Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie dla ACTA

420 odpowiedzi na ten temat

#61 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 22 styczeń 2012 - 14:48

Nie dla ACTA 10.
Mój głos również poszedł.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nie dla ACTA Dzisiaj, 15:37
  •  

#62 Share wypasioneforum

wypasioneforum

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 14:51

Nie dla ACTA Matey tak przyłanczamy się Atak DDos polega na zapchaniu serwerów połączeniami

Edit.

11 Popieram :)

Edytowany przez wypasioneforum, 22 styczeń 2012 - 14:55.

#63 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:06

Nie dla ACTA ABW padło :)

a co powiecie na pomysł wyłączenia na kilka godzin agrofoto w ramach protestu ??? sporo serwisów internetowych planuje podobną akcję w tygodniu - wiec może i my byśmy sie przyłączyli - lepiej odżałować nawet jeden dzień niż później nie mieć pożytku z internetu wcale
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:06

Nie dla ACTA W tamttm roku gadałem z kumplem o jakis tam rzeczach co moze sie stac itp i pamietam ze został poruszony problem cenzury w necie i to ze zaczna nas kontrolowac ale od razu bez myslenia to wysmialismy bo przeciez to było nierealne a teraz co? Mineło poł roku i staje sie to rzeczywistoscia? Przeciez jak tego nie zatrzymamy to nie wiem albo koniec korzystania z internetu co jest abstrakcja albo wyjscie na ulice? Bo co innego nam pozostanie na kazdym kroku bac sie o to ze policja zapuka do drzwi ze dostaniemy kare pieniezna czy odłacza nam połaczenie z netem za które zapłacilismy? NIE DLA ACTA!!! A pod petycja narazie sie tylko probuje podpisac bez skutku. ;[

#65 Share wypasioneforum

wypasioneforum

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:19

Nie dla ACTA @MECHANIZATOR Jestem za :D
Ja swoją też wyłanczam wystarczy tylko wkleić mały kod i strona automatycznie jutro sie wyłonczy na 24h jak cos moge go podac adminowi :)

#66 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:29

Nie dla ACTA Rozsyłajcie w wiadomościach pw informacje do innych użytkowników af o tym temacie i tej petycji może zamieścic jakieś duże info na stronie głównej forum bo ją każdy user odwiedza a ten temat przez wielu może byc pomijany. Właściwie temat ruszył dopiero dzisiaj po akcji anonymus, jak to mawiają owsiki w kupie siła, do dzieła..;)
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#67 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:30

Nie dla ACTA admin pewnie sam najlepiej wie jak stronę wyłączyć na jakis czas - kwestia tylko kto go do tego przekona

a sens jest bo jesteśmy najwiekszym rolniczym forum internetowym w Polsce której jesteśmy integralna częścią więc odcinanie się od świata nie ma sensu
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#68 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:34

Nie dla ACTA Dodawajcie zdjęcia do galerii af, a w opisie podajcie link do petycji i prośbe o podpisy. Jest wiele osób co tylko galerie przeglada, między innymi goście, którzy nie posiadają kont, a mogli by pomóc. Ja już u siebie na facebooku nakręcam znajomych do podpisania petycji.

12.
Ja już podpisałem przez telefon, mini opera działa ;)

Edytowany przez samczyk1991, 22 styczeń 2012 - 15:39.

Wieczny kawaler ;)

#69 Share wypasioneforum

wypasioneforum

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:40

Nie dla ACTA Tak się wtrące ale z tego co wiem ACTA dotyczy też nasion jak myslicie wpłynie to na rolnictwo ?

#70 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:53

Nie dla ACTA Tak, będzie to miało duży oddźwięk na rolnictwie.

Poza tym (mam wrażenie), że wpłynie to na "wyparowanie" pieniędzy z banków.
Ogólnie jest to przykrywka do dużego "kotła".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:54

Nie dla ACTA

A w Siedlcach będzie jakiś protest????

W związku z ACTA? Nic mi o tym nie wiadomo.
Otwórzcie sobie tą e-petycję i kilka razy odświeżcie stronę. Zobaczycie jak szybko coraz więcej podpisów jest :P
40tys. przekroczone
W czasie kiedy pisałem tego posta przybyło 150 podpisów ;)

Edytowany przez danielhaker, 22 styczeń 2012 - 15:55.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#72 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 15:57

Nie dla ACTA koszty finansowe to pół biedy tego całego zamieszania, internet to ostatnia droga komuynikacji wolnościowców itp, którzy na info z krajowych mediów(mówie o wszystkich ogólnie, be zwyróżniania który tytuł jest w czyich rękach i kto go sponsoruje) patrzą mówiąc delikatnie, z przymróżeniem oka.
btw. kto z was słyszał np o tym w TV czy innych massmediach? http://www.wykop.pl/...o-tym-wzmianki/ -artykulik o tymjak Rosja i Chiny oficjalnie stają po stronie Iranu w jego konflikcie z Europą i USA, grożąc "gdyby nawet miało to doprowadzić do III wojny światowej"!!! lub choćby inny mniej abstrakcyjny przykład: TV klepie słowa rzecznik od czegoś tam że strony sejmu etc. padły z powodu zainteresowania obywateli treściami tam zawartymi, kiedy wszyscy wiemy że to hakerzy z anonymous protestują. I na tym polegam.in opiekuńczośc państwa...
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

#73 Share hodowca94

hodowca94

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 16:12

Nie dla ACTA Przecież jak wybuchnie 3 wojna światowa to możemy się pożegnać z ziemią :blink:

#74 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 16:17

Nie dla ACTA Jak by co w galerii dodałem teki obrazek z odpowiednim podpisem http://www.agrofoto....iczy-z-plugiem/ coby ludzie w galerii też wiedzieli co ich czeka - nie namawiam nikogo do złego ale jak by się pojawiło wiecej takich obrazków to fajnie by było

#75 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 16:21

Nie dla ACTA Petycja Dodaje linka by nie było trzeba szukać. Ale nawiasem mówiąc wkurza mnie to że jest chyba z 10 petycji i to sa powielone i bez sensu. A wielu ludzi wpisuje x y lub inne głupoty przez co wiele głosów będzie nie ważna :(

Edytowany przez klejnus, 22 styczeń 2012 - 16:22.

Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#76 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 22 styczeń 2012 - 16:23

Nie dla ACTA 13. Też się podpisałem. Sodoma i Gomora. Brońmy ostatniej ostoji wolności słowa na świecie.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#77 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 16:31

Nie dla ACTA

Petycja Dodaje linka by nie było trzeba szukać. Ale nawiasem mówiąc wkurza mnie to że jest chyba z 10 petycji i to sa powielone i bez sensu. A wielu ludzi wpisuje x y lub inne głupoty przez co wiele głosów będzie nie ważna :(

przeciez musisz potwierdzic mailowo glos, po drugie w tym tempie jestem pewny ze do 26 stycznia tych glosow bedzie grubo ponad 100 tys

KS Falubaz

#78 Share korbi555

korbi555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 16:33

Nie dla ACTA Podpisałem

#79 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 16:39

Nie dla ACTA Dorzuciełem obrazek do galerii z cenzura jak by co jedynie musiałem zatytułowac poprawnie bo VIP-a nie posiadam a musi byc zaakceptowane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P