MECHANIZATOR

Nie dla ACTA

Polecane posty

Rolnikix    4

Mechanizator bardzo mądrze prawisz, zgadzam się z Tobą bezapelacyjnie!

 

Należy zrozumieć, że ACTA nie dotyczy tylko 'swobody w internecie', ale wybiega także daleko poza te kwestie. Wspomniane nasiona są tego doskonałym przykładem, dowiedzcie się co dzieje się na przykład w USA.. Nie można tam nawet oczyszczać nasion, a o siewie nie ma mowy! Osoby trudniące się całe życie oczyszczaniem nasion są stawiane przed sądy!

Rolnicy, którzy mimo że sieją swoje nasiona, ale z racji tego iż któryś sąsiad ma zakupione (nazwijmy to) 'z korporacji' opatentowane nasiona, a te nasiona wysiewają się także na polach sąsiada, który ma swoje ziarno, to mimo wszystko podlega on(ten który sieje własne ziarno) ogromnym restrykcjom, jest ganiany po sądach, ponosi ogromne koszta sądowe, ma problemy z udowodnieniem, iż on nie siał kwalifikowanego materiału, tylko same się wysiały na jego polu(ptaki,wiatr, woda).


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Oto link jaki można znaleść np na demotach w ramach protestu - polecam obejzeć filmik http://c3416512.r12....ty_acta_v2.html dodatkowo uczestniczace w proteście strony zostaną wyłaczone dzisiaj miedzy godziną 19 a 20 - zastanawiam się też dlaczego agrofoto.pl jako największe w naszym kraju forum rolnicze ograniczyło się do wstawienia na facebooku zdjęcia ( które zresztą powstało na wzór mojej fotki z soboty no cóż - aby nie być gołosłownym http://www.facebook.com/AgroFoto) pomimo tego że skutki tej umowy handlowej także odczują rolnicy i to głównie ci mniejsi - rozumiem że agrofoto.pl nie reprezentuje nas w sferze politycznej ale zainteresowanie tą tematyką jest dośc spore i wiekszość userów jest przeciwnych ACTA i fajnie było by gdyby za pośrednictwem agrofoto mogli dołaczyć do protestu (pomijając fakt że protest mógł by się przyczynić do większej poularnosci strony w internecie)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja proponuję, aby o 19-20 nie wchodzić na AF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

ok - ja jestem ZA ale w takim układzie nikt tego naszego protestu nie zauważy - szkoda troche że ktoś przespał temat

 

najlepsze w tym wszystkim jest to że obecnie w Warszawie trwa demonstracja na ulicy a w tym samym czasie premier twierdzi że nie ma konfliktu


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

już pewnie że to podpiszą... Panie premierze za robotę byście się wzięli a nie za internet co się w nim nie umiecie odnaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

Przed komputerem to można się po głowie podrapać.

 

Lepszym z rozwiązań jest wyjście na ulice

wycofanie kasy z banku

zamykanie kont bankowych

ogólnie bojkot.

 

Przed komputerem to można się po głowie podrapać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

kartofelz - teoretycznie tak ale co zmieni że ja sam wyjde przed swój blok w mojej wsi ??? skoro nie mam jak dostac się na jakąś demonstrację to wole chociaz w ten sposób wyrazic swoją opinie


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mnie trochę dziwi, że człowiek który żyje z reklam, odwiedzin i nas użytkowników nie przedstawił polityki portalu w sprawie ACTA. Przecież po wprowadzeniu, ACTA bardzo ograniczy nam to swobodę wypowiedzi w wielu bardzo żarliwych tematach. Straci na tym również galeria, bo możliwość publikacji zdjęć również zostanie ograniczona. Spadnie zainteresowanie, spadnie liczba odwiedzin, spadnie kasa, jeżeli już nie zależy na ludziach to niech przynajmniej zadba o swoje interesy.

 

 

Jest kilka opcji albo się jest użytkownikiem i zależy mu na dobry strony, albo liczy się kasa i ma się gdzieś co się stanie z portalem bo pracę można zmienić.

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Bob - popieram cię w całej rozciagłości - moze i jesteśmy troche przewrażliwieni i ta cała ACTA aż taka straszna nie jest ale wole dmuchac na zimne zanim obudze się z ręką w nocniku


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We czwartek nie powinniśmy wchodzić na AgroFoto trzeba być wylogowanym wtedy bo dzisiaj dużo słyszałem o tym że nasze konta maja blokować komputery w sejmie to już jest strach

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

BAhahahaha dobre :D Proponuje aby autor tego był następcą Komorowskiego :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSIK94    1

niech lepiej będom kontrolować co sie dzieje w Rządzie <_< i z katastrofą smoleńską bo do dziś nic nie powiedzieli ;/

a nie nas kontrolować ;d

Nie dla ACTA nie podpisuję

do ACTA Mówię nie niee nie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

tak jak sie z Bobkiem dogadywalismy i na czacie i pare postów wczesniej - miało mnie tu nie być od godziny 19tej do 20 tej

 

ale przy okazji skoro władza naszego portalu ma w nosie to ze ACTA nam się nie podoba to wylogowje sią stąd za chwilę - bo najwyrazniej nie zabieranie żadnego stanowiska w tym temacie przez administrację forum według mojej oceny równa jest zgodzie na postanowienia ACTA - na czacie było kilka osób które popierają ACTA ale mają przynajmniej jaja i się do tego przyznają i to właśnie szanuję - nie popieram natomiast jedynie komercyjnego traktowania nas jako kolejnych punkcików w statystyce popularnosci strony - która poniekad dzięki nam jest dzisiaj w tym miejscu w którym jest - poprostu pomogliśmy zbudowac coś fajnego ale jak była taka potrzeba nie odczuliśmy że portal jest po naszej stronie - jeśli tak ma wyglądać to w przyszłosci to dziękuję wysiadam


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

tak jak sie z Bobkiem dogadywalismy i na czacie i pare postów wczesniej - miało mnie tu nie być od godziny 19tej do 20 tej

 

ale przy okazji skoro władza naszego portalu ma w nosie to ze ACTA nam się nie podoba to wylogowje sią stąd za chwilę - bo najwyrazniej nie zabieranie żadnego stanowiska w tym temacie przez administrację forum według mojej oceny równa jest zgodzie na postanowienia ACTA - na czacie było kilka osób które popierają ACTA ale mają przynajmniej jaja i się do tego przyznają i to właśnie szanuję - nie popieram natomiast jedynie komercyjnego traktowania nas jako kolejnych punkcików w statystyce popularnosci strony - która poniekad dzięki nam jest dzisiaj w tym miejscu w którym jest - poprostu pomogliśmy zbudowac coś fajnego ale jak była taka potrzeba nie odczuliśmy że portal jest po naszej stronie - jeśli tak ma wyglądać to w przyszłosci to dziękuję wysiadam

Reklamujemy się jako największy portal o tematyce rolniczej w Polsce jak i nie w całej Europie. Więc w pełni Cię popieram, i także przyłączam się do protestu.

Niestety dla szefostwa ważniejsza jest ilość łapek w górę na Facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

W tych czasach i łapaka na fejsie się liczy. B) @Mechanizator w 100% cię popieram i o 19.00 mnie nie będzie tutaj. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta ACTA wejdzie w życie to tylko zostanie nam szukać sprawiedliwości w Trybunale Konstytucyjnym lub w Europejski Trybunał Sprawiedliwości, a jak to nam nie pomoże to w Europejskim Trybunale Praw Człowieka, jak w Europie nas nie zechcą słuchać to zostaną nam trybunały ONZ. Dziwne jest to że tym nie zainteresowała się Ammnesty International i inne podobne fundacje broniące praw człowieka. Jak żadne skargi do wyżej wymienionych organów nie pomogą to zostanie nam rewolta i zamach stanu aby obalić obecne władze polskie, na wzór Egiptu czy Libii. Ja również do protestu przyłączam się i przez godzinę na AF wchodził nie będę.

Edytowano przez sebekwolkasos

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj