Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gniazda hyd. euro

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelmf

pawelmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 16:57

Gniazda hyd. euro Panowie szukam takich oto zaślepek na gniazda hydrauliczne wiecie może gdzie takie można dostać http://www.agrofoto....a-euro-w-c-360/

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Zetor 7211

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Zetor/ ZTS
  • 30000.00 PLN
  • 31 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gniazda hyd. euro Dzisiaj, 02:38
  •  

#2 Share RuszQ

RuszQ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, meteorologia, informatyka, muzyka

Napisany 20 styczeń 2012 - 18:47

Gniazda hyd. euro Ja coś takiego widziałem w normalnym sklepie z częściami do maszyn i ciągników. Zapytaj w najbliższym sklepie z częściami do ciągników.

#3 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 18:50

Gniazda hyd. euro http://www.grene.pl/...wa/#/160/zoomed
strona 160

#4 Share sergio25

sergio25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 19:19

Gniazda hyd. euro Przyłączam się do tematu,ponieważ kupiłem niedawno nowego MF 5435 i szukam podobnych zaślepek(króćców)żeby olej nie wylewał się poza eurozłącze.To chyba duży wstyd dla MF-a że nawet w opcji nie ma tychże właśnie chwytaków na olej.Pozdrawiam użytkowników MF

#5 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 19:24

Gniazda hyd. euro a ja zapytam inaczej... Jak to założe to jak podpiąć coś pod hydraulike ? Bo przecież trzeba zwolnić blokade żeby włożyć wtyke, a tu widze że to jest założone na tym kołnierzu co sie odciąga...

#6 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 19:29

Gniazda hyd. euro No nie wiem-ja mam takie szybkozłącza że nie trzeba nic tam odciągać-wtykasz i cześć.

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 styczeń 2012 - 19:38

Gniazda hyd. euro Siema ja take coś właśnie kupiłem do aresa jest to firma FASTER zamówiłem to w sklepie rolniczym z katalogu granita koszt za pare (2 zaślepki kolorowe + 2 te czarne gniazda) 44 zł tylko nie wiem jak to jest w tych naszych euro bo je trzeba wciskac zeby wsadzić przewód a u mnie w aresie tylko wciskam przewod w gniazdo

Edytowany przez Frytek, 20 styczeń 2012 - 19:41.

#8 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, komputery
    KPK kumurun team

Napisany 20 styczeń 2012 - 19:58

Gniazda hyd. euro Ale właśnie złącza z FASTER'a to jednak jakość i bezpieczeństwo, bo polskie może tańsze ale są niebezpieczne...

Edytowany przez kris19911, 20 styczeń 2012 - 22:58.

#9 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 11:32

Gniazda hyd. euro http://hurtowniaroln...938403.8786.jpg ja mam takie i przy wkładaniu wtyki musze odciągać ten kołnierz bo inaczej nie włoże wtyki...

#10 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 17:41

Gniazda hyd. euro tego typu gniazdo trzeba umocować w otworze i zabezpieczyć pierścieniem Zygiera x2.. trzymając się zewnętrzną częścią do ramy wciskasz i wyciągasz bez problemu. Pod warunkiem elastycznego przewodu!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2495 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 18:46

Gniazda hyd. euro nie wiem czemu ale u mnie w 912 z tych gniazd wyrzuca wtyki... gdy np. chcę przerzucić znaczniki w siewniku to momentalnie wtyczka wyskoczy z gniazda, a siłownik ani nie drgnie. ale założyłem z powrotem podobne do tych http://allegro.pl/sz...2016537068.html i tego nie robi, ale strasznie już ciekną i muszę coś wymyślić. a te zaślepki fajna rzecz.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#12 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 19:46

Gniazda hyd. euro @Ginterpol a możesz jakieś foty dać czy coś ? Bo bardzo by mnie to interesowało :D

#13 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, komputery
    KPK kumurun team

Napisany 22 styczeń 2012 - 10:37

Gniazda hyd. euro @henius może to wina gniazd, ja w pronarze chciałem sobie życie ułatwić i zrobiłem przejściówkę z zakręcanego na EURO kupione w najbliższej agromie i przy pierwszym wywrocie przyczepy przy wysuwie końcówki siłownika przewód poprostu wyskoczył... a po podłączeniu do DF nic takiego nie miało miejsca...

#14 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2495 postów

Napisany 22 styczeń 2012 - 18:36

Gniazda hyd. euro no też myślę że to wina gniazd, ale takie same mam w ładowaczu czołowym i nic takiego się nigdy nie zdarzyło.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#15 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 marzec 2012 - 22:18

Gniazda hyd. euro Panowie i panie mam w aresie gniazda hydrauliczne które strasznie ciekną podczas pracy. Czy idzie to jakoś rozebrać i wymienić jakiś o-ring albo coś takiego ??? jak tak to jak się rozbiera takie gniazdo??? są to gniazda w których nic nie muszę odginać po prostu przewód mocniej wciskam albo mocniej ciągnę. Pozdrawiam

#16 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 8002 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 09:25

Gniazda hyd. euro Ja w case zmieniam na jakieś Włoskie. Kupuję w firmie co zakuwają węże hydrauliczne. Dobierają mi wszystko. Ja mam gwinty calowe. Oryginał kosztuję 600zł netto a tam daję 100 zł brutto za wszystko.I nic nie cieknie, a samo złącze kosztuję z 50 zł.
Ale między redukcją a gniazdem musiałem toczyć gwint, bo nie dopasowali. Była możliwość , ale jeszcze dwie redukcje trza było dokupić.Taniej i lepiej szło przetoczyć.
Co do wyrzucanie wtyczki pod ciśnieniem to też miałem ten problem, w MF 255. Założyłem stare niemieckie i po problemie. Podejrzewam że kupiłem chińskie po 30 zł i tu tkwi problem.

#17 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 marzec 2012 - 18:38

Gniazda hyd. euro Udało mi się rozkręcić gniazdo hydrauliczne i dojść do wnętrza :) teraz tylko dopasować o-ringi i mam nadzieję że nie będzie wycieków :D

#18 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 19:10

Gniazda hyd. euro to czeka cię wymiana dwóch oringów, wewnętrzny gdzie przychodzi wtyk i jak rozebrałeś to zewnętrzny gdzie trzyma szczelność na elemencie ruchomym zabezpieczającym złącze i są to specjalistyczne oringi! Jeśli używasz hydrauliki intensywnie, tzn. napęd wentylatorów lub stałe zasilanie jakiejś maszyny to musisz włożyć tam oring jaki był a najczęściej są tam koloru zielonego rzadko kiedy czerwonego. jeśli użytkujesz hydraulikę sporadycznie to zwykły czarny powinien trochę wytrzymać. u mnie przy napędzaniu wentylatora wytrzymuje około doby a przy napędzaniu podbieracza około 10godzin. po prostu je "wypłukuje" chyba od temperatury.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 marzec 2012 - 07:40

Gniazda hyd. euro U mnie hydraulika używana sporadycznie trochę przy prasie trochę przy siewie itp dużo ha nie mam także luzik z tego gniazda wyciągnąłem 3 o-ringi a na tym grzybku mam czerwone i w jednym gnieździe beżowe.