Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie dla ACTA

420 odpowiedzi na ten temat

#321 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 26 styczeń 2012 - 14:20

Nie dla ACTA

Chiny, Rosja, Iran, Syria vs Reszta swiata (ACTA)?

Dopisz jeszcze kilka krajów UE ;)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nie dla ACTA Dzisiaj, 23:51
  •  

#322 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 styczeń 2012 - 14:57

Nie dla ACTA Przyszedł mi dzisiaj do głowy taki pomysł, że skoro rząd chce całe ACTA przedyskutować to może warto by wspólni jako agrofoto.pl zadajmy pytanie do ministra rolnictwa w sprawie wpływu tej umowy na rolnictwo tj materiał siewny, generyki środków ochrony roślin, generyki leków weterynaryjnych żeby wiedzieć czy te towary będą legalne i czy nam coś rzeczywiscie grozi z tytułu ich posiadania i stosowania - nie wiem tylko którego ministra pytac o zemienniki części zamiennych ?? niech się minister jeden z druim wypowie co nam wolno a co nie - obawiam się jednak ze więcej nam nie wolno niż wolno

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#323 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 26 styczeń 2012 - 15:03

Nie dla ACTA Jak nibym mogli byś my ich pytać?

#324 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 styczeń 2012 - 15:09

Nie dla ACTA Można chyba wysłać oficjalne pismo - z pytaniami - ja wysłałem takie pytanie do posła z mojego okręgu który jest w parlamencie i czekam na odpowiedź - zresztą jak ktoś jest pełnoletni niech pisze od swoich posłów żeby tamte uzyskła szczegółowe informacje z ministerstwa które powinno być świadome konsekwencji jakie niosą za sobą przepis prawa - a poseł ma prawo zglosić interpelacje do ministra
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#325 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 15:56

Nie dla ACTA

Dopisz jeszcze kilka krajów UE ;)

W imie "nie dla ACTA", czy bylbys takim uprzejmym rozwinac ta mysl, zrzekajac sie "swojej mysli" dla dobra ogolu?

#326 Share Felusonidasso

Felusonidasso

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 15:58

Nie dla ACTA http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

#327 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 26 styczeń 2012 - 16:13

Nie dla ACTA http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#328 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 17:58

Nie dla ACTA Szykujcie się na dyktaturę Tuskaczenki. Wojsko i milicje juz kupił, Media nadal liżą mu d... teraz będzie mógł inwigilować internet.

2011 rok - poparcie dla PO 40%, rok 2012 - poparcie dla PO 50%, rok 2015 - poparcie dla PO 60%.

Co to za demokracja jak jakiś młot podpisuje umowy decydujące o nas Polakach bez zgody Polaków? Widzę, że w takim razie wybory też są robione niezgodnie z wolą Polaków. Oby za kilka lat naszego rudzielca sądzili jak Tymoszenkę za działanie na szkodę społeczeństwa.

ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum. A więc zbieramy podpisy pod referendum. To MY zadecydujemy o ACTA a nie rząd.

Jedyne wyjście to rozpędzenie na cztery wiatry starych świń(obalić rząd) i zastopienie ich młodymi ludźmi ze świeżymi poglądami, co to się dzieje to jest horror i niestety będzie coraz gorzej.

Teraz czekamy z niecierpliwością na obietnice anonymous, czekamy na informację o świniach politycznych i karze dla tuska i jego parszywego, złodziejskiego rządu, anony zniszczcie ich!!!
(sory za chaotyczność ale to z emocji niestety)
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#329 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:08

Nie dla ACTA

W świetle brytyjskiego prawa student nie popełniał żadnego wykroczenia. Nie udostępniał nielegalnych plików, nie trzymał ich na własnych serwerach, co więcej - sam z nich nie korzystał. Niestety, według prawa amerykańskiego, stał się groźnym przestępcą i USA wystąpiły o jego ekstradycję. Sąd w Wielkiej Brytanii stwierdził, że nie ma prawa odmówić, w związku z czym w najbliższym czasie Richard uda się na wycieczkę do Stanów. Może zostać tam dłużej, niż przeciętny turysta - za "piracką" działalność grozi mu 10 lat więzienia. 23-latek zdaje sobie sprawę, że jego proces będzie pokazowy - amerykańskie władze będą chciały wysłać sygnał do cyberprzestępców poza granicami kraju, że to koniec pobłażania - w związku z tym obawia się najwyższego wymiaru kary.

http://tech.wp.pl/ka...,wiadomosc.html

co za skur%%%%%ynstwo....

ciekawe czy identyczna sytuacja spotka wlasciela chomikuj.pl

KS Falubaz

#330 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:09

Nie dla ACTA HAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oto jak premier blisko 40 milinowego kraju w ciagu jednego dnia zrobił z siebie (przepraszam za wyrazenei ale inaczej się nie da) i..... - bo jak inaczej można nazwać człowieka który pomimo dośc sporych protestów społeczeństwa oraz negatywnych opini specjalistów podpisuje międzynarodową umowę ACTA która już w momencie podpisania jest sprzeczna z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości - oto w jaki sposób pryskają "Sny o potędze" Jaśnie nam panującego najjaśniejszego Słońca Peru http://www.rp.pl/art...nym-plikom.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:14

Nie dla ACTA a z profilu kancelarii premiera usunięto 7774 wpisów przeciwko umowie acta. pozostały tylko służalczo-lizusowskie komentarze napisane zapewne przez pracowników kancelarii. cenzura bez acta już działa

#332 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:19

Nie dla ACTA MECH~
a po co sie wstrzymywac do marca 2013, skoro mozna podpisac dzis i rozmawiac juz po fakcie? :) Na te wyrazenie to uwazaj, zeby ci nie zrobili pokazowego procesu za myslenie nie zgodne z ustawami :lol:

no i premier tlumaczyl sie ze usuwali tylko wulgarne komentarze :D smiech na sali co tu sie wyrabia w tym kraju, przekret za przekretem

KS Falubaz

#333 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:26

Nie dla ACTA ogłupianie w słusznych mediach już nie wystarcza , trzeba jeszcze i w necie otumaniać "durny naród"

#334 Share Felusonidasso

Felusonidasso

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:28

Nie dla ACTA Kolejna petycja :P
http://www.petycjeon...nalda-tuska/639

#335 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:32

Nie dla ACTA szczerze mówiąc byłem wczoraj wieczorem na profilu kancelarii premiera i wiekszość komentarzy brzmiała "Komentarz ocenzurowany na mocy ACTA" nie wiem co w tym wulgarnego ???

Mat - wiem że za to na "i..." moge mieć problemy ale jak inaczej nazwać człowieka który pomimo protestów dla własnych korzysci chce pod przykrywką wprowadzic cenzure w internecie a tymczasem okazuje się że "czarny koń" tej umowy to fikcja i pomimo że ACTA podpisane to szperać nam po internecie nie będą - przynajmniej legalnie - najgorsze jest to że pozostałe zapisy tej umowy zostają przy życiu - między innymi te o ktorych pisałem odnośnie nasion leków i środków ochrony

#336 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:36

Nie dla ACTA Co niektóre słowa zmienić i utwór o II wojnie światowej idealnie by pasował do teraźniejszej sytuacji
Mój Wladimirec podbija świat

#337 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:38

Nie dla ACTA Mech~
wiem o co chodzi ;) patrze ze na tych manifestacjach ludzi bylo bardzo duzo, rzad zaczyna sobie pogrywac z ludzmi, wkur^^^ł już między innymi kibiców i internatów, jeszcze jedna dwie takie akcje i moze byc nieciekawie :) Polak duzo zniesie, ale kiedys wkoncu powie stop i wtedy bedzie za pozno dla nieudolnych rządzacych

KS Falubaz

#338 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:49

Nie dla ACTA Ale jak mozna tak kłamać że juz tyle krajów UE podpisało to a tu nagle człowiek zza granicy mówi Nie nie nikt jeszcze nie podpisał. Ja tylko się pytam kto i czemu i po co wybrał taki rząd jaki mamy Czy ludzie sa ślepi i tępi i nie wiedzieli co będzie?
Mój Wladimirec podbija świat

#339 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:58

Nie dla ACTA Parlament wybralismy my - ja na PO nie głosowałem i dzisiaj mogę to z dumą powiedzieć - a rząd no cóż na wniosek prezydenta ...

Mat - a mnie się wydaje że te przegiecie pały właśnie ma miejsce - kilaka minut temu w TV regionalnej gadali że w poznaniu w strone policji polecialy butelki "armatka wodna w pogotowiu" w sobote ogólnopolski strajk kierowców w sprawie cen paliw a w niedziele otwarcie stadionu narodowego na której to imprezie też "będzie się działo" jak zapowiadają organizatorzy "imprezy"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 18:58

Nie dla ACTA oj ludzie ludzie . dopiero coś wam świta w tych łepetynach. od lat stosują wobec polaków BROŃ MASOWEGO ŚCIEMNIANIA (tak jak w piosence martyny jakubowskieij. szczególnie początek pasuje idealnie)