Skocz do zawartości

Zdjęcie

korekcja racic u krów

141 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bolo22

bolo22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 14:20

korekcja racic u krów Witam
Czy ktoś chce skorzystać z profesjonalnej korekcji racic? Zapraszam cały kraj najlepiej większa ilość. Firma usługowa Paweł Tomaszyk tel 697811275 naprawdę warto ;) szybko tanio fachowo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
korekcja racic u krów Dzisiaj, 09:20
  •  

#2 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 14:32

korekcja racic u krów A masz stronę jakąś internetową albo coś swoją?? Tylko krowy czy i konie też??? Ile za obcięcie 4 kopyt?? A i jeszcze wyprowadzam np. konia i Pan sam robi ja się nie dotykam czy jak??
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#3 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 14:32

korekcja racic u krów hmm A może firma wykupi reklamę na af??? Skoro taka dobra to chyba stać ich na drobny wydatek??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share bolo22

bolo22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 16:46

korekcja racic u krów

A masz stronę jakąś internetową albo coś swoją?? Tylko krowy czy i konie też??? Ile za obcięcie 4 kopyt?? A i jeszcze wyprowadzam np. konia i Pan sam robi ja się nie dotykam czy jak??

Tylko krowy pokazuje pan i nic więcej cały zabieg wraz z wyprowadzeniem robię ja z pracownikiem od jednej krowy biorę 15 zł + opatrunki każdy od 5 zł do 10 zł zapraszam do 100 kilometrow nic nie biore a wiecej niz 100 to 50 gr za kazdy kilometr jestem z wielkopolski 10 km od kosciana(Glińsko16)
:lol:

#5 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 18:54

korekcja racic u krów Skąd jesteś? I jak ma się koszt dojazdu?

#6 Share bolo22

bolo22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 23 styczeń 2009 - 19:10

korekcja racic u krów Do 100 kilometrów nic nie biorę a więcej niż 100 to 50 gr za każdy kilometr jestem z wielkopolski 10 km od Kościana(Glińsko16)

nie cytuj posta wyżej

Edytowany przez andrzej2110, 24 styczeń 2009 - 09:50.

#7 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 04 kwiecień 2009 - 12:29

korekcja racic u krów Czy ktoś korzystał z usług korekcyjnych firmy AGRO-TEST Galiczak Marek??? Czy możecie coś o nich powiedzieć i czy warto

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#8 Share manitou1

manitou1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 17:35

korekcja racic u krów Witoojcie.
czy u was też czyści się kopyta u krówek ? co jaki czas jest to potrzebne ? u mnie właśnie dzisiaj jest firma która się tym zajmuje i 90 sztuk mają do zrobienia. biorą 20zł od sztuki coś takiego chyba. Firma gdzieś tam z mazowieckiego. Mają bardzo elegancki sprzęt. I zamówienia przyjmują wtedy jak mają co robić na cały dzień bo tak po 10 krówek to oni nie robią :) czekam na wasze wypowiedzi :P

#9 Share piter1rolnik

piter1rolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 17:51

korekcja racic u krów A jak oni się nazywają i ilu ich jest. Bo do nas jeżdzi taki Świderski.

#10 Share dentka17

dentka17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Weterynaria

Napisany 20 styczeń 2012 - 17:53

korekcja racic u krów Witoj :rolleyes:
Ze Śląska jesteś? :P
Ile czasu im zajmuje zrobienie jednej krowy? :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share piter1rolnik

piter1rolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 18:01

korekcja racic u krów Nie z wielkopolski ok. 10 min. Po ich korekcji krowy nie kuleją i dają więcej mleka.

#12 Share manitou1

manitou1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 18:08

korekcja racic u krów miło, że się odzywacie. Myślę, że temat bardzo rozkwitnie. Jestem z podlaskiego. A firma jak mówiłem gdzieś z Mazowsza. Obrobienie 1 krowy ze wszystkim wyprowadzenie ze stanowiska, na maszynę, czyszczenie itd. niecałe 10 minut. Przy czyszczeniu krowa ma taką blokadę, że nie ma prawa ruszyć nogą. jest położona na boku( nie do końca ) przez maszynę. Dwóch na raz czyści jeden przód drugi tylne kopytka :) a wszystkich osób jest 3-4 zależy. W kolejnych dniach u sąsiadów będą działać :) no i bardzo nie przyjemny zapach tego jest. fuuuuuj ! a jak się nazywają to nie wiem ale spytam wieczorem taty i powiem wam jaka to firma :)

#13 Share ArekDzej

ArekDzej

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 18:52

korekcja racic u krów witam!
U nas w tym tygodniu była wykonywana korekcja. Była to jedna z ekip od pana Bzdręgi Firma z Kostrzyna. Przyjechało 4 chłopaków i miałem do zrobienia 13 sztuk to uporali się w 2 godziny na spokojnie z przerwą na kawę. W mojej ocenie zrobili to solidnie i spadku mleka nie zauważyłem, czekam teraz na poprawę postawy krów. Klatkę mieli stacjonarną,ale ładnie im szło. Faktycznie zapach jest okropny,ale trudno tak musi być, taka branża. Jedyny minus to czas oczekiwania,no ale tak już pewnie jest wszędzie. Koszty to 20 zł od krowy i 10 zł za opatrunek. Polecam.

#14 Share AWEJ

AWEJ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 23:30

korekcja racic u krów jeśli chodzi o zapach przy korekcji racic to jak robił mi to człowiek pierwszy raz to naprawdę odór ale używał tarczy na diaksa z węglików spiekanych, jak słaba tarcza to kopyta przegrzewa i potem krowy kuleja ,teraz mam nowego gościa ma tarczę na szść noży ładnie to idzie wiórki lecą jak z cheblarki do drewna nie śmierdzi tak mocno i krowy nie kuleja ,no i jeszcze jedno czy oni czyszczą te klatki poskromowe odjeżdżając od klijęta żeby grzybicy nie przewozić ?
Nie żyję po to żeby pracować , pracuję po to aby żyć .

#15 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 21 styczeń 2012 - 09:37

korekcja racic u krów Ja wziąłem pewnego pana z Leszna wziął 12 zł od sztuki + 5 zł za każdy opatrunek. Profesjonalna robota. Za dojazd nic nie wziął. Najlepiej umówić się i uszykować mu ze 20 krów to jest robota na prawie cały dzień. Jakby ktoś potrzebował numer to mogę rzucić na PW. ;)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#16 Share manitou1

manitou1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 10:34

korekcja racic u krów AWEJ - tak czyszczą klatki :) i jak czyszczą to właśnie lecą te wiórki.

jakub16 - co ty gadasz 20 krów na cały dzień :o ? coś bardzo mało. Wczoraj ćwiknęli u mnie 90. ( mieli obiad i kolację i jeszcze tato butelkę im postawił :P )

czas oczekiwania to ok 2 tygodni. Jest to jedna firma, która ma 3 brygady. Więc widać roboty bardzo dużo mają. Są z Łomży, zmyliły mnie numery rejestracji (WT). Przy kolacji mówili skąd są i padła odpowiedź CZĘSTOCHOWA i inne.. Raz na miesiąc może dom odwiedzają.. Ciekawe ile zarabiają miesięcznie.. Mieszkanie im szef wynajmuje i płaci wszystko.

Edytowany przez manitou1, 21 styczeń 2012 - 10:39.

#17 Share Rolnex

Rolnex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 21:41

korekcja racic u krów Ja korzystam z usług Pana Weissa i jestem bardzo zadowolony, teraz w marcu będę miał korekcje.On ma 3 ekipy plus on sam czyli razem cztery.Jest to najlepszy specjalista w Polsce uczył wszystkich Waszych szefów tej roboty mogę się założyc ponieważ zanim założył firmę wykładał jak to robic innym.

#18 Share DARKPANTER

DARKPANTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 23:07

korekcja racic u krów A kogo polecacie z woj lubelskiego?

#19 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 19 luty 2012 - 02:04

korekcja racic u krów Odświeżę i się spytam jak wygląda sprawa z opatrunkiem. Czy każda krowa dostaje po 4 opatrunki czy tylko wówczas jak ma bardzo mocno rozwalone kopyto?
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Mati10

Mati10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 02 sierpień 2012 - 13:51

korekcja racic u krów U mnie jak była korekcja kopyt to żadna nie miała zakładanego opatrunku.