Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie dla ACTA

420 odpowiedzi na ten temat

#341 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 19:02

Nie dla ACTA co do studenta-to Yacenty powinien się gdzieś zamelinować-Jacku strach ci zagląda do oczu? :D

co do środków chemicznych-ochrona nowej substancji czynnej obowiązuje 15lat-potem każda firma może tokową robić i rejestrować własny produkt-wręcz identyczny lecz pod inną nazwą,dotyczy to również leków.

części zamienne może każdy dorobić,tylko nie może ich oznaczyć znakiem firmowym innym jak własny,greene już dawno stosuje zapis:"część pasująca do.........".

co do odmian-ochrona już obowiązuje-przecież są opłaty nasienne-piractwo w tym wypadku to sprzedaż sąsiadowi bez zezwolenia właściciela odmiany,na cele inne jak paszowe.

tak że nie przesadzajcie z nad interpretacją ACTA-to wszystko już praktycznie obowiązuje-tylko nie wiadomo kto tego ma pilnować.

myślicie że jakby to tak wyglądało jak ktoś wyżej pisał to firmy-koncerny by sobie nie strzeliły w kolano-to im zależy na tym żeby sprzedać swój produkt,jeśli podniosą cenę powyżej progu(opłacalności)to kto im to kupi.druga sprawa:monopol też jest przestępstwem.

nic to dla nas w praktyce nie zmieni-szkoda tylko że tak cichcem to było zrobione.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nie dla ACTA Dzisiaj, 19:15
  •  

#342 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6813 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 26 styczeń 2012 - 19:06

Nie dla ACTA

Kolejna petycja :P
http://www.petycjeon...nalda-tuska/639

Podpisujmy. :D

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#343 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 19:44

Nie dla ACTA petycje to było podpisywać 10 października ubiegłego roku, no ale niektórzy dopiero teraz zauważyli swoja rękę w nocniku

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#344 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 styczeń 2012 - 19:47

Nie dla ACTA kwestia tylko taka ze te wszystkie petycje które maja coś rzeczywiscie zmienic musza byc zebrane na pismie z podaniem numeru dowodu osobistego itp - wiec te internetowe petycje to podpucha
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#345 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 19:47

Nie dla ACTA http://demotywatory....d-niespodzianka
:lol: :lol: :lol:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#346 Share AGROseba

AGROseba

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Modelarstwo RC

Napisany 26 styczeń 2012 - 20:04

Nie dla ACTA Oby do tego nie doszło:(

Oby do tego nie doszło:(

Oby do tego nie doszło:(

#347 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 20:26

Nie dla ACTA kto zarobi na nie wprowdzeniu ACTA ? czy to nie jest tak że właściciele witryn internetowych boją się tego jak ognia bo im ilość kliknięć może spaść ?

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#348 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 styczeń 2012 - 20:29

Nie dla ACTA gary ja odwrócę pytanie kto zarobi na wprowadzeniu ??
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#349 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 20:32

Nie dla ACTA dlaczego odwracasz pytanie ? a nie odpowiesz na moje ?

#350 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 26 styczeń 2012 - 20:40

Nie dla ACTA oni chcieli akta..
mają dwadzieścia tyś. na miesiąc to stać ich na programy muzyke softy itp. nowe orginały.
Mnie nie - benzyna po 6zł za litr, drogie programy soft. itp. jak ktoś z miasta co ma 1000pln ma żyć?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 20:41

Nie dla ACTA no dobrze niech ci będzie - według mojej oceny osoby które mogą zarobić na wprowadzniu ACTA to

- tak jak pisałeś właściciele portali internetowych na których bedzie mniej ludzi (ze strachu)

- piraci z karaibów

- i.... no dalej to nie wiem - ale mam nadzieję gary że jako twardy elektorat platformy mi to uświadomisz

#352 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 20:49

Nie dla ACTA mech przeczytaj to co napisałeś bo to się kupy nie trzyma wogóle nie moge ci odpowiedzieć bo twoja wypowiedź jest pozbawiona sensu

#353 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5238 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 21:00

Nie dla ACTA

gosc dobrze gada :)

KS Falubaz

#354 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 21:05

Nie dla ACTA W zwiazku z tym że na mocy porozumienia ACTA podpisanego dzisiaj w Tokio mamy cenzurę internetu i na prośbę administracji nie będe wiecej zabierał głosu w debacie na ten temat - przepraszam wszystkich urażonych moimi wypowiedziami - pozdrawiam cześć

PS - proszę moderatora o doprowadzenie moich wcześniejszych wypowiedzi do stanu poprawności politycznej

#355 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1031 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 22:03

Nie dla ACTA Coś na poprawienie humoru:

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Edytowany przez st220, 26 styczeń 2012 - 22:16.

#356 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2011 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 26 styczeń 2012 - 22:16

Nie dla ACTA gŁUPIE CZŁONY z rZADU mają gdzieś opinnie publiczną. Do następnych wyborów kawał czasu liczą że LUDZIE zapomną.

#357 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 22:29

Nie dla ACTA po mordach protestujących widac że pierwszy raz od lat odeszli od kompa :)

#358 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 22:35

Nie dla ACTA MECHANIZATOR-teraz to mi przypomniałeś obrażonego dzieciaka-jaka cenzura?-może wypowiedzi?-z kolegami na ulicy będziemy dalej dyskutować na wszystkie tematy,byle nie wulgarnie,straż miejska czuwa,co ma ACTA do tego?
a że odejdziesz od komputera to tylko na dobre ci wyjdzie,świat jest również realny,a nie w necie,znajomych to też lepiej nieć realnych a nie na facebooku.
wkrótce będzie 3 lata jak jestem,wróć,używam internetu,jakoś nie uważam żebym był szczęśliwszy,a jak kilka dni nie zaglądam ,chory nie jestem-idzie żyć i bez internetu,a komórkę mam tylko taką co dzwoni i sms wysyła,ekran czarno-biały(zdjęcia wstawiam,ale ich nie robię,zadanie młodego).

cenzura w internecie-katastrofa :lol: - aż sobie nie mogę wyobrazić jak się solidarność organizowała-ani internetu,ani komórki :lol: -a widzicie dali radę,obecnie bez portali społecznościowych było by to nie możliwe.
jakaś psychoza z netem jest-ciągnika nie odpali i już pyta się na forum,dlaczego-"pomóżcie ciągnik nie chce zapalić"-TO JEST CHORE

#359 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 styczeń 2012 - 22:38

Nie dla ACTA @gary to źle? Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2011 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 26 styczeń 2012 - 22:41

Nie dla ACTA Tak to jest chore.
Ja w tym temacie nie mam zdania. jedyne co mi nie pasuje to to że pomimo protestów nie zastanowiono się dłużej nad podpisaniem tego dokumentu. nikt nie doszedł do wniosku że może jednak trzeba by poczekać sprawdzić go lepiej jak w naszych realiach bedzie pasować.