto a to zdecydowanie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniksam15    0

Oglądałem, ale jakiś czas temu ale tylko c80l i musze powiedziec że specialnie nie przypadł mi do gustu. Ale muszę jeszcze kiedyś zobaczyć tego drugiego. A nie orientuje się ktoś w aktualnych cenach tych ciągników?

Edytowano przez rolniksam15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj