Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie dla ACTA

420 odpowiedzi na ten temat

#381 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 12:59

Nie dla ACTA @jaro
Co mi odpowiesz na to: http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

A przede wszystkim na to:
http://www.eioba.pl/...re-do-internetu

Jak już wcześniej pisałem Kaczyński tak jak i Tusk, są już spaleni na polskiej scenie politycznej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nie dla ACTA Dzisiaj, 16:26
  •  

#382 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 13:06

Nie dla ACTA Pokaż mi oryginały (choćby tylko projektów tych ustaw)a nie to co ktoś na ten temat napisał-wiesz jest fakt i fakt prasowy...
Co do Millera to sorry ale wolałbym raczej zaufać wściekłemu psu ... :D .
A co do bajki to wyraźnie napisałem że chodzi o końcówkę .

#383 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 13:06

Nie dla ACTA Narażę się pewnie teraz mocno całej społeczności af, ale czy nikt z Was nie pomyślał choć przez chwilę, że może ta ACTA cała pozwoli na odwrócenie uwagi od spraw na prawdę ważnych, które bardziej was dotkną niż tylko jakieś pliki, które dotychczas ściągaliście z internetu z darmo. Zobaczcie jak łatwo was podburzyć, teraz cała masa internautów, większość pewnie nie świadoma bezsensownie przesyła te protesty itd. Oczywiście internet powinien być wolny, ale tak jak podczas wojny o krzyż tak i teraz ktoś może tą sytuację wykorzystać. ACTA jest dokumentem między narodowym, ale nikt Polsce jej podpisywać nie każe, sankcji chyba też nie przewidziano. Tylko, że podczas wojny o krzyż była to wojna polsko-polska, teraz to sprzeciw władzy, ale opozycja już zaciera ręce. W między czasie wprowadzą jakiś podatek a media o tym będą milczeć :)

pozdrawiam

PS. nie głosowałem na PO, bliżej mi już do Pis-u, ale teraz ciężko na prawdę domyślić się kto tu ma dobre intencje

#384 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 16:32

Nie dla ACTA http://kwejk.pl/obra...ajny,efekt.html

- podobno w tle niektorzy widza samoloty.

Dodane

Przygotowywujcie miejsca na "c*py", tak wyszlo z gwiazd.

Edytowany przez kartofelz, 28 styczeń 2012 - 20:52.

#385 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 styczeń 2012 - 10:05

Nie dla ACTA Donald Tusk zapowiedział, że jeśli chodzi o podpisane ACTA to on teraz sprawdzi każdą literkę. Czyli sprawdzi chłop co tam im podłożyli do podpisania. No wiec teraz będą te ACTA czytać...

#386 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 14:41

Nie dla ACTA http://zmianynaziemi...widacje-gotowki

hmm, unia zaczyna wkoncu byc proekologiczna, przenoszac papierowa biurokracje na linie transmisyjne.

"Liga broni, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi."

#387 Share andrzej612b

andrzej612b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 18:26

Nie dla ACTA Podpisali i jest OK , a teraz niech mi się pod pożyczką podpiszą ..... ha ...ha ... ha ................

#388 Share klaudia110ha

klaudia110ha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sport, Mężczyźni, Szkoła, Mechanizacja rolnictwa itp.

Napisany 29 styczeń 2012 - 20:39

Nie dla ACTA http://www.eioba.pl/...-zywnosc#bottom dla popsucia humoru :( Co o tym myślicie ?

#389 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 21:06

Nie dla ACTA Nie bez powodu cos tam cos.... została ACTA przepchnieta na komisji rolnictwa i rybolostwa.
Nie bez powodu Polska ma program rolnosrodowiskowy z pakietami: zachowanie rodzimych ras zwierzat gospodarskich/roslinnych - celem zachowania suwerennosci zywieniowej.
Nie bez powodu wszystko sie odbywa pod przykrywka "cenzury internetu"/"walki z piractwem".

Edytowany przez kartofelz, 29 styczeń 2012 - 21:14.

#390 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2012 - 20:07

Nie dla ACTA http://sondaz.wp.pl/?ticaid=1dd9d

spokojna głowa, nie podpiszą :)
A tak swoją drogą, to jeśli będą sprawdzać czy jest podobne, to jeśli ktoś cię pozwie to ty pozywasz producenta od którego to kupiłeś, firmy same się wykończą
Swoją drogą to kilkunastu ras zwierząt "właścicielem" jest RP także nie ma strachu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#391 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 02 luty 2012 - 21:55

Nie dla ACTA PO już zrozumiało że strzeliło sobie w kolano i wycofuje się rakiem z tej sytuacji Trwa to powoli bo chcą zachować twarz ale myslę że na szczęście już nie odzyskają zaufania i stracili na tym wszystko co wcześniej sobie wypracowali
Trzeba tylko jakoś przetrwać te 4 lata co nam zostały bo zapowiadają się naprawdę ciężkie czasy

#392 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 02 luty 2012 - 22:45

Nie dla ACTA pomyślicie że jestem za PO-ani trochę.

przeżyjmy te cztery lata,PO powinno odejść-takie wypowiedzi się słyszy-OK-tylko co zamiast PO-PIS?-ci "panowie" te już byli,za ich panowania najwięcej właśnie stracili rolnicy-SLD?-też byli-PSL?-też przyklejeni byli.

ja tam nie widzę godnych następców.

korwin i palikot-to dopiero będzie jazda.

#393 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 02 luty 2012 - 22:52

Nie dla ACTA Dokładnie nie ma nikogo sensownego do rządzenia. Jakas partia młodych by sie przydała. Ale jak młody to nie doświadczony wiec i tak źle i tak niedobrze. Może założymy własna partie? :D
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#394 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 02 luty 2012 - 23:09

Nie dla ACTA no właśnie-partia "klejnusowska",lub "magwiesowska",lub jeszcze jakaś inna,i w koalicję byśmy weszli-bo po co korytko innym oddawać :lol: :lol: :lol:
my równie dobrze możemy się na chapać ,jak oni :lol:

#395 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6741 postów

Napisany 03 luty 2012 - 15:34

Nie dla ACTA "Premier Donald Tusk poinformował, że podjął definitywną decyzję o zawieszeniu procesu ratyfikacji umowy ACTA."
http://fakty.interia...ta,1755420,7906
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#396 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 03 luty 2012 - 15:42

Nie dla ACTA W literaturze fachowej proces ten jest nazywany:
"Transmutacja z pozycji "pochylnej rozkrocznej" w pozycję "z ręką w nocniku".

#397 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 03 luty 2012 - 15:59

Nie dla ACTA Wiesmag Masz rację Nie powiem że nie Brakuje nam prawdziwej opozycji która nie tylko atakuje ale podaje jakieś sensowne pomysły i sposoby ich realizacji Dzisiaj swój głos oddałbym na SP a na kogo za 4 lata to zobaczymy Ale w żadnym wypadku nie na PO i PSL Wystarczy wspomnieć ustawę o lekach refundowanych czy składkę zdrowotną dla rolników - 2 totalne buble prawne a zwłaszcza ten o składce napisany tak jak odrobienie pracy domowej na przerwie przed lekcją Czy tak postepują poważni ludzie? Dajcie spokój

Edytowany przez maroon, 03 luty 2012 - 16:00.

#398 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 03 luty 2012 - 16:05

Nie dla ACTA http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

Proces ratyfikacji ACTA zawieszony.

@Danielhaker, nie zauważyłem że dodałeś posta już o tym :P

Edytowany przez kamil16251290, 03 luty 2012 - 16:07.

Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

#399 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 03 luty 2012 - 18:30

Nie dla ACTA Panowie rządzący przestraszyli się grożby sparaliżowania krajuw czasie euro, po euro temat wróci, można być tego pewnym.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#400 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 03 luty 2012 - 20:03

Nie dla ACTA ogólnie-można?, można! i kropka, a własciwie to lepiej przecinek. trzeba iść za ciosem, bo skoro ludzie są już na fali ogólnego niezadowolenia z wszelkich frakcji politycznych, to może włąśnie z piany tej fali wyłoni się jakaś nowa "Partia Świerzych" którzy w wielką politykę sie nie bawili. Mamy cztery lata do ustawowych wyborów, bo palament w obecnej strukturze głosów sam się nie rozwiąże. Mam głęboką nadzieję że wykluje się opcja pokityczna na którą ze spokojnym suminiem bede mógł oddać głos, a jeśli będzie potrzeba, z chęcią sam sie zaangażuję. Zdobycie głosów nie bedzie stanowić większego problemy-wystarczy spojrzec na powodzenie palikota i jego ruchu(małe litery to nie błąd interpunkcyjny...) jak w ciągu miesiąc swojej kampanii przekonał do siebie kilka milionów wyborców. Wszystko w naszych rękach, wiec pora ruszyć dupska i samemu kuć własny los, a nie być kolejną sztuką w stadzie baranów;
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----